Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neka zenska osoba iz Osijeka za avanturu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ganon123
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2021. 23:05 
Naslov: Question Neka zenska osoba iz Osijeka za avanturu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zelim raditi neki oglasnik od ovog foruma (pogotovo ne seksualni) medutim kroz sve ljubavne dileme i drame, natezanja i potezanja koje sam dozivio u svojem kratkotrajnom zivotu (19. godina nije tako malo ali definitivno imam jos puuuunoooo toga za prozivjeti i dozivjeti)... nakon svega spomenutoga nisam dozivio neku pravu strast sa bilo kime od cura koje sam i volo svim srcem a i od onih koje su bile "za jednu noc" (obostranom voljom naravno)... Jedno zanimljivo pitanje sada: ima li neka forumasica ovdje da je prije svega pristojna i iskrena? Nikada nisam gledao godine, fizicki izgled i neki financijski status i ostale stvari koje plasticni ljudi gledaju... mene zanima ima li neka draga cura/gospoda izmedu 18-60 godina koja bi prije svega izasla van na kavu/setnju i upoznavanje pa kasnije sto bude bude... ali prije svega da mi bude kvalitetno i kulturno drustvo i prijateljica s kojom, ako bude islo ka tome, se moze ostvariti neka nezaboravna avantura? Bas bih volio da i to dozivim nakon hrpe neuspjelih pokusaja sa raznim djevojkama koje iskreno nisu zasluzile niti 5% onoga sto sam dao (u bilo kojem smislu) Da se nade neka kompatibilna osoba, ispunio bih joj svaku zelju samo da neko vrijeme provedemo u nasem Osijeku totalno drugaciji od drugih <3 Smile

Edit: skoro sam zaboravio... ako ima zainteresiranih neka se jave na "[email protected]"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: