Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



prevara....što učiniti?'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bi li rekli najfrendu/ici da ju dečko/cura vara==??

da
95%
 95%  [ 20 ]
ne
4%
 4%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 21


Autor Poruka
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih isto sigurno rekla svojim prijateljicama. bilo bi mi teško ofkors,ali bolje da to odmah kažem, nego da šutim i pustim ga da ju i dalje vara.
vjerujem da bi i one učinile isto Smile

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 21:49 
Naslov: Gniark ! Re: prevara....što učiniti?'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi svaka cura ma koliko ona zaljubljena bila ili ne, voljela znati da li ju njen dečko vara ili ne...prošla sam sličnu situaciju i vjeruj mi najbolje je reći i toj osobi prepustiti da sama odluči što učiniti...Time si ispala dobra prijateljica i neće te peći savjest jer si učinila dobru stvar a ako se ona i naljuti na tebe to će možda biti privremeno(ili se neće naljutiti ako se DOBRE prijateljice) dok sama ne skonta neke stvari i uvidi što se oko nje događa...Ne znam gdje sam pročitala ali mi je super rečenica..."Onaj tko prevari jedanput možda to neće napraviti i drugi put, no onaj tko prevari jedanput,dvaput učinit će to i treće,četvrti put..." Zaljubljene osobe ne vide stvari oko sebe realno tj. vide ali nekako slijepo vjeruju u ono što im dečko/cura govore, zato treba imati dobroga prijatelja koji će te nekad malo "prodrmati" i vratiti u PRAVI svijet...nadam se da nisam ispala dosadna..pozz Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi ispala dosadna...
Legica je napisao/la: ›
Onaj tko prevari jedanput možda to neće napraviti i drugi put, no onaj tko prevari jedanput,dvaput učinit će to i treće,četvrti put..."
sviđa mi se ova izjava... i def je točna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ovako.. ovo ti je odmah i test .. da testirate vaše prijateljstvo.. ak ti ne vjeruje odnosno ako vjeruje više dečku s kojim je neznam kolko a vi se vjerovatno duže znate ako ste naj frendice onda mozes ga jebat.. sve je oslo u kurac.. ti trebaš biti sigurna jel nju on stvarno prevario i mislim da joj to definitivno trebaš reći... ako ti je stalo do nje i ako ne želiš da živi u laži reci joj.. ovisi od nje kako će reagirati.. hoće li te poslušati ili ne... ali ti si svoj dio ispunila.. prijatelji ste.. morate si pomagati..

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: