Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Do koje mjere ugađati djevojci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 7:24 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je totalno istina,kako ju naviknes na pocetku tako ce biti do kraja.... znam ti i iz iskustva svog a i od drugih sto su mi pricali. i ako vam cura kaze u facu da je ona razmazena i da uvijek dobije sve sto zeli ajd ju molim vas napucajte istog treba...nije se to meni dogodilo ali znam kome je i taj je nije napucao eno ga sad sav zivcan i neznam sta jer ga ova vrti oko prsta i to sve iz razloga jer joj je to odma na pocetku dopustio....[/quote]


ček..ček ...ti si imao (ili tvoj lega) djevojku koja ti je rekla da je razmažena i uvijek dobije što želi????? jao Bože dragi....e vidiš , a meni to nikada ne bi palo na pamet reći,,,,ali ja nemam dečka,,,,jer vi ipak volite djevojke koje vas vrte oko malog prsta,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, viš' moja je cura razmažena i uvijek je dobivala sve što želi... Dok nije srela mene Cool
Doduše, nije lijepo kad ti netko cmizdri i kenjka preko telefona, ali nekoliko razgovora oko toga riješilo je problem. Naime došli smo do zaključka kako se ja promijeniti neću - nikada Cool
U smislu: javljati se 100x dnevno, gdje sam, što radim, kako radim, aaaargh, sve sam to sveo na 1x dnevno. I to je čak puno za moje pojmove, ali prihvatljivo. A kada nešto neću - otvoreno kažem. Nije joj (nije ni meni ponekad) ugodno, ali to je najbolji način ukoliko ne možemo doći do kompromisa.
Drugim riječima - ugađati nekome treba toliko koliko je drugome potrebno. Subjektivna mjerila su jako labava ovdje, ali i jedina koja su u praksi primijenjiva.
Edit: zaboravih reći, sve gore navedeno kod nas šljaka u dva smjera...

PS: kako vam je reagirala cura nakon što ste joj otvoreno rekli da vam je obitelj (ono, starci, braća, sestre) važnija od nje i njenih ideja provođenja vikenda?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod mene tog nema. Sve ovisi o volji tog dana. Razmežen nije nitko. Ali ako se meni baš nešto radi/jede ili nešto treće tog dana onda mi on udovolji isto tako je i obratno. Preći ću preko svojih želja ako skontam da je tog trenutka njegova želja veća.
Naravno bez iskorištavanja. Kompromis i dogovor je temelj.
P.S. Nisam mu nikad tak nešto rekla. Ako mi je obiteljsko okupljanje tog nekog vikenda važno a htjela bi biti i s njim onda i on dođe. Sad smo svi jedan velika obitelj. Zašto bi on sjedio kod kuće pred kompjuterom i dosađivao se kad ja imam fin ručak i kolače kod kuće

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la: ›
Zašto bi on sjedio kod kuće pred kompjuterom i dosađivao se kad ja imam fin ručak i kolače kod kuće


Kod mene je kompjuter dio obitelji Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TEDDYPICKERR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 10:42 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: › ]


...još uvijek cekam poruku.....Cool

..
čekaš odgovor još ili..a joj ak je tako nije dobro.
ej a da ju napiješ ?!jesi o tome razmišljao.? napiješ ju ,obljubiš i sutra pitaš :a šta ćemo sad?
ha*

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TEDDYPICKERR je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: › ]


...još uvijek cekam poruku.....Cool

..
čekaš odgovor još ili..a joj ak je tako nije dobro.
ej a da ju napiješ ?!jesi o tome razmišljao.? napiješ ju ,obljubiš i sutra pitaš :a šta ćemo sad?
ha*


ništa, u takvim situacijama...sam neka viša sila djeluje, recimo oboje opizdit čekićem po tintari

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2007. 15:51 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ne znam baš da bi se trebalo nešt previše ugađati djevojkama, ajd do neke granice i na početku veze it to s nekim banalnim stvarima tipa donesi mi vodu, jer kontam si što joj više ugađaš to se ona navikne na to ugađanje, pa kad prestaneš, a prestat ćeš jer će ti dopizdit da bude sve po njenom, ispadaš svinja i đubre i kak to da nisi ko što si prije bio i kak to da Anin dečko sve radi za nju i bla bla bla.Kontam si da bi se odmah trebale postavit neke granice i da se zna šta možeš tražit od partnera i naravno on od tebe, a ne bit papučica s lancem oko vrata i isplaženim jezikom.


Slažem se da ima osoba(oba spola) koje dobrano znaju iskoristiti nečiju pažnju i strpljenje,ali to su ekstremni slučajevi.
Ako si u vezi s uravnoteženom osobom,bez patoloških osobina ,zašto ne bi ugađao i bio pažljiv prema svojoj cuti/dečku.
Ako ti ugađaš osobi koju voliš,na određen način ugađaš i sebi.Ja ne žalim biti u vezi u kojoj ću stalno voditi bitke oko ravnopravnosti i stavljati na vagu koliko je tko ulagao u vezu,tu nema budućnosti!
Poznajem dosta muškaraca koji misle da će postati papučari ako su pažljivi,ali ne shvaćaju ako je pažljiv i njegova je cura zadovoljna i njemu će biti bolje u vezi.Malo sam otišla oftopik,ali nadam se da ne zamjerate!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2007. 18:01 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiki_08 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ne znam baš da bi se trebalo nešt previše ugađati djevojkama, ajd do neke granice i na početku veze it to s nekim banalnim stvarima tipa donesi mi vodu, jer kontam si što joj više ugađaš to se ona navikne na to ugađanje, pa kad prestaneš, a prestat ćeš jer će ti dopizdit da bude sve po njenom, ispadaš svinja i đubre i kak to da nisi ko što si prije bio i kak to da Anin dečko sve radi za nju i bla bla bla.Kontam si da bi se odmah trebale postavit neke granice i da se zna šta možeš tražit od partnera i naravno on od tebe, a ne bit papučica s lancem oko vrata i isplaženim jezikom.


Slažem se da ima osoba(oba spola) koje dobrano znaju iskoristiti nečiju pažnju i strpljenje,ali to su ekstremni slučajevi.
Ako si u vezi s uravnoteženom osobom,bez patoloških osobina ,zašto ne bi ugađao i bio pažljiv prema svojoj cuti/dečku.
Ako ti ugađaš osobi koju voliš,na određen način ugađaš i sebi.Ja ne žalim biti u vezi u kojoj ću stalno voditi bitke oko ravnopravnosti i stavljati na vagu koliko je tko ulagao u vezu,tu nema budućnosti!
Poznajem dosta muškaraca koji misle da će postati papučari ako su pažljivi,ali ne shvaćaju ako je pažljiv i njegova je cura zadovoljna i njemu će biti bolje u vezi.Malo sam otišla oftopik,ali nadam se da ne zamjerate!


Postoji granica između biti pažljiv i ugađati, kolko ja kontam biti pažljiv je jednostavno biti normalan i odnositi se ravnopravno i normalno prema osobi do koje ti je stalo, za razliku od ugađanja gdje jedna osoba nakon vrlo kratkog vremena lako pređe u dominantan položaj a druga u podređen i po meni to je početak neravnopravnosti i nezadovoljstva jedne ili obiju strana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubav nije igra..barem ne bi trebala biti..meni je to omalovažavanje tako divnog osjećaja..netko je s nekim iz razno raznih razloga, to ne mora neophodno biti zaista LJUBAV..
ugađanje nije isto što i ljubav..na početku svake veze svi mi nastojimo ugoditi onom drugom jer se ne poznamo dovoljno i želimo se svidjeti i nije uvijek tako lako pokazati svoje osobine jer se bojimo da to drugoj strani možda neće odgovarati..
teško se nađu 2 kompatibilne osobe koje isto žele i onda tu nema nesporazuma uvjetno rečeno..kod mene ispada da je uvijek druga strana igrala nešto i bila proračunata, a ja tenkre to nikada nisam naučila, neki bi to nazvali i flertom ili šta li već...meni se jednostavno NE DA!!!!!!!!!!!!
smatram da iskreni ljudi uvijek izvuku deblji kraj, nažalost..teškom mukom se nastojim ponašati s nekom zadrškom jer ne želim uvijek biti luzer u tom faking životnom monopoly-u Sad
ali meni je barem savjest na kraju čista jer znam da nisam ništa glumatala i da sam dala sve od sebe, a sad je na toj drugoj osobi bilo koliko je htjela razumjeti i biti iskrena..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.08.2007. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Te žene o kojima se prica... Di se to moze nac?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2007. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamni sto se na kraju dogodilo?jesi dobio tu poruku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvar je vrlo jednostavna. Čim je to sve tako neodlučno, od toga nema ništa. Jer da nešto hoće već bi ti dala do znanja. Čim tu nema obostrane kemije stvar ne funkcionira. A nijedna nije vrijedna titranja i ugađanja. Dakle svakom prema zaslugama. Prijatelju more je prepuno riba, i ne treba se živcirat ako jedna pobjegne iz mreže.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 17:16 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam vaša razmišljanja i svi ste manje više protiv ugađanja drugoj strani. istovremeno čitam na na sex, libido, pohota da svi volite zadovoljit partnera. jasno mi je da te dvije stvari nisu iste ali to ne znači da nisu i usko povezane. naime ja u svojoj vezi ne zauzimam različite stavove za različite situacije. jednostavno sam stvorio određeni obrazac ponašanja po kojem ću ja za svoju curu napraviti doista sve što meni nije preteško ili mi nije problem. i mislim da se na taj način i kod jednog i kod drugog stvorila potrebna razina razumijevanja. Naime potpuno je jasno šta jedno od drugog možemo očekivati i zahtjevi nam se kreću u tim parametrima. A što se tiče ovog prvog što sam napisao stvarno ne vidim razlog zbog čega nekome nije problem zadovoljit partnera a problem je otić za njega u trgovinu pa makar u pitanju bili i ulošci. Ako je to po vama definicija papučara onda sam ja papučar i uopće se ne sramim toga. Cool

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.08.2007. 12:12 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro, ti imaš curu, a tamni je još uvijek nema(ovu o kojoj piše,bar kolko znam) i pitanje je dokle ugađati takvoj djevojci... i netko je rekao da ak je još uvijek neodlučna, da se ne vrijedi trudit oko toga-slažem se s tim u potpunosti.
a to ako ti ideš u trgovinu po uloške svojoj curi, ne znači da si papučar Smile

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da djevojku ne treba previše gađati, dovoljno je tu i tamo grudom ako te zime padne snijeg.

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: