Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dzepni citac zenskih misli!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2007. 16:20 
Naslov:  Dzepni citac zenskih misli!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako u mnogim znanstvenim krugovima postoje dvojbe o postojanju zenske misli kao takve, tim ljudi okupljen oko dr. Knowshi Taboutita, prihvaca afirmacijski pogled na problem i na njegovim temeljima izgradjuje tezu da je zenske misli moguce cak i procitati!

Ovo revolucionarno otkrice sazeli su u 12 slikovnih prikaza.

Pomno proucite svaki oh njih i nikada vise ne zaboravite im procitati misli. Jer one to ocekuju od nas!



dzepni_citac_zenskih_misli_4.jpg
 Opis:
 Veličina:  62.95 KB
 Pogledano:  158 put(a)

dzepni_citac_zenskih_misli_4.jpg



dzepni_citac_zenskih_misli_3.jpg
 Opis:
 Veličina:  59.6 KB
 Pogledano:  185 put(a)

dzepni_citac_zenskih_misli_3.jpg



dzepni_citac_zenskih_misli_2.jpg
 Opis:
 Veličina:  60.74 KB
 Pogledano:  162 put(a)

dzepni_citac_zenskih_misli_2.jpg



dzepni_citac_zenskih_misli_1.jpg
 Opis:
 Veličina:  69.43 KB
 Pogledano:  161 put(a)

dzepni_citac_zenskih_misli_1.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofalno pogrešno, što je i za očekivati kad se neki muški pametnjaković uplete u tako zahtjevno područje. Ne nadajte se muški rode, nije se rodio taj komu će uspjeti pročitati ženske misli!!

Uostalom, zašto za početak ne biste počeli SLUŠATI kad vam pričamo??? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la: ›
Uostalom, zašto za početak ne biste počeli SLUŠATI kad vam pričamo??? osijek031.com smile

Dobra ti je ova!
Evo ja ću samo reči da se baš ni ne trudim čitati misli curama ja im otvoreno kažem što mislim.
Valjak nikada nije trajan ma koliko dugo lagao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2007. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali vi STALNO pričate, a 90 % toga je potpuno nebitno i neinteresantno ( najčešće ogovaranje, ljubomora...).

BTW, ti si doktorica za "tako zahtjevno područje" ili...!?
Get a job! (simbolički govoreći)
Bez uvrede, ali treba prihvatiti da je najveći postotak ljudi (m i ž) potpuno nezainteresiran za bilo kakve "hobije" (u tu kategoriju ne spadaju: izlasci, gledanje nogometa,sapunica i sl., kavice s legama/legicama, naručivanje šminke i slične izlike za hobi) pa ni nemaju baš o čemu razgovarati(nečemu vrijednom). Treba se zezati s ljudima, upoznavati, putovati, gledati sport i TV općenito, ići na kave i sve to, ali ako to netko napiše pod hobi očito mu je život prazan i neizgrađen ( budući se interesi stječu s vremenom a ne kod rođenja)...
I tako, vrijeme se krati pričicama o "neshvatljivosti ženskog uma", "odličnoj momčadi koja jednostavno nije imala sreće" itd., uz pivicu, kuka se kako nema para a svi sjede po birtijama i nemaju niti volje niti znanja baviti se nečime.
Dušo, istina je da muškarci i žene uglavnom ne mogu čitati misli nikome, ali mogu naslutiti što netko želi iz njegovog držanja, mimike i situacije u kojoj se nalazi. Osim toga, muška i ženska prava su otprilike izjednačena, ja ne smatram nijednu ženu manje sposobnu od muškarca(čak mislim da je obratno jer se žene više posvete nekom cilju) pa isto tako ne vidim zašto bi mi vama trebali čitati misli a ne obratno...ili zašto žene ne bi bile iskrene s nekime i rekle što očekuju/žele/misle baš kao što se očekuje i od muškaraca?
Inače, očekivati da muškarac sve plaća na izlasku/putovanju/itd. je JAAAAKO jadno, bar od žena koja imaju ista prava kao muškarci...a poprilično je česta pojava na našim područjima...
huh...malo veći post, nadam se da se nitko nije uvrijedio, zdrava diskusija je dobra...
Respek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2007. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2, 7 i 9 još mogu proći, ali sve ostalo je totalni promašaj... osijek031.com smile
mungos, netko tko tvrdi da iza sebe ima toliko iskustva koliko ti tvrdiš, trebao bi znati bolje.. Smile

..tako oduševljeni vlastitim otkrićem i saznanjima, a tako u krivu... kako tipično za mužjake Wink
no, da dalje ne kvarim dobro raspoloženje... i dalje sa sigurnošću možete znati šta misli vaše pivo: "you're laim, but you're my first, one and only." osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
Ali vi STALNO pričate, a 90 % toga je potpuno nebitno i neinteresantno ( najčešće ogovaranje, ljubomora...).

BTW, ti si doktorica za "tako zahtjevno područje" ili...!?
Get a job! (simbolički govoreći)
Bez uvrede, ali treba prihvatiti da je najveći postotak ljudi (m i ž) potpuno nezainteresiran za bilo kakve "hobije" (u tu kategoriju ne spadaju: izlasci, gledanje nogometa,sapunica i sl., kavice s legama/legicama, naručivanje šminke i slične izlike za hobi) pa ni nemaju baš o čemu razgovarati(nečemu vrijednom). Treba se zezati s ljudima, upoznavati, putovati, gledati sport i TV općenito, ići na kave i sve to, ali ako to netko napiše pod hobi očito mu je život prazan i neizgrađen ( budući se interesi stječu s vremenom a ne kod rođenja)...
I tako, vrijeme se krati pričicama o "neshvatljivosti ženskog uma", "odličnoj momčadi koja jednostavno nije imala sreće" itd., uz pivicu, kuka se kako nema para a svi sjede po birtijama i nemaju niti volje niti znanja baviti se nečime.
Dušo, istina je da muškarci i žene uglavnom ne mogu čitati misli nikome, ali mogu naslutiti što netko želi iz njegovog držanja, mimike i situacije u kojoj se nalazi. Osim toga, muška i ženska prava su otprilike izjednačena, ja ne smatram nijednu ženu manje sposobnu od muškarca(čak mislim da je obratno jer se žene više posvete nekom cilju) pa isto tako ne vidim zašto bi mi vama trebali čitati misli a ne obratno...ili zašto žene ne bi bile iskrene s nekime i rekle što očekuju/žele/misle baš kao što se očekuje i od muškaraca?
Inače, očekivati da muškarac sve plaća na izlasku/putovanju/itd. je JAAAAKO jadno, bar od žena koja imaju ista prava kao muškarci...a poprilično je česta pojava na našim područjima...
huh...malo veći post, nadam se da se nitko nije uvrijedio, zdrava diskusija je dobra...
Respek!


Zbunj, zbunj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): ›
Inače, očekivati da muškarac sve plaća na izlasku/putovanju/itd. je JAAAAKO jadno, bar od žena koja imaju ista prava kao muškarci...a poprilično je česta pojava na našim područjima...

ne podnosim kad ženske očekuju da im se plaća... to je postala normalna spika kad se izađe van...

a čitanje misli.. pa ljudi budite iskreni svi želite manipulirati drugima.....

sem toga ne možeš ti nikoga upoznati dok ne živiš s njim

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2007. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison girl je napisao/la: ›
a čitanje misli.. pa ljudi budite iskreni svi želite manipulirati drugima.....
govori u svoje ime. manipulacija tj. pokušaj iste svrstavam u najgore ljudske osobine i vjerujem da nisam jedina.
ne znam jesu mi gori manipulatori ili oni koji dopuštaju da se njima manipulira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2007. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislila sam prikrivanje osjećaja... krivo sam se izrazila....

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2007. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wrong wrong wrong

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2007. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne samo da zene ocekuju, vec svi koji smatraju da dobro zaradjujes.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2007. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ne samo da zene ocekuju, vec svi koji smatraju da dobro zaradjujes.


bez zajebancije ovaj puta, ali s kakvima se ti to družiš....i muškima i ženskima

teraj to od sebe...
imali smo mi takvih u društvu, kad dođe konobar naplatiti ili pobjegne na pudranje nosa, ili se zapriča s nekim sa susjednog stola, ili se pokrije sa cjenikom/menijem...
napenalili smo ih par puta da plate ceh dobar za cijelo društvo....
nikad više se nisu družili..

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.06.2007. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni ta ženska stalno ista. ili da ili neda.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: