Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Do koje mjere ugađati djevojci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko to dugo traje??? Shocked Ja sam takvu dinastiju imala dugi niz godina...ko dva magneta...kad niste zajedno privlačite se..kad sjednete..odbijate se Sad
[/quote]jhaaaaao,,,znam točno što misliš. i ja sam imala takvu vezu, gjozno je to,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neja je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
..što se tice razgovora.....uvijek su završavali kao politicke sjednice.......puno razgovora.....ni jedan zakljucak.......Cool


koliko to dugo traje??? Shocked Ja sam takvu dinastiju imala dugi niz godina...ko dva magneta...kad niste zajedno privlačite se..kad sjednete..odbijate se Sad


ja sam također imala takvih iskustava.. moj zaključak i misao vodilja u takvim situacijama je da je life too short za takve neke shitove!! brutalna iskrenost je ono uistinu što se cijeni.. pa kud puklo da puklo, hebemu! Exclamation Exclamation Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle,
i ja se kao i mnogi palim na iskrenost tj. ne mogu si pomoći da ne kažem otvoreno što mislim jer mi stvarno ide na jetru i ostale organe kad ljudi igraju igrice (tipa lovac/lovina)!
pa znamo na čemu smo i što želimo,zar ne?pogotovo kad su tu već neke određene godine u pitanju..s 19godina još možda možeš očekivati nekakvo prijateljstvo nazovi, ali u nekim kasnijim godinama ipak trežiš nekoga skim ćeš se skrasiti i dijeliti nešto značajnije pod uvjetom da su zadovoljene neke istraživačke potrebe..svi mi imamo neke faze koje prolazimo ( i trebamo proći u životu!!!) da bi na kraju zapravo znali što želimo..mlađima je to malo problem, bi ne bi..
a mislim da tu bitnu uloogu igraju različiti strahovi..od odbijanja, gubljenja eventualne privatnosti..
a da ne pričam o tome kako neki ljudi imaju svoje zamišljene fix ideje i filmove u koje žele strpati druge ljudi tj. ako određena osoba ne ulazi u njihov prije određeni kalup, onda Ćao Miki! totalni debilizam...prilagodba i kompromis po mom skromnom mišljenju..ne mijenjte druge ljude jer to tako ne ide..prilagodite im se..prihvatiti tuđe mane jer i oni prihvaćaju vaše, zar ne?
jel netko uopće konta što želim reći??????? Smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sve si ti to lijepo napisala.....i ja sam skužio što želiš reci.....ali (uvijek taj ali)......zanimljivo je kako ovdje uvijek možeš samo procitati....onu dobru i ljepšu stranu...odnosno kao bi to trebalo sve izgledati.....samo mi nije jasno.....kako onda ja uvijek naiđem na neke probleme....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 19:55 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne znam baš da bi se trebalo nešt previše ugađati djevojkama, ajd do neke granice i na početku veze it to s nekim banalnim stvarima tipa donesi mi vodu, jer kontam si što joj više ugađaš to se ona navikne na to ugađanje, pa kad prestaneš, a prestat ćeš jer će ti dopizdit da bude sve po njenom, ispadaš svinja i đubre i kak to da nisi ko što si prije bio i kak to da Anin dečko sve radi za nju i bla bla bla.Kontam si da bi se odmah trebale postavit neke granice i da se zna šta možeš tražit od partnera i naravno on od tebe, a ne bit papučica s lancem oko vrata i isplaženim jezikom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se totalno slažem s KORINOM, kod mene isto pali iskrenost i nije mi do igrica...Čak sam sad i u godinama kad mi nije problem učiniti prvi korak i npr. poslati poruku ili se upoznati s nekim prva...ma život je prekratak da bi se s nekim gnjavila i naganjala,igrala igricu "hoćeš-nećeš"...mislim ako netko želi vezu da to odmah i pokaže na prvom izlasku ako ne baš na prvom onda na drugom...Imala sam priliku izaći s dečkom čiji je stav bio "niti jedna cura nije neosvojiva, samo se oko nekih trebe truditi duže a oko nekih kraće...", na prvoj cugi sam mu dala do znanja da mi nije do veze, tada mi je poslao buket cvijeća pa sam izašla s njim iz pristojnosti drugi put da mu zahvalim ali on je to shvatio kao da ja želim ipak neku vezu...uglavnom odbijala sam ga nekoliko puta...Hoću reći da je taj stav pogrešan, možeš se ti truditi oko nekoga biti divan i krasan ali ta se cura neće zaljubiti u tebe nakon 2 mjeseca barenja...Možda će i biti s tobom ali samo nakratko jer je očajna i netko/nešto joj fali pa zna da se ti pališ na nju i iskoristit će te...Uf, uf...to ti sve znam iz iskustva..

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legica je napisao/la: ›
..Čak sam sad i u godinama kad mi nije problem učiniti prvi korak i npr. poslati poruku ili se upoznati s nekim prva...ma život je prekratak da bi se s nekim gnjavila i naganjala,igrala igricu "hoćeš-nećeš"..


...još uvijek cekam poruku.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2007. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Korina";p="83803"]Dakle,
i ja se kao i mnogi palim na iskrenost tj. ne mogu si pomoći da ne kažem otvoreno što mislim jer mi stvarno ide na jetru i ostale organe kad ljudi igraju igrice (tipa lovac/lovina)!
..razumijem te,,,,ALI,,,moram reći,,jednom mi je prijatelj rekao: ljubav je jedina igra u kojoj gubiš ako odbiješ igrati se!....ne volim igrati igrice iako mi možda nekada bude žao što nisam, ali sve uvijek sjedne na svoje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2007. 7:24 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ne znam baš da bi se trebalo nešt previše ugađati djevojkama, ajd do neke granice i na početku veze it to s nekim banalnim stvarima tipa donesi mi vodu, jer kontam si što joj više ugađaš to se ona navikne na to ugađanje, pa kad prestaneš, a prestat ćeš jer će ti dopizdit da bude sve po njenom, ispadaš svinja i đubre i kak to da nisi ko što si prije bio i kak to da Anin dečko sve radi za nju i bla bla bla.Kontam si da bi se odmah trebale postavit neke granice i da se zna šta možeš tražit od partnera i naravno on od tebe, a ne bit papučica s lancem oko vrata i isplaženim jezikom.

ž
osijek031.com smile ne ne ,,ne tako razmišljati,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 9:26 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ne znam baš da bi se trebalo nešt previše ugađati djevojkama, ajd do neke granice i na početku veze it to s nekim banalnim stvarima tipa donesi mi vodu, jer kontam si što joj više ugađaš to se ona navikne na to ugađanje, pa kad prestaneš, a prestat ćeš jer će ti dopizdit da bude sve po njenom, ispadaš svinja i đubre i kak to da nisi ko što si prije bio i kak to da Anin dečko sve radi za nju i bla bla bla.Kontam si da bi se odmah trebale postavit neke granice i da se zna šta možeš tražit od partnera i naravno on od tebe, a ne bit papučica s lancem oko vrata i isplaženim jezikom.

ž
osijek031.com smile ne ne ,,ne tako razmišljati,,,


Sorry al to je moje mišljenje.Ono s vodom je šala naravno, al trebaju postojati granice, ne znam baš da li se želim naći nakon par godina veze u DM-u u redu za tampone jer se njoj ne da otić u trgovinu ili da svaki dan perem suđe jer se ona navikla na to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2007. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm... ima ona jedna "sve žene su kučke"... koja me živcira... ali kad bolje razmislim... ima nešto u tome Wink naravno, ne sve, ali u mnogima tinja neko (uvjetno rečeno) zlo osijek031.com smile
svi moji bivši koji su bili predobri - čitaj previše me tetošili, na kraju su izgorili. ne valja kad je uvijek sve po mom... lovci se vole boriti za ono što dobiju. nije dobro kad se ne otima Wink
kao što je jednom netko rekao:
"istjerajte zlo iz žena. utjerajte im dobro." Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › hm... ima ona jedna "sve žene su kučke"... koja me živcira... ali kad bolje razmislim... ima nešto u tome Wink naravno, ne sve, ali u mnogima tinja neko (uvjetno rečeno) zlo osijek031.com smile
svi moji bivši koji su bili predobri - čitaj previše me tetošili, na kraju su izgorili. ne valja kad je uvijek sve po mom... lovci se vole boriti za ono što dobiju. nije dobro kad s ne otima Wink
kao što je jednom netko rekao:
"istjerajte zlo iz žena. utjerajte im dobro." Evil


Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2007. 9:53 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ne znam baš da bi se trebalo nešt previše ugađati djevojkama, ajd do neke granice i na početku veze it to s nekim banalnim stvarima tipa donesi mi vodu, jer kontam si što joj više ugađaš to se ona navikne na to ugađanje, pa kad prestaneš, a prestat ćeš jer će ti dopizdit da bude sve po njenom, ispadaš svinja i đubre i kak to da nisi ko što si prije bio i kak to da Anin dečko sve radi za nju i bla bla bla.Kontam si da bi se odmah trebale postavit neke granice i da se zna šta možeš tražit od partnera i naravno on od tebe, a ne bit papučica s lancem oko vrata i isplaženim jezikom.

ž
osijek031.com smile ne ne ,,ne tako razmišljati,,,


to je totalno istina,kako ju naviknes na pocetku tako ce biti do kraja.... znam ti i iz iskustva svog a i od drugih sto su mi pricali. i ako vam cura kaze u facu da je ona razmazena i da uvijek dobije sve sto zeli ajd ju molim vas napucajte istog treba...nije se to meni dogodilo ali znam kome je i taj je nije napucao eno ga sad sav zivcan i neznam sta jer ga ova vrti oko prsta i to sve iz razloga jer joj je to odma na pocetku dopustio....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2007. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›


to je totalno istina,kako ju naviknes na pocetku tako ce biti do kraja.... znam ti i iz iskustva svog a i od drugih sto su mi pricali. i ako vam cura kaze u facu da je ona razmazena i da uvijek dobije sve sto zeli ajd ju molim vas napucajte istog treba...nije se to meni dogodilo ali znam kome je i taj je nije napucao eno ga sad sav zivcan i neznam sta jer ga ova vrti oko prsta i to sve iz razloga jer joj je to odma na pocetku dopustio....


vrti ga jer on voli da ga vrti. šta god vama pričao, njemu takva cura odgovara. kad mu više ne bude odgovarala ostavit će ju. do tad, pusti čovjeka nek uživa! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 15:49 
Naslov:  Re: Do koje mjere ugađati djevojci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ugađat??? Zašto? Jer ona tebi ugađa?
Ako svedemo priču na "jednakost" partnera(u vezi) onda to nema nikakvog smisla.
Čim nekome ugađaš podsvjesno si rob. Pažnja da, al ne pod isprikom "moram da bih sačuvao pljen". Tolerancija "ugađanja" obrnuto je proporcionalna osjećaju "ugode"....
Rezultat uvijek mora biti 1:1 inače neštima i kada-tad se to razje..
Isto tako, u prekratkom periodu(100g cca) žene su bombardirane kodeksima medija, stil, moda, težina(kako je izgledala MISS 50-ih 60-ih...2k-ih), ponašanje, način života, poslovi koje rade; ali njihova svjest ne. Krivi su muškarci(skoro svi) koji ih tretiraju kao "princeze". Te fore s ugađanjem(kupovanjem na bilo koji način) ženama su stvar prošlosti koja se pokušava obrisat a istovremeno mužjaci se prilagođavaju kvazi feminizmu; tetoši s jedne strane a s druge im imponiraj lažnom jednakošću. Nametnuta jednakost spolova nepije vode i vjerojatno neće skoro....otud počinje ova priča

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: