Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic #42

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 2:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › @lufus i njegova objektivnost: misliš li da će na stav javnosti i struke o prirodi zahtjeva navijača prema policiji utjecati to što su se prometni žandari spizdili? Neće.

Lega moj ili možda bolje jarane:Jel te tukao stari ili su te u školi zlostavljali? Na kakvim si ti drogama? Kakve veze ovo ima s navijačima? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lejla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2007. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la (Pogledaj post): › kako ste svi ograničeni i jadni...ostavite ljude na miru...zasto niko ne spominje kad nesto dobro naprave nego se samo prica kad prave gluposti...pa neko mora raditi i taj jebeni posao...

a kako si jadnaaa,oni i trebaju paziti što rade dok su u službi,a ne rijetko su baš oni ti koji se kurče po cesti.
tamna strana je napisao/la: ›
DojaJa je napisao/la: ›
kako ste svi ograničeni i jadni...ostavite ljude na miru...zasto niko ne spominje kad nesto dobro naprave nego se samo prica kad prave gluposti...pa neko mora raditi i taj jebeni posao...


...e sad si se toliko prosrala da mi je cak i zasmrdilo u sobi....(a nisam ja prdnio)...
.....ako još do sad nisi skužila bit foruma.....onda lijepo sjedi i pregledaj barem 17 % topica na forumu....pa ceš doci (nadam se)......do genijalnog zakljucka....kako se ovdje komentira i o dobrom i o lošim stvarima......Cool


...ako još uvijek ne uvidiš neke stvari.....nikad nije sramota pitati starije da ti objasne nešto....Cool


a to smrdiii Idea ,stvarno si se prosrala Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Lega moj ili možda bolje jarane:

Bolje jarane. Ili nikako, to je isto super. Kad ne znaš pametnije.

Ne vidim kako presretači, čitaj žandari koji su do prije par godina tjerali stojadine a danas ih strpalo u BMW trice, mogu doprinijeti sprječavanju ovoga
http://www.javno.com/hr/crna/clanak.php?id=60090 . Ili ovoga:
http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/1280975/index.do .
Pa r3ecimo: http://www.javno.com/hr/crna/clanak.php?id=60111 , ili na žalost ovoga. http://www.javno.com/hr/crna/clanak.php?id=59926 .

Ako je ministar UPa, takav klokan kao Kiro, onda je čudo da policija ikako radi.

Inače te žalim jer vjerojatno nije lako živjeti s tolikim kompleksima, ali kad me već prozivaš. Citirao si dio mog posta, a i dalje nisi odgovorio kakve veze ima objektivnost s ovim jer ovdje sam navodio članke s drugih portala, nisam ih ja izmislio, navijače da ne spominjem, ali u biti najbolji komentar si ti sam dao u jednom drugom topicu:
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Glup smo i prost narod, prljava fukara bez truna mozga i pameti i sve što sam ja ikada rekao nije shvatio nitko živ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › si dio mog posta, a i dalje nisi odgovorio kakve veze ima objektivnost s ovim jer ovdje sam navodio članke s drugih portala, nisam ih ja izmislio, navijače da ne spominjem, ali u biti najbolji komentar si ti sam dao u jednom drugom topicu:
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Glup smo i prost narod, prljava fukara bez truna mozga i pameti i sve što sam ja ikada rekao nije shvatio nitko živ.


Jel' tebi Krleža djed?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2007. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
DojaJa je napisao/la: ›
kako ste svi ograničeni i jadni...ostavite ljude na miru...zasto niko ne spominje kad nesto dobro naprave nego se samo prica kad prave gluposti...pa neko mora raditi i taj jebeni posao...


...e sad si se toliko prosrala da mi je cak i zasmrdilo u sobi....(a nisam ja prdnio)...
.....ako još do sad nisi skužila bit foruma.....onda lijepo sjedi i pregledaj barem 17 % topica na forumu....pa ceš doci (nadam se)......do genijalnog zakljucka....kako se ovdje komentira i o dobrom i o lošim stvarima......Cool
...ako još uvijek ne uvidiš neke stvari.....nikad nije sramota pitati starije da ti objasne nešto....Cool

nadam se da si se ugušio od smrada, a tako isto i tvoja prijateljica lejla!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2007. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
DojaJa je napisao/la: ›
kako ste svi ograničeni i jadni...ostavite ljude na miru...zasto niko ne spominje kad nesto dobro naprave nego se samo prica kad prave gluposti...pa neko mora raditi i taj jebeni posao...


...e sad si se toliko prosrala da mi je cak i zasmrdilo u sobi....(a nisam ja prdnio)...
.....ako još do sad nisi skužila bit foruma.....onda lijepo sjedi i pregledaj barem 17 % topica na forumu....pa ceš doci (nadam se)......do genijalnog zakljucka....kako se ovdje komentira i o dobrom i o lošim stvarima......Cool
...ako još uvijek ne uvidiš neke stvari.....nikad nije sramota pitati starije da ti objasne nešto....Cool

nadam se da si se ugušio od smrada, a tako isto i tvoja prijateljica lejla!


..nisam ni ocekivao neki pametan odgovor od tebe...Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2007. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim kad ispunim očekivanja!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: