Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Do koje mjere ugađati djevojci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radite to recipročno... usluga za uslugu

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2007. 19:06 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ugađati nekom (nebitno na koji način) tko ti ne uzvraća istom mjerom je bez veze. Više te ljudi cijene i poštuju kad zadržiš svoje ja, nego kad se stalno njima podređuješ.
Ali, svi smo individue na svoj način, nekad se krivo skontamo, i to je normalno. Npr. ja sam često bila kritizirana kao "neodlučna". Zato jer netko ne može razumjeti da je meni stvarno svejedno: gdje ćemo izaći, s kim, kada, da li ćemo jesti čvarke ili sarmu, da li ćemo gledati ovaj ili onaj film?... I onda bude, zašto ti uvijek kažeš "kako hoćeš? Jel ne možeš ti odlučiti nekad nešto?"
I nikako da shvate da to nije stvar mog ugađanja, nego mi je stvarno svejedno kad su u pitanju banalne svakodnevne stvari.Odluke koje su meni i te kako bitne, ne može i neće donijeti nitko osim mene.
Zato, ugoditi partneru na način da si prema njemu fer, korektan i pristojan, da mu daješ sitne geste pažnje i ljubavi svaki dan, podijeliš sitnice od kojih se sastoji život, zašto ne, ali dok to čovjek daje dragovoljno i od srca, a ona druga strana cijeni i uzvraća. Ali ako to netko počne zahtijevati, smatrati pod normalno i iskorištavati, to je onda druga priča.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2007. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja dobra poznanica godinama živi po principu: "što sam gorja-to sam bolja" - i to uspješno!!

re: do koje mjere ugađati - bilo komu?
Nema mjere-ak´si mazohista nikada nećeš moći biti dobar da bi bio dovoljno dobar ,ma koliko se trudio!
Ak´si sadista- nikada ti onaj drugi nije dovoljno dobar jer-ti zaslužuješ bolje!!??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2007. 7:14 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je dovoljna samo pažnja, ne volim titranja sa poklonima i izlascima. Volim dominirati u vezi (na dobar način) i ne volim neodlučnost kod muškaraca. Doza igre i intrige je poželjna!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2007. 8:24 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, to sam ja uvijek govorila "što smo mi bolje, oni su gori". Svi će oni kukati zbog nekakvih "kuja" koje ih drže u neizvjesnosti i "vuku za nos", a ustvari ih baš takve intrigiraju, a ne dobrice na kojima znaju na čemu su.
Ja sam odlučila, u novoj godini, postajem žena-buldožer, kuja, svinja, ljudožder. Nema više fer play-a. Više me cijene takvu.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.12.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Ja sam odlučila, u novoj godini, postajem žena-buldožer, kuja, svinja, ljudožder. Nema više fer play-a. Više me cijene takvu.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

go girl Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2007. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pridružujem se
nema više zahebavanja

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2008. 16:01 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam odlučila, u novoj godini, postajem žena-buldožer, kuja, svinja, ljudožder. Nema više fer play-a.
koji nazivi. ajme, pa ovo je i mene uplašilo osijek031.com smile ajmo "mužjaci", navalite po "žene - ljudoždere."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2008. 3:15 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Je, to sam ja uvijek govorila "što smo mi bolje, oni su gori". Svi će oni kukati zbog nekakvih "kuja" koje ih drže u neizvjesnosti i "vuku za nos", a ustvari ih baš takve intrigiraju, a ne dobrice na kojima znaju na čemu su.


Hm.. meni je fascinantno kako se žene koje koriste vlastiti mozak izjednačuje s "kujama", a za one blesače kojima je "Da, dragi" statistički najzastupljenija rečenica u komunikaciji, kaže se da su "dobrice".

Opet generaliziranje. Možda je stvar u mjeri. Možda je važno ostati svoj? Možemo li se cijeloga života ravnati prema predrasudama i zabludama, trpati same sebe, kao razumna bića, u nekakve šablone, ovisno o tome što se smatra modernim, pametnim, prihvatljivim u vremenu u kojem živimo?

Baš sam danas, potaknuta jednim razgovorom, razmišljala o svemu tome. Ne bismo li se, u međuljudskim odnosima općenito, trebali osloniti na iskrenost, a ne na igranje igrica kojima je cilj manipulacija osjećajima? Pored toliko igrica koje se mogu igrati na obostrano zadovoljstvo, jelte Wink

Ako si svjestan koliko vrijediš, bacit ćeš taj treš časopis, uz pomoć kojega si pokušavaš napraviti veliko pospremanje u ladicama života. Stat ćeš, gol (metaforički), pred predmet svog obožavanja i reći "Ovo je sve što ja jesam. Ako ti se ne sviđa, praši dalje".

Svi mi imamo bezbroj lica, bezbroj boja i mirisa, raspoloženja... i u svakome od nas postoje oni skriveni kutci koje netko može otkrivati. Ako to želi. I ako mu dozvolimo.

Ako poželim ugoditi svom dragom na bilo koji način, čime ću izmjeriti tu "mjeru" iz naslova topica? Moramo li sve programirati, mjeriti, vagati? Neke stvari, kada ih se pretjerano racionalizira, gube svoju vrijednost. I smisao.

Besmisleno je, unaprijed smišljenim metodama i razrađenim strategijama, krčiti put do nečijeg "srca". Ljubav nije ratište. Barem prema izvornoj ideji o tome što ljubav jest ili bi trebala biti. To je nešto što ne možemo "silovati", gdje ne možemo odrediti granice, raditi odabire i graditi trpajući u unaprijed izrađene kalupe. Bez obzira na to o kojoj se "vrsti" ljubavi radi.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2008. 7:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@wendy...ajd se udaj za mene.....Cool

(ne moraš odgovoriti sa dugackim postom....samo napiši DA ili NE).....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2008. 12:04 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › [
Opet generaliziranje. Možda je stvar u mjeri. Možda je važno ostati svoj? Možemo li se cijeloga života ravnati prema predrasudama i zabludama, trpati same sebe, kao razumna bića, u nekakve šablone, ovisno o tome što se smatra modernim, pametnim, prihvatljivim u vremenu u kojem živimo?


To je to, ostati svoja. To je jedini način kako zadržati poštovanje, kojega mora biti u vezi. To sam ja, to sam bila i prije tebe, i uzmi ili ostavi, na volju ti. Pazi, znakovi pažnje i ljubavi, (ne u materijalnom smislu), su jedno, a podilaženje je drugo. Kad kažem ugađanje, ne mislim na služenje, i pokornost. Imala sam jedno iskustvo s tipom koji se stalno neki klinac durio, jer mu nije bilo pravo što ja radim, s kim se družim, moj način razmišljanja, i da ne duljim sad, htio je mijenjati mene. A ja sam tip - poštujem te, poštuj me. I kad smo se jednom posvađali zbog nečega, on je u jednom trenutku rekao:" Ja se ne svađam, ja te samo želim navesti da razmišljaš kao ja." ( U prijevodu, druži se samo s onima koji su meni dobri, ajde ovo ili ono jer si žensko, bez mene nemoj nikud ići, nemoj ovo ili ono jer JA mislim da to nije dobro ili pametno, itd itd)...
Ej, ruksak mi je bio spakovan, i u roku 10 minuta ja sam bila na autobusnoj, pa pa!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2008. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ostati svoj je vecinom i ostati sam. Nekad je potrebno podijeliti i dobre i lose stvari, osjecaje i iskustva. Mozda cak i prihvatiti egzistenciju tudje kao i vlastite "tamne strane"... naravno bez kompromisa stavova i morala.

Naci nekoga tko je vrijedan toga... to je malo teze.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2008. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dok ne bude zadovoljena Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › @wendy...ajd se udaj za mene.....Cool

(ne moraš odgovoriti sa dugackim postom....samo napiši DA ili NE).....Cool


Khm.. Jel ti to insinuiraš da ja puno pričam? Wink

Jebiga, ja se već udala.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2008. 13:19 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › I kad smo se jednom posvađali zbog nečega, on je u jednom trenutku rekao:" Ja se ne svađam, ja te samo želim navesti da razmišljaš kao ja."


osijek031.com smile dobar!

Ono, u prijevodu, ti s' glupa, a ja ti, u vezi toga, pokušavam pomoći. To je zato što te volim. On ti je, zapravo, želio ugoditi. Kako ne shvaćaš?

Dobro, recimo da sam ja pričala o normalnim ljudima, a ne o kompleksašima. Ali moraš priznati da je ovaj, ako ništa drugo, imao smisla za humor Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: