Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Horoskop!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
ti bi na prevaru napravio od ovce janje Smile
Kad se napije sama misli da je janje...


vas dvoje ste genijalni.... jedino što ela ne pije.... Smile
ajme, koliko ovnova poznajem....

@ela,
ja se uplaših na ono što si napisala, ali onda skontah da se odnosi na muške blizance... Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...meni je jedna teta rekla da mi u horoskopu piše kako cu se oženiti sa 21 ili sa 27 god....e sad s obzirom da imam 32 a još nisam oženjen.....kome da se obratim radi podizanja optužnice protiv te tete....ili da joj se jednostavno samo zahvalim što još nisam oženjen...Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sagradi joj spomenik.....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 20:45 
Naslov:  Re: Horoskop!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ribe-Rak

Dubina osjećaja, osjetljivost i težnja romantici su im zajednički i zapravo su dobra osnova za blisku vezu. Potreban im je sređen obiteljski život te mnogo vremena ulažu da svoj dom učine ljepšim i udobnijim. Sklonost maštarijama ih još više zbližava jer svaki sudjeluje u snovima i nadanjima onog drugog. Važno im je da se partner dobro osjeća pa bi čak mogli u tome i pretjerati, inzistirajući na sitnicama. Imaju dobro pamćenje i bit će u stanju danima razmišljati o nekoj sitnoj gesti onog drugog koja ih je povrijedila. Premda muškarac oba znaka može uspjeti u životu, to dosta ovisi o ženi koja je uz njega. Ako ga ona blago potiče i ohrabruje, on može daleko dospjeti i potajno uživati u ulozi zaštitnika obitelji, bez obzira koji je znak. Ako Ribe imaju veće ambicije, Rak im ponekad obiteljskim zahtjevima može oduzimati dragocjeno vrijeme. Financijska neodgovornost Raka će zasmetati tek kad Ribe pretjeraju u tome. Seksualni im je život ispunjen toplim i nježnim emocijama. Stimulira ih romantika, a ne gruba strast. Šanse za uspjeh ove veze su velike te su one obično dobre i trajne. Nerijetko već u mlađoj dobi postaju roditelji i oboje žele imati više djece.
Tražim jednog raka, jer čini mi se da je ovo idealno za mene, ono što tražim i želim. Javite se...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ribe su vladari Kuće podsvijesti i to nam govori o svijetu u kojem žive. Sanjarenje je drago Ribama, tu su neke slatke tajne skrivene od partnera, ali samo zato da bi im u pravom momentu bile pokazane. Osjećaji Riba su vrlo duboki i mogu biti intenzivno erotični ukoliko partner zna kako ih osloboditi.
Tko god da je stvorio izreku 'ljubavnik iz snova', sigurno je mislio na Ribe. Pripadnici ovog znaka imaju glavu u oblacima, stalno se poigravajući fantazijom. Vole kombinirati svijet stvarnosti i mašte, tako da je ljubav s Ribama kreativno područje gdje je sve moguće. Konzervativci neka se ni ne prijavljuju! One su empatične dušice koje vole ugađati partneru. Vole potpuno. Ljubav je za njih posvećeno stanje i najbolji dio života na ovom planetu. Ljubav može biti zastrašujuća za Ribe, ali ako je iskrena, prijeći će sve zapreke i odvesti ljubljenu osobu u sasvim novi svijet.

A jeste me sad zarazili sa ovim horoskopom, ali stvarno, ovo je istina. Kao da je netko opisao mene

_________________
"Odlika glupih ljudi je da kritiziraju ono što ne shvaćaju."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ribe su hipersenzitivne osobe, lako ih je povrijediti. Međutim, one svoje osjećaje drže u sebi i teško se otvaraju. Kod riba se najčešće izmjenjuju stanja depresije i šutljive depresije. Nije ih lako zadovoljiti. Unatoč tome ribe uvijek sebe doživljavaju kao žrtve. One previše vole i često previše daju.

Nisu racionalne, svoje prosudbe temelje na svojim osjećajima. A kako imaju bogatu maštu često njihovo viđenje stvari nije realno. Ribe ponekad ne razlikuju svoje misli od onoga što se doista dogodilo.

Ribe komuniciraju šutnjom i praktični ih znakovi nikako ne mogu razumjeti. Oni ne shvaćaju razliku između šutnje razočarenja, šutnje ljutnje, šutnje nema ništa veze s tobom.

Podložne su utjecajima i nemaju čvrst stav.

One su tajanstvene, šutljive i dobri slušači.

Ribe su jako romantične i zaljubljive. Budite s njima pažljivi, laskajte im, pričajte im slikovito, kako bi potaknuli njihovu maštu i vrlo brzo ćete ih osvojiti.

Nemojte očekivati prve korake jer ga riba nikada neće učiniti. Nemojte biti previše agresivni jer ćete ih preplašiti.

Ribama fizički izgled nije bitan, nego dobrodušnost partnera.

Ribe se dobro slažu s rakom i škorpionom.

Loš izbor su blizanci, vaga i strijelac.

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.04.2007. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HOROSKOP LAV
(21.07. - 21.08.)

Element: vatra
Sretni brojevi: 1, 2, 9, 11, 16, 22
Sretni dani: utorak, subota i nedjelja
Povoljni mjeseci: veljaca - za ljubavne veze, travanj - za obitelj i prijateljstva, lipanj - za putovanja i selidbe, kolovoz - za nove poduhvate, listopad - za vjencanja, prosinac - za važne poslove.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.04.2007. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zapisano u zvijezdama 2007.
HOROSKOP - LAV
Uvjerit cete se da godina može biti veoma interesantna i sadržajna, bez obzira što sve dogadjaje necete moci kontrolirati. Najveci dio 2007. živjet cete pod dvostrukim astralnim uticajima (Jupiter i Saturn) i biti zadovoljni onim što ce Vam se dogadjati!

Vladajuća planeta: Sunce
Element: Vatra
Kvalitet: stalan
Boja: žuta, zlatna, narančasta
Dragi kamen: rubin
Kovina: zlato
Cvijeće: suncokret, neven
Drveće: palma, lovor, naranča i limun
Bilje i začini: šafran, ljuta metvica, ruzmarin
Hrana: riža, med, žitarice
Životinje: visoka divljač, divlje mačke
Voli: luksuz, estradu, lov, klađenje
Ne voli: poniženje, ograničenja, odricanje, tajne
Ključne riječi: snaga, kreacija, ponos, dostojanstvo, vodstvo, moč, zapovjedništvo, hrabrost, ambicioznost, velikodušnost, taština, teatralnost, otvorenost, elegancija, prijateljstvo, netolerancija, snobizam...

LJUBAV: Sviđat će Vam se vesele, duhovite i seksi osobe, te boemski raspoleženi slobodnjaci i oni koji su spremni na svakovrsna uzbuđenja i avanture. I pored toga što život ne možete zamisliti bez novca, uvjerit ćete se da ljubav ima veću vrijednost i značaj i da bi bez nje život bio potpuno promašen!

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › Ribe su hipersenzitivne osobe, lako ih je povrijediti. Međutim, one svoje osjećaje drže u sebi i teško se otvaraju. Kod riba se najčešće izmjenjuju stanja depresije i šutljive depresije. Nije ih lako zadovoljiti. Unatoč tome ribe uvijek sebe doživljavaju kao žrtve. One previše vole i često previše daju.

Nisu racionalne, svoje prosudbe temelje na svojim osjećajima. A kako imaju bogatu maštu često njihovo viđenje stvari nije realno. Ribe ponekad ne razlikuju svoje misli od onoga što se doista dogodilo.

Ribe komuniciraju šutnjom i praktični ih znakovi nikako ne mogu razumjeti. Oni ne shvaćaju razliku između šutnje razočarenja, šutnje ljutnje, šutnje nema ništa veze s tobom.

Podložne su utjecajima i nemaju čvrst stav.

One su tajanstvene, šutljive i dobri slušači.

Ribe su jako romantične i zaljubljive. Budite s njima pažljivi, laskajte im, pričajte im slikovito, kako bi potaknuli njihovu maštu i vrlo brzo ćete ih osvojiti.

Nemojte očekivati prve korake jer ga riba nikada neće učiniti. Nemojte biti previše agresivni jer ćete ih preplašiti.

Ribama fizički izgled nije bitan, nego dobrodušnost partnera.

Ribe se dobro slažu s rakom i škorpionom.

Loš izbor su blizanci, vaga i strijelac.

i ti si riba? ako je točan datum rođenja u profilu. Ovo što piše da ribe nemaju čvrst stav i da su podložni utjecajima, u mom je slučaju baš obratno. Imam i više nego čvrst stav i jako sam tvrdoglava, pitajte moju mamu. Ponekad mi je baš bude žao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja zanm tri ribe...i svaka je drugačija...sve zavisi o podznaku i mjesecu....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam riba i po mjesecu(datum rođenja) i u podznaku. Znam i je nekoliko riba i samo s jednom vidim prilično sličnosti

_________________
"Odlika glupih ljudi je da kritiziraju ono što ne shvaćaju."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam riba.....al samo u horoskopu...Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ribe nikada ne mogu potonuti jednostavno zato jer su dobri plivači. A o tome što misle, što ih zanima i što žele, nitko nema pojma. Srce im je meko, osjećaji nježni. Vole voljeti i biti voljene. U ljubavi više daju nego što primaju. Seks im je blag, bez uvoda, eros zagonetan. Traže malo, a puno se žrtvuju.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mmm ovo je dobar horoskop

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tih par riba riba s kojim bijah su su bile cmoljave, neinspirativne, bez stava... nezanimljivo...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: