Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



vjernost vs. prevara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Danas poslije skoro 30 godina, 2 prijateljske i 27 u braku dosao sam na jedan posebni nivo. U cijelom zivotu sam prihvatio sve sto dolazi i nikada se nisam nikome maknuo sa puta. Nema toga cega se bojim. Dobro... ima samo jedna stvar. Svako vece kad legnem u krevet kraj one slatke curice koju sam ozenio prije 27 godina molim Boga u kojeg ne vjerujem. Molim ga da ako se ona ne probudi da ne budi ni mene.



Fatcat, jel ti netko nekada rekao da si nešto kao Posljednji Mohikanac?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
ako ne otkriješ koliko si loš, ne možeš znati ni koliko si dobar.. Wink


definitivno.

istodobno otkriješ i koliko netko drugi može biti loš.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobno i ja znam jedan par koji je 10 godina u braku i imaju dvoje djece a varaju se da to svijet nije vidio... Kao da se natječu. Nije im bitno ni s kim ni gdje.

Lagala bi kad bi rekla da nisam prevarila, al to je bilo kad sam bila maloljetna i s dečkom s kojim sam bila dva tjedna i još se nismo ni za ruke držali. Smatrala sam da to nije veza.
Danas, kad sam u dugogodišnjoj vezi i još uvijek jako zaljubljena NEPADA MI NA PAMET da i pomislim na prevaru. Osjećala bi se kao posljednje govno na svijetu. Koliko god se ja s tim ne bi mogla pomiriti mislim da bi gore bilo što bi svog dragog uništila kao osobu. A to su najgore posljedice. Znam da bi bio kraj naše veze i da više nikad ne bi imala povjerenja ni u sebe ni u drugu stranu. Isto tako i on. Previše toga smo izgradili u našem odnosu.

Lako je prevarit, najgore su posljedice.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[Dobro... ima samo jedna stvar. Svako vece kad legnem u krevet kraj one slatke curice koju sam ozenio prije 27 godina molim Boga u kojeg ne vjerujem. Molim ga da ako se ona ne probudi da ne budi ni mene.
[/quote]
def ostala bez texta...to mora da je ljubav... Embarassed osijek031.com smile
wastedbass je napisao/la: ›
varanje je prvi znak da nesto ne valja pogotovo ako se dogodi nakon nekoga vremena najcesce znak da treba zavrsiti s tom vezom a vjernost zasluzuje samo prava osoba Wink dakle Vjernost
to je alarm..ko rotacija na hitnoj pomoći...iako nekada ta pomoć dođe pre kasno....jer ima malo ljudi koji su spremni oprostiti prevaru... to stavrno moraš nekoga neizmjerno voljeti... ali meni bi bilo teško..i kad bi uspjela oprostiti, niakd nebi zaboravila..i ta nevjerica dali će se to ponoviti... bilo bi def previše za mene...to bi na kraju uništilo vezu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala za PM's i kikiriki... too many peanuts for one monkey... Embarassed
CatCloe je napisao/la: ›
... ukoliko ti je prevara prošla kroz glavu, ne trebaš više biti u vezi u kojoj jesi... što nije tako jednostavno ako si u braku. to je alarm za hitnu generalku odnosa dvoje ljudi... prije nego se dogodi.
Veza je veza, tradicije se mijenjaju ali malo vremena u cetiri oka, komunikacija... Ako je vec doslo do toga nema sto izgubiti. I da podvucemo opet, prije nego sto se dogodi.
DanicaV je napisao/la: ›
Fatcat, jel ti netko nekada rekao da si nešto kao Posljednji Mohikanac?
Nije, al' me uvijek gledaju k'o tele u sarena vrata. Jel to isto?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la: ›
Lagala bi kad bi rekla da nisam prevarila, al to je bilo kad sam bila maloljetna i s dečkom s kojim sam bila dva tjedna i još se nismo ni za ruke držali.

kako? tako što si se s nekim drugim isto držala za ruku? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Većina mojih prijateljica mi kaže d bi oprostile prevaru,ali samo ako je to bilo jedanput i samo čisti sex!
Meni je to malo ne shvatljivo jer ne postoje male i velike prevare,prevara je prevara bez obzira na olakotne okolnosti!
Razumijem da nakon dugogodišnje veze dolazi do rutine i zasičenja,ali prevara nije izlaz.
Normalno je da kreneš ispitivati samog sebe i vašu vezu,ali to nije prvi korak prema prevari ili prema raskidu veze.
Prevarom se gubi povjerenje i to se nikad ne može vratiti na staro,možeš se pretvarati da vjeruješ ,ali to više nikad nije onako kako bi trebalo biti: bezuvjetno!!!!
Ne bi oprostila nevjeru niti bi ostala u vezi/braku nakon nje bez obzira tko je varao on ili ja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
kvakica je napisao/la: ›
Lagala bi kad bi rekla da nisam prevarila, al to je bilo kad sam bila maloljetna i s dečkom s kojim sam bila dva tjedna i još se nismo ni za ruke držali.

kako? tako što si se s nekim drugim isto držala za ruku? osijek031.com smile

ma no, palo je par pusica kod katakombi u autu al i to je prevara, zar ne?

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
kvakica je napisao/la: ›
Lagala bi kad bi rekla da nisam prevarila, al to je bilo kad sam bila maloljetna i s dečkom s kojim sam bila dva tjedna i još se nismo ni za ruke držali.

kako? tako što si se s nekim drugim isto držala za ruku? osijek031.com smile

ma no, palo je par pusica kod katakombi u autu al i to je prevara, zar ne?

čekaj, s ovim se još ni za ruke nisi držala, a s drugim već u razgledavanje katakombi? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la: ›
Fatcat, jel ti netko nekada rekao da si nešto kao Posljednji Mohikanac?
Nije, al' me uvijek gledaju k'o tele u sarena vrata. Jel to isto?


Nije baš. Ono prvo je kompliment. A ovo drugo.... hm. Cool

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj pa ja sam grozna osoba, ne ne cek, ipak mislim da nisam, varala sam na kraju veze kada mi je falilo pažnje i ljubavi i strasti i kada sam već znala odavno da je gotovo samo se nikako nije moglo privesti kraju.....i moram priznati da me strah moje spoznaje da uvijek trebam leptiriće u tibici i kada mi se zavrti u glavi od poljubca,,,,,uvjerena sam da čovjek po prirodi nije monogamista,,,,trebam strast u životu ljudi i u krevetu isto i kada to nemam osjećam se... ne osjećam se

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
kvakica je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
kvakica je napisao/la: ›
Lagala bi kad bi rekla da nisam prevarila, al to je bilo kad sam bila maloljetna i s dečkom s kojim sam bila dva tjedna i još se nismo ni za ruke držali.

kako? tako što si se s nekim drugim isto držala za ruku? osijek031.com smile

ma no, palo je par pusica kod katakombi u autu al i to je prevara, zar ne?

čekaj, s ovim se još ni za ruke nisi držala, a s drugim već u razgledavanje katakombi? osijek031.com smile

to nije bilo do mene! Lik je bio prestidljiv a opet tako dobar a ja nisam htjela preuzet inicijativu jer sam tvrdog stajališta da je muško taj koji treba napraviti prvi korak u večini slučaja

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 22:27 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo ću natuknuti nešto iz vlastitoga primjera...U zadnje vrijeme puno se ljudi oko mene rastalo uključujući i moje roditelje...To su ljudi koji su preko 20-tak godina bili u braku...Uglavnom, nitko neće prevariti supružnika na početku braka u prvih par godina, varanja se uglavnom događaju nakon dugog niza godina,nakon prvoga stana,prvoga ljetovanja,prvoga dijeteta,drugog dijeteta...jednostavno nakon dugog niza godina kad brak postane rutina kad svaki dan postane jednak i ne stanu veliki problemi,nestane uzbuđenja...ujutro odlazite oboje na posao,klinci u školu, netko od vas puno radi i putuje...jednostavno se počnete viđati po nekoliko sati na dan .... niste se ni okrenuli a već ste postali stranci,svađe su češće nemate takta i lijepe riječi prema drugome...Dobro, možda ja tako vidim jer sam slično doživjela ali kod većine gore navedenih slučajeva je bilo slično.
I da, varaju ljudi koji imaju NOVCA...Cijeli život se trude i trče za zaradom i na kraju je troše na krivi način...Uf, sad se ti nakon ovoga Legice udaj...Jadan moj muž Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing

Oni muškarci koji nemaju novaca rijetko varaju jer jednostavno težak život im ne dopušta ili aždaja od žene koja prati svaki njihov koraka i ne da im da prd.. Shocked
A pak žene koje opraštaju su one koje,ajmo reći,su SLABE, znaju da nemaju ništa od te rastave jer se ne moge brinuti financijski same za sebe ili pak imaju malu djecu pa ne žele da to proživljavaju...
Na kraju "Ne daj Bože nekome takvoga zla..."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2007. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legica je napisao/la: ›
Na kraju "Ne daj Bože nekome takvoga zla..."


Potpisujem...

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oni koji varaju su po meni kukavice..znam cure koje su bile s oženjenima i svi su kao bili nesretni u braku, a nisu su željeli razvest..kako možeš spavati u iostom krevetu s osobom koju kao ne voliš i ne pričaš danima????????gdje toga ima???????kakvo je to liječenjje preporučljivo???????
ja sam mom bivšem rekla, da ako već dođe do toga da si nađe drugu, da mi lijepo otvoreno kaže, da ne pravi od mene idiota- naravno nije mi rekao..sama sam skontala i suočila ga s tim..ajme koji beskičmenjak..
i nema te prilike koja čini lopova-to je glupost!!!!!!!!!! ili ćeš nešto učiniti ili nećeš!svatko ima izbor!!! i ne kontam kako se ljudi mogu izvlačiti na pijanstvo, trenutak slabosti i te gluparije!!!!totalni debilizam!!!ako nešto neću učiniti trijezna, zašto bih to učinila pijana????
ja sam za vjernost i ne praštam prijevaru..oš/neš/Bangladeš!!!!!! Very Happy

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: