Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U-tocka, u-orgazam (uretra)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

narafski osijek031.com smile al' to bi bio tek psihički orgazam a ima ih sigurno bar osam,da ne nabrajam... vrlo zanimljiv je onaj stimuliranjem U točke...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TEDDYPICKERR je napisao/la (Pogledaj post): › a daj pliz da me ne mora biti sram što neznam.
nemoj se praviti važna sad.


E, ali stvarno,,,što U točka???? šta imam još neku točku dolje a da nisam ni znala? aaa čovječe al smo istočkane::.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2007. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ulaz u uretru.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ulaz u uretru.


AAAAAAAAAAAAAAAAAAA, katastrofa, booooooool, užas, neznam (muški) da li ste ikad bili na brisu uretre, al nevalja, nisam mogo pišat 2 dana.Ne kontam kak to nekom može predstavljat užitak, vražji mazohisti, kad bi moro ponovo ić kontam si da bi si prije dao odsjeć mali prst na ruci neg to ponovo proživljavat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve veze ima urološki pregled sa oralnim užitkom na razne načine Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › kakve veze ima urološki pregled sa oralnim užitkom na razne načine Rolling Eyes


Pa jel nisi ti prva spomenula U točku, ulaz u uretru, neznam kako vi žene al znam sigurno još desetak muškaraca kojima se urološkim pregledom uzimao uzorak pa svi kažu da je katastrofa.Možda ti voliš kada ti se prčka po uretri mi muškarci ne, čast izuzetcima i nemoj molim te ovo shvatit kao uvredu il nešto osobno jer nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ulaz u uretru.


ne baš direktno,jezik bi trebao bit malo...onak..ispod... Embarassed znaš ti,sigure Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › kakve veze ima urološki pregled sa oralnim užitkom na razne načine Rolling Eyes


Pa jel nisi ti prva spomenula U točku, ulaz u uretru, neznam kako vi žene al znam sigurno još desetak muškaraca kojima se urološkim pregledom uzimao uzorak pa svi kažu da je katastrofa.Možda ti voliš kada ti se prčka po uretri mi muškarci ne, čast izuzetcima i nemoj molim te ovo shvatit kao uvredu il nešto osobno jer nije.



jesam ali isključivo kao vruću točku koja se oralnim seksom slučajno otkrije...( isto kao i g točka pravilnim "ubodom") Smile ...nema tu ciljanja,mjerenja,vamo tamo...i govorim o ženskoj anatomiji,sorry što ću biti malo bezobrazna al' ako te zanim o čemu pišem prouči gdje se nalazi u točka, izmedju koje tri osjetljive strane pa budeš shvatio da se ne radi o "prčkanju"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ulaz u uretru.


NWNČ iliti No Way, No Čens

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › kakve veze ima urološki pregled sa oralnim užitkom na razne načine Rolling Eyes


Pa jel nisi ti prva spomenula U točku, ulaz u uretru, neznam kako vi žene al znam sigurno još desetak muškaraca kojima se urološkim pregledom uzimao uzorak pa svi kažu da je katastrofa.Možda ti voliš kada ti se prčka po uretri mi muškarci ne, čast izuzetcima i nemoj molim te ovo shvatit kao uvredu il nešto osobno jer nije.



jesam ali isključivo kao vruću točku koja se oralnim seksom slučajno otkrije...( isto kao i g točka pravilnim "ubodom") Smile ...nema tu ciljanja,mjerenja,vamo tamo...i govorim o ženskoj anatomiji,sorry što ću biti malo bezobrazna al' ako te zanim o čemu pišem prouči gdje se nalazi u točka, izmedju koje tri osjetljive strane pa budeš shvatio da se ne radi o "prčkanju"


Čekaj sad malo, ako govorimo o anatomiji onda se točno zna šta je uretra, gdje se nalazi, koja joj je funkcija, ja dobro znam s čim je okružena, gdje se nalazi i kažem da ne volim kad mi nešto ulazi u uretru, netko voli (čitaj fetish), na jednom od prijašnjih postova to sam i napisao, nisam mislio na vanjsku, izloženu stranu uretre, jer bi time pobijao svoj prvi post, kad sam naveo da volim felacio, jer kako je moguć felacio (muškarcu) bez da mu se dotiče izlaz uretre.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi ti mene shvatio dečko al' nema veze,ja sam se fokusirala na oralni užitak stimuliranjem u točke(to je vanjski otvor uretre a ne sama uretra), a ti si i dalje kod cistoskopije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.08.2007. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u- ustase osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › nisi ti mene shvatio dečko al' nema veze,ja sam se fokusirala na oralni užitak stimuliranjem u točke(to je vanjski otvor uretre a ne sama uretra), a ti si i dalje kod cistoskopije.


Kad netko spomene uretru mene to odma podsjeća na pregled, da priznajem da sam malo ošo u ot, i da to o čemu sam pisao nema veze sa oralnim zadovoljavanjem, jer znam da ima onaj grozni fetish kad si osobe oba spola guraju koješta u uretru i to im je kao ludilo brrrrrrr grozno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.08.2007. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije bitan naziv točke, samo da se svršava!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › Nije bitan naziv točke, samo da se svršava!


Bravo Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: