Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



vjernost vs. prevara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila primitivan je onaj tko se ne može kontrolirati, a ti očito podržavaš tezu da se pod alkoholom ne može kontrolirati...ja znam razmišljati svojom glavom i ne može nikakva supstanca na mene utjecati, a ako već znam da se u nekom slučaju neću moći kontrolirati onda to nešto neću konzumirati..slabo ti ide to umotavanje..na svemu se može raditi pa tako i na kontroliranju..najlakše sve svaliti na alkohol..to samo slabići rade..i nezreli...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 5:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj cekaj samo malo alkohol je jedna od onih stvari koje mozes kontrolirati prije prije uzimanja ali ako si odlucio zabaviti mozda ne prevariti a pod utjecajem alkohola previse se opustis i uzivas u trenutku hmm kazes da to rade nezreli ljudi i slabici ljudi piju alkohol da se opuste i da uzivaju NIJE IZLIKA NEKOG PREVARITI Samo zbog alkohola onda jesi slabic ali ako je to jedan od faktora lakse ti je shvatiti zast se to dogodilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2007. 18:48 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
sheila primitivan je onaj tko se ne može kontrolirati, a ti očito podržavaš tezu da se pod alkoholom ne može kontrolirati...ja znam razmišljati svojom glavom i ne može nikakva supstanca na mene utjecati, a ako već znam da se u nekom slučaju neću moći kontrolirati onda to nešto neću konzumirati..slabo ti ide to umotavanje..na svemu se može raditi pa tako i na kontroliranju..najlakše sve svaliti na alkohol..to samo slabići rade..i nezreli...


hmmm mislim da si krivo shvatila ili ne razumiješ pojam primitivno...jer nije primitivan onaj koji se ne može kontrolirat...ali dobro sad...nije bitno...gle ja uopće nigdje nisam rekla da se pod alkoholom NE MOŽE kontrolirati,nego sam ti u onom velikom postu objasnila kako alkohol djeluje na organizam i psihu,te da je čovjek opušteniji bla bla...mislim da je poprilično jasno....i u zabludi si pošto supstance svakakve mogu utjecati na čovjeka definitivno...samo naravno biraš hoćeš li ih uzimati uopće ili u kojoj mjeri,niko ne kaže da se ne može raditi na kontroliranju i niko ne kaže da je alkohol opravdanja....molim te ako ti se bude dalo opet pročitaj šta sam napisala...

wastedbass je napisao/la: ›
daj cekaj samo malo alkohol je jedna od onih stvari koje mozes kontrolirati prije prije uzimanja ali ako si odlucio zabaviti mozda ne prevariti a pod utjecajem alkohola previse se opustis i uzivas u trenutku hmm kazes da to rade nezreli ljudi i slabici ljudi piju alkohol da se opuste i da uzivaju NIJE IZLIKA NEKOG PREVARITI Samo zbog alkohola onda jesi slabic ali ako je to jedan od faktora lakse ti je shvatiti zast se to dogodilo


ee upravo to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mata19
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zasto biti uopce u vezi ako je nekom u cilju tu osobu varati?!
bolje onda biti sam i šarati okolo!
a u vezi VJERNOST!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2007. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto varati nekoga??
da se dokaže svom egu.. mogu ja i bolje... pa ako možeš uhvatiti bolje onda si trebao-la to napraviti prije, a ne čekati brak. frajer si kakvu ribu šećeš uz sebe (vice versa)

ili još bolje loš-a je u krevetu. pa ljudi moji imate razdoblje prije braka. test probu. ne onda reći "a ja misl'a". lijepo probate, ako se ne uštimate probate popraviti, ako ni to ne valja put pod noge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2007. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la: ›
I ja sam naravno za vjernost. Neupitno!
Ali ne želim se razbacivati velikim i jakim riječima poput "obećanje", "nikada"...
Jer ne znamo što nam budućnost nosi...
Ponovit ću iz topica od maloprije: "Prilika čini lopova." I niz drugih okolnosti...

Ali ono što znam sigurno da to ne bih morao sakriti od partnera. Vjerojatno bih odmah nakon toga i sam prekinuo vezu. Iako bih takvu vezu prekinuo zasigurno još i prije.

Na sreću, još nije bilo takvih situacija. Ni blizu.


slažem se...naravno vjernost prije svega ali glupo je reći "nikada" jer to ovisi malo i o okolnostima...
osobno nikada nisam prevarila dečka jer mi nema smisla onda biti uopće u vezi,ali ne mogu se kuniti da ne bi to nikada napravila...

a znam i ja slučajeve konstantnog varanja u vezi pod isprikama "da se razbije monotonija"...to je totalni apsurd...taka osoba je teški kreten...jedna vrlo zrela i inteligentna individua :

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kiseli krastavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2007. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: kiseli krastavac; 26.10.2012. 14:03; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2007. 7:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno sam uvjerena da čovjek nije monogamist, ali ako nekoga volim napravit ću to da nikada ne posumnja i to očekujem od druge strane

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2007. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
stvarno sam uvjerena da čovjek nije monogamist, ali ako nekoga volim napravit ću to da nikada ne posumnja i to očekujem od druge strane


a ti si dobra vila i imas carobni stapic da to ispadne sve kako treba Very Happy

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2007. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rijetko govorim nikad ali to je jedna od dvije stvari za koje sam rekao nikad.... ako nekoga volis i ako ti je stalo do njega neces to napraviti ma koliko pijan bio,nadrogiran ili neznam ti ja sta.... imao sam i vise nego jednom slucajeva da sam bio pijan ko guzica i da sam mogao biti s neznam kolko zenski ali nisam jer sam volio osobu s kojom sam tad bio...
bio sam prevaren i nije lijepo,vjerujte mi...... i sad da ja nekome to radim ...... no way

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2007. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...iako rijec varanje ima nedvosmisleno znacenje....ipak bi se ono dalo razdjeliti na nekoliko tipova varanja....pa evo nekih primjera...
varanje.... jednostavno se dogodilo....(alkohol,kemija)
varanje.... da li sam sposoban/na još nekoga privuci
varanje.... monotonija u vezi (potrba za nekom promjenom)
varanje.... iz inata i namjernog povrjeđivanja partnera ili partnerice
varanje.... eto samo zato što znam da mogu i da nece biti posljedica

itd....vjerujem da još ima primjera....
iako se sve svodi na kraju na isto na sam cin prevare....ipak do te prevare nije došlo iz istog razloga....
tako da i sad kad govorite kako nikad necete nikog prevariti....nikad ne znate koji ce se od ovih primjera nekad u životu poklopiti

ili ima jedan vic al nece biti offtopic....

sjede baba i deda na klupi...i baba lupi šamar dedi bez ikakvog povoda....
pita deda zbog cega šamar....a baba kaže....to ti je za sve ove godine što smo imali loš sex.....
na to deda lupi babi šamar....i kaže joj.....to ti je zbog toga što znaš razliku između dobrog i lošeg sexa.......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2007. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
stvarno sam uvjerena da čovjek nije monogamist, ali ako nekoga volim napravit ću to da nikada ne posumnja i to očekujem od druge strane


a ti si dobra vila i imas carobni stapic da to ispadne sve kako treba Very Happy

u većini slučajeva, ali jednom sam provaljena i bio mi je bed, zapravo više što sam provaljena nego zbog same prevare,,,ionako smo bili na prekidu,,,,,i nisam mu to priznala,,,zamisli,,,pa stvarno sam nevaljasta,,, osijek031.com smile jaaao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2007. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd bar znam kog necu zicat za brak kad me kao nezenju kriza pukne oko 40e Very Happy

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 9:52 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tema koja me jako muči zadnjih dana. Prije 4 mjeseca sam se počela viđati s likom koji ima curu 2 godine. Dugo mi je trebalo da skontam dal mu je varanje karakterna crta ili se i njemu ovaj naš odnos jednostavno dogodio. Zanimljivo je što nije odnos isključivo fizičke prirode, nekad je jednostavno drag i nježan prema meni, pričamo o svemu i svačemu...Od početka znam da ima curu i kako stvari stoje,vjerujem da se cijelo vrijeme potajno nadam da će se situacija promijniti tj. da ćemo nas dvoje biti zajedno. Ono što me najviše je to što se tako ponaša prema meni, jako je nježan i drag, prava maza,često me zove i tako to.Ne razumijem to ponašanje. Da li jednostavno želi sjediti na dvije stolice ili je i on s vremenom počeo nešto osjećati prema meni? Rekao mi je da je već par puta pomišljao na to da ju ostavi,ne znam koliko bih trebala vjerovati u to. Ja ga ne žurim i ne prisiljavam na neke odluke tipa "biraj", valjda mi je jako stalo do njega pa želim pustiti da stvari idu svojim tokom, iako ne vjerujem da će me odvesti daleko...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 20:53 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je netko od forumašica ikada posumnjao da ju dečko vara?Koliko prođe od početne sumnje do konačne spoznaje? Kako prepoznati znakove?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: