Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



vjernost vs. prevara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2007. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se s tobom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tajna je u dubokom, obostranom postivanju i razumijevanju. Koliko prijatelja upitam, onako iz sale... koju cokoladu ti zena voli, kakvo cvijece voli, koju mjuzu slusa? Nemam pojma, a j**ala te romantika glavno da ima piva u frizideru. Znam da je to sve sala, ali ajde stvarno da se upitamo koliko toga znamo o svom partneru. Cvijece se ne kupuje samo za (ubaci)dan...

Afere... Bilo je dosta prilika ali kad imas takvu osobu kraj sebe, tu koju razumijes i postivas na jedan nacin koji nije moguce objasniti, prevara ne dolazi na pamet. Mislim (iz iskustva) da ako osobi dolazi prevara na pamet problem je vecinom manjak komunikacije. Jedna strana (ili obe) strane su jednostavno izgubile interes. Da kazem da u kuci nikada nije bilo svadje, lagao bi.

Danas poslije skoro 30 godina, 2 prijateljske i 27 u braku dosao sam na jedan posebni nivo. U cijelom zivotu sam prihvatio sve sto dolazi i nikada se nisam nikome maknuo sa puta. Nema toga cega se bojim. Dobro... ima samo jedna stvar. Svako vece kad legnem u krevet kraj one slatke curice koju sam ozenio prije 27 godina molim Boga u kojeg ne vjerujem. Molim ga da ako se ona ne probudi da ne budi ni mene.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Molim ga da ako se ona ne probudi da ne budi ni mene.

Predivno..ostala sam bez teksta!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.07.2007. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjernost ... nikada neću prevariti curu/ženu

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2007. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@fat; ti i tvoja žena ste jako sretni što imate jedno drugo! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.07.2007. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim ga da ako se ona ne probudi da ne budi ni mene.
[/quote]

AAAA JOOOJJJJ!!!!! Razz

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.07.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

varaju ljudi koji su iskomleksirani i s tim dokazuju svoju plitkost i tastinu, jadni moraju si dokazat da oni mogu biti i s drugima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Nema toga cega se bojim. Dobro... ima samo jedna stvar. Svako vece kad legnem u krevet kraj one slatke curice koju sam ozenio prije 27 godina molim Boga u kojeg ne vjerujem. Molim ga da ako se ona ne probudi da ne budi ni mene.

ima'l tu smajli za goose bumps? Smile
enivej, vjernost svakako!!! onaj tko će varati, varat će! budući da ne može baš svakog varati, uvijek će se potruditi i naći onu budalu koju može i they'll live happily ever after...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.07.2007. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e a svi ste za vjernost, a 100% ste vec varali...
ono ljudi varaju jedni druge nenormalno

nikad ne reci nikad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2007. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

varanje je prvi znak da nesto ne valja pogotovo ako se dogodi nakon nekoga vremena najcesce znak da treba zavrsiti s tom vezom a vjernost zasluzuje samo prava osoba Wink dakle Vjernost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2007. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Tajna je u dubokom, obostranom postivanju i razumijevanju. Koliko prijatelja upitam, onako iz sale... koju cokoladu ti zena voli, kakvo cvijece voli, koju mjuzu slusa? Nemam pojma, a j**ala te romantika glavno da ima piva u frizideru. Znam da je to sve sala, ali ajde stvarno da se upitamo koliko toga znamo o svom partneru. Cvijece se ne kupuje samo za (ubaci)dan...

Afere... Bilo je dosta prilika ali kad imas takvu osobu kraj sebe, tu koju razumijes i postivas na jedan nacin koji nije moguce objasniti, prevara ne dolazi na pamet. Mislim (iz iskustva) da ako osobi dolazi prevara na pamet problem je vecinom manjak komunikacije. Jedna strana (ili obe) strane su jednostavno izgubile interes. Da kazem da u kuci nikada nije bilo svadje, lagao bi.

Danas poslije skoro 30 godina, 2 prijateljske i 27 u braku dosao sam na jedan posebni nivo. U cijelom zivotu sam prihvatio sve sto dolazi i nikada se nisam nikome maknuo sa puta. Nema toga cega se bojim. Dobro... ima samo jedna stvar. Svako vece kad legnem u krevet kraj one slatke curice koju sam ozenio prije 27 godina molim Boga u kojeg ne vjerujem. Molim ga da ako se ona ne probudi da ne budi ni mene.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2007. 20:31 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wastedbass je napisao/la: ›
varanje je prvi znak da nesto ne valja pogotovo ako se dogodi nakon nekoga vremena najcesce znak da treba zavrsiti s tom vezom a vjernost zasluzuje samo prava osoba Wink dakle Vjernost


vjernost zaslužuju sve osobe ne samo prava...šta bi to trebalo značit da imaš pravo povrijediti bilo koga ako to nije prava osoba za tebe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2007. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
wastedbass je napisao/la: ›
varanje je prvi znak da nesto ne valja pogotovo ako se dogodi nakon nekoga vremena najcesce znak da treba zavrsiti s tom vezom a vjernost zasluzuje samo prava osoba Wink dakle Vjernost


vjernost zaslužuju sve osobe ne samo prava...šta bi to trebalo značit da imaš pravo povrijediti bilo koga ako to nije prava osoba za tebe...

pa ne, vjerojatno znači da, ukoliko ti je prevara prošla kroz glavu, ne trebaš više biti u vezi u kojoj jesi... što nije tako jednostavno ako si u braku. to je alarm za hitnu generalku odnosa dvoje ljudi... prije nego se dogodi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2007. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: ›
wastedbass je napisao/la: ›
varanje je prvi znak da nesto ne valja pogotovo ako se dogodi nakon nekoga vremena najcesce znak da treba zavrsiti s tom vezom a vjernost zasluzuje samo prava osoba Wink dakle Vjernost

vjernost zaslužuju sve osobe ne samo prava...šta bi to trebalo značit da imaš pravo povrijediti bilo koga ako to nije prava osoba za tebe...

pa ne, vjerojatno znači da, ukoliko ti je prevara prošla kroz glavu, ne trebaš više biti u vezi u kojoj jesi... što nije tako jednostavno ako si u braku. to je alarm za hitnu generalku odnosa dvoje ljudi... prije nego se dogodi.

eh vidis catcloe bas sam to i mislio ali ti si to pojednostavila ako je prevara u pitanju najcesce pogotovo u duzim vezama je znak ili da je vrijeme za veliku promijenu u odnosu vezi ili da je vrijeme za razlaz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2007. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
e a svi ste za vjernost, a 100% ste vec varali...
ono ljudi varaju jedni druge nenormalno

nikad ne reci nikad...

Dosada nisam nikad varala,a da li su oni mene varali to ne znam,njima na dušu. Mislim da sam vjerna osoba,no neći reći da ću u budućnosti biti 100% vjerna,jer...

Jeff Murdock je napisao/la: ›
"Prilika čini lopova." I niz drugih okolnosti...


_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: