Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



da li ste ikada imali sex sa strancem ili strankinjom ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Hrvati su na trećem mjestu kao najbolji ljubavnici,dakle ne treba mi putovnica osijek031.com smile


Prije bih rekao kao lazovi Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nosorog
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne zelim svadju narocito sa wendy i moram ti reci da nisam moron da tvrdim da su sve zene iste jer imaju onu stvar. ja sam arheolog i bio sam na puno lokaliteta u raznim zemljama sa puno ljudi u raznim ekipama. kada bi samo znala koliko su na prvi pogled slicni ali duboko razliciti sto zavisi iz kog podneblja poticu ne bi verovala.na prvi pogled isto placu, smeju se ljute se ali svako na svoj specifican nacin. malo je prostora da bih ti to objasnio. sve zene imaju medju nogama istu stvar ali neke to rade tako sto pre toga kazu respect me a to vazi i za engleskinje. cisto zbog provokacije . nadam se da nisi nista razumela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
nosorog je napisao/la (Pogledaj post): › sta je to sa vama ljudi kao da niko od vas nije ni
presao granu, kao da jos zivite u jugoslaviji
ima li neko od vas za pocetak pasos, kao da zivite i plemenu i jebete se jedni sa drugima.
posto vidim da niko nije nigde putovao na zapad
poruka za sve izvadite pasos idite preko i jebite
malo francuskinje svedjanke norge dankinje spanjolke i narocito razvratne engleskinje. ove godine na egzitu ste mogli da karate do mile volje
a i da budete karane.
posto sam ovu temu zapoceo predlazem da je prekinete dok ljudi malo ne proputuju ali na zapad . sretan put cujemo se kada se vratite sa putovanja. pozdrav


Engleskinje nije problem guziti jer one zapravo pojebu tebe. O ljepoti engleskinja necu pricati...

Ma engleskinje su prekokrasne, hehe...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nosorog je napisao/la: ›
sta je to sa vama ljudi kao da niko od vas nije ni
presao granu, kao da jos zivite u jugoslaviji
ima li neko od vas za pocetak pasos, kao da zivite i plemenu i jebete se jedni sa drugima.
posto vidim da niko nije nigde putovao na zapad
poruka za sve izvadite pasos idite preko i jebite
malo francuskinje svedjanke norge dankinje spanjolke i narocito razvratne engleskinje. ove godine na egzitu ste mogli da karate do mile volje
a i da budete karane.
posto sam ovu temu zapoceo predlazem da je prekinete dok ljudi malo ne proputuju ali na zapad . sretan put cujemo se kada se vratite sa putovanja. pozdrav


Eto ja imam putovnicu, i živio sam u Njemi par godina. Tamo sam studirao i upoznao žena sa svih strana svijeta. Sad nije da sam bio na natjecanju al bio sam nekim strankinjama. Dakle evo ti lista: Njemica, Japanka, Portugalka, Kineskinja, Južnokoreanka, Peruanka, Rumunjka, Bugarka, Ukrajinka, Ruskinja, Gruzijka, Makedonka, Crnogorka, Bosanka. Eto nije da se hvalim, al znaš ono studentski dom, mlado, ludo i sve bi se seksalo.

p.s. Portugalka je bila najbolja

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la: ›
nosorog je napisao/la: ›
sta je to sa vama ljudi kao da niko od vas nije ni
presao granu, kao da jos zivite u jugoslaviji
ima li neko od vas za pocetak pasos, kao da zivite i plemenu i jebete se jedni sa drugima.
posto vidim da niko nije nigde putovao na zapad
poruka za sve izvadite pasos idite preko i jebite
malo francuskinje svedjanke norge dankinje spanjolke i narocito razvratne engleskinje. ove godine na egzitu ste mogli da karate do mile volje
a i da budete karane.
posto sam ovu temu zapoceo predlazem da je prekinete dok ljudi malo ne proputuju ali na zapad . sretan put cujemo se kada se vratite sa putovanja. pozdrav


Eto ja imam putovnicu, i živio sam u Njemi par godina. Tamo sam studirao i upoznao žena sa svih strana svijeta. Sad nije da sam bio na natjecanju al bio sam nekim strankinjama. Dakle evo ti lista: Njemica, Japanka, Portugalka, Kineskinja, Južnokoreanka, Peruanka, Rumunjka, Bugarka, Ukrajinka, Ruskinja, Gruzijka, Makedonka, Crnogorka, Bosanka. Eto nije da se hvalim, al znaš ono studentski dom, mlado, ludo i sve bi se seksalo.

p.s. Portugalka je bila najbolja


ajd ko mu vjeruje?
njemica - domaća, azijatkinje - možda turistice, istočno-europski blok - možda kurve, crnogorka i bosanka - domaće u njemi, a jebiga peruanka šta ja znam - možda octoberfest, zašto nebi vjerovo čovjeku pa živio je tamo par godina. i uostalom nije ti njema ko hrvatska nacionalno maltene jednoobrazna, jedino mi je čudno što nije uhvatio turkinju, tamo ih ima more

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Mladjo

Živio sam u studentskom domu. U tom kompleksu je 50% stranci a 50% Njemci. A tako je maltne u svim domovima tamo. Ima jako puno stranaca na faksu kod njih. Istočni blok nisu kurve već cure koje su tamo na studiju. A znaš u tom domu ima 2 bara. A u jednom njih sam radio kao DJ. Tako da mi nije bio problem se zbližit s ljudima, odnosno curama. A peruanka je bila super. A za nevjerne Tome imam naravno slikice. hehe
A brate ima i strankinja na moru kod nas. Slovenke, Latvijke, Nizozemke...

p.s. ima jako zgodnih Turkinja, al brate ostaneš bez glave ako se petljaš s njihovim ženama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › @ Mladjo

Živio sam u studentskom domu. U tom kompleksu je 50% stranci a 50% Njemci. A tako je maltne u svim domovima tamo. Ima jako puno stranaca na faksu kod njih. Istočni blok nisu kurve već cure koje su tamo na studiju. A znaš u tom domu ima 2 bara. A u jednom njih sam radio kao DJ. Tako da mi nije bio problem se zbližit s ljudima, odnosno curama. A peruanka je bila super. A za nevjerne Tome imam naravno slikice. hehe
A brate ima i strankinja na moru kod nas. Slovenke, Latvijke, Nizozemke...

p.s. ima jako zgodnih Turkinja, al brate ostaneš bez glave ako se petljaš s njihovim ženama
ma to care, a nemoš vjerovat ovo za turkinje sam i ja konto da je razlog al mi bilo bed napisat da se ne proserem, gledo sam to negdje da ovi brane svoje koke za popizdit

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 1:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto lega nije ni tebi kasno da zapališ za Njemu na studij. Tamo ti je u biti ko u Americi sad. Ima svih nacija. I svi žive u bratstvu i jedinstvu. hehe

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.08.2007. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam imala sex sa savrsenim stranim zanimanjem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 5:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam i nije bilo nista posebno heh cak sam bio razocaran bolje su nase domace cure heh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2007. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wastedbass je napisao/la: ›
jesam i nije bilo nista posebno heh cak sam bio razocaran bolje su nase domace cure heh
Tako je domaće je domaće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nosorog
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2007. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sta je s tobom wendy
javi se ! mislim da si ti najbolja
u svakom pogledu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › Okej, plati mi kartu i pojebat ću Eskimku za tebe...
Bravo Bravo care! A meni bi bilo OK da mi platiš put u Amsterdam i daš mi dvije-tri milje eura,a dalje ću se snać' i sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
papan u civilki
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2007. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ne bash puno pošto imam tek nesto sitno godina hehe...2 slovenke, austrijanka, švicarka, mađarica i talijanka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2007. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...s obzirom da su sad i slovenke i bosanke strane državljanke.....mogu se i ja pohvaliti da sam imao sexualnih iskustava sa strankinjama....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: