Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pitanje za momke!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2007. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....niže cure su mi ok....jer s obzirom na moju visinu....ni ne zanimaju me visoke... Smile
što se tice mršavije ili elegantno popunjene.....ako je ikako moguce više volim one koje su "taman"...odnosno volim kad se u određenim situacijama ne nažuljam na njezine kosti.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2007. 18:26 
Naslov:  Re: Pitanje za momke!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni ponekad jako mršave cure/žene izgledaju jaaako privlačno, premda mi je inače mršavost bljak. Recimo, Michelle Pfeiffer. Cijela je jako sitne građe, tako jako mršava, a opet seksi. Joj, kad vidim njena ramena i način na koji joj se ispod kože naziru ključne kosti... uh, pomislim da imam biseksualne sklonosti Confused

S druge strane, mene pojam "chubby" asocira na obješeno, pa neću upotrijbiti taj izraz nego ću reći da "jače" žene mogu izgledati super ako su čvrste. Mislim da je to seksi. Svugdje je ima, a ništa ne visi. Rijetke su takve...

Ipak, mislim da sve najviše ovisi o građi tijela. E sad, vezano uz to, jedno pitanje (i za mužjake i za ženke Wink ). Što za vas znači "zgodna" žena?

Naime, znam jednu curu koja je recimo normalne težine, ali je jako neproporcionalna, sa škembom, skroz ravnom guzom i stupastim nogama. Dosta frajera reklo mi je da je zgodna. Jel onda stvar u tome što smo mi cure kritičnije prema izgledu ženskog tijela? Mislim, ja nikad neću prešutjeti ako mi je neka cura zgodna. Ali ponekad mi stvarno nije jasno što drugi podrazumijevaju pod tim "zgodan". Meni to nije samo "normalna" težina.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2007. 21:02 
Naslov:  Re: Pitanje za momke!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Naime, znam jednu curu koja je recimo normalne težine, ali je jako neproporcionalna, sa škembom, skroz ravnom guzom i stupastim nogama. Dosta frajera reklo mi je da je zgodna. Jel onda stvar u tome što smo mi cure kritičnije prema izgledu ženskog tijela? Mislim, ja nikad neću prešutjeti ako mi je neka cura zgodna. Ali ponekad mi stvarno nije jasno što drugi podrazumijevaju pod tim "zgodan". Meni to nije samo "normalna" težina.


Heh, mozda ima lijepo lice? To bi objasnilo sve. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2007. 2:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Shorty je napisao/la (Pogledaj post): › Volim niže cure,a i volim da imaju mesa... Ne previše ali...
I ne slažem se da je bolje oblikovana guza kod mršavica. Druga stvar je kad kipi na sve strane, ali najbolje je kad ima malo mesa na guzi. Kad mi sjedne u krilo da me ne nažulja Smile

s obzirom na tvoju konstituciju bojim se da bi prije ti nju nažuljao nego ona tebe


Aj ne kenjaj sad i ti. Prošlo ljeto sam dobio 5-6 kg, sad ove godine još toliko i uopće neću izgledat ko da nemam šta za jest. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.03.2007. 2:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja volim sve sto vole mladi Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2007. 2:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Ja volim sve sto vole mladi Very Happy

i ja isto. Bitno je da se mladi zabavljaju... hehe

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.03.2007. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
ipak, mislim da sve najviše ovisi o građi tijela. E sad, vezano uz to, jedno pitanje (i za mužjake i za ženke Wink ). Što za vas znači "zgodna" žena?

Naime, znam jednu curu koja je recimo normalne težine, ali je jako neproporcionalna, sa škembom, skroz ravnom guzom i stupastim nogama. Dosta frajera reklo mi je da je zgodna. Jel onda stvar u tome što smo mi cure kritičnije prema izgledu ženskog tijela? Mislim, ja nikad neću prešutjeti ako mi je neka cura zgodna. Ali ponekad mi stvarno nije jasno što drugi podrazumijevaju pod tim "zgodan". Meni to nije samo "normalna" težina.


...imam i ja takvu legicu,po opisu kontam si da je to ista osoba...(inicijali m.š.)...cura normalno izgleda i nema ružnu facu,ali ima poveću škembu i jako je uočljiva...ne smije obući usku majicu jer sve kipi... Rolling Eyes
...zgodna žena?........tu sam Embarassed
...šalim se.. Very Happy
...zgodna žena bar po meni bila bi nekako ovako,175cm/60kg sa izraženom guzom,znači ne da kad je uhvatiš da osjetiš kosti samo...nikako one tanke nogice koje kad hoda samo što ne puknu,a pogotovo kad obuče čizme pa samo što ne polomi noge...i zgodna žena nije ona kad obuće badić pa joj rebra ispadnu kao da je u konc logoru bila..
...uglavnom,punije cure su mi zgodnije nego one anoreksične mršavice...pod tim ne mislim one baš turbo buce nego pristojno popunjeno...
....bolje da ljulja nego da žulja.... Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2007. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › ...imam i ja takvu legicu,po opisu kontam si da je to ista osoba...(inicijali m.š.)...cura normalno izgleda i nema ružnu facu,ali ima poveću škembu i jako je uočljiva...ne smije obući usku majicu jer sve kipi...



Opis štima, ali inicijali ne Wink

Steam, ima slatku facu, ali ništa senzacionalno. O ponašanju bolje nećemo Very Happy

Kad mi neka koka zapne za oko na način da mi jezik sam od sebe ispada iz usta osijek031.com smile, to znači da je super zgodna. U suprotnom teško primjećujem izgled nepoznatih cura. No, kad su u pitanju neke koje poznajem nikad mi nije bilo jasno što frajeri na njima smatraju "zgodnim". Jedno je lijepa ili simpatična ili zanimljiva, a drugo zgodna... A, ne znam, vjerojatno negdje nastaje kratki spoj u muškoj percepciji nasuprot ženske. Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Curica je napisao/la: ›
da li vise škicate mršavice, "zdrave", debeljuce?
ukusi su različiti pa očekujem šarolike odgovore!!! Very Happy
Cameron Diaz ili Drew Barrymore
Kate Moss ili J. Lo/ Selma Hyek
Navalite Laughing Laughing Laughing


Utegnute. Al bolje da imaju nego da nemaju Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›


Utegnute. Al bolje da imaju nego da nemaju Smile



mene niko ne voli... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Dosta frajera reklo mi je da je zgodna. Jel onda stvar u tome što smo mi cure kritičnije prema izgledu ženskog tijela? Mislim, ja nikad neću prešutjeti ako mi je neka cura zgodna. Ali ponekad mi stvarno nije jasno što drugi podrazumijevaju pod tim "zgodan". Meni to nije samo "normalna" težina.


Proslijedi je meni na ocjenjivanje Smile
E vidis tebi to nije jasno kao sto nama nije jasno sto vama dodje "ono nesto" Wink

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2007. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavno je da cura ima "dušu"! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2007. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, i ne zaboravimo, samo ružne su pametne i imaju dušu... :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › da, i ne zaboravimo, samo ružne su pametne i imaju dušu... :/

Onda volim ružne!
Imaš li ti Poppy dušu?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2007. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
U jednoj rupi je med a drugoj... pomirisi Srecka kad ga izvuces pa ako ne vidis razliku, ti navali opet... Wink

majstore, a kako se misliš sagnuti dovoljno da bi ponjušio srećka? osijek031.com smile
i ne laži o veličini!!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: