Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



cura s pivom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2007. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la: ›
"Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

Maestralno!! Posebice ono "... kao penzioner po Konzumu" Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Kak se ono veli.... great minds think alike Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2007. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la: ›
Shvaćam vas potpuno. Piće koje žena konzumira neizmjerno je važno, a nedavno sam doživio traumatično iskustvo koje odražava upravo tu činjenicu.
Te subote, prije par tjedana, nalakirao sam svoje najšpicastije cipele i krenio put Koktela, kako to obično i činim. Nalaktio sam se za šank, i nonšalantno naručio svoju uobičajenu dozu: vodku od šumskog voća sa švepsom od tandžerine, red bulom i sokom od mahagonija. Konobar mi je uz znalački namig isporučio moj napitak, kadli je u birtiju ušla ONA!
Od prvog pogleda sam znao da mora biti moja. Iz njenih naramenica zračila je ženstvenost koja me opijala poput pavijana, a moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu. Konačno su nam se pogledi sreli i ona je prišla šanku i nalaktila se pored mene. Rekao sam joj: "Maco, tako mi ovog šezdespet karatnog lanca kojeg imam oko vrata, ti si najdivnije stvorenje je ispuzalo iz praiskonskog mulja. Dozvoli da te zovem svojom, i predstavim staroj majci kao takvu!". Ona se nasmješila i rekla: "O gospodine, ja sam inače pristojna djevojka, ali opčinio si me svojom pojavom i karizmom. Jasno mi je da smo stvoreni jedno za drugo, uzmi me i čini samnom što te volja, makar to uključivalo i teglu kinderlade od 250 grama."
U tom trenu, shvatio sam da je mojoj dugogodišnjoj potrazi došao kraj. Pronašao sam ženu svog života! U to ime, rekao sam joj da si naruči pićence, dok ja odem iscjediti svoje u obližnji sanitarni čvor. Po povratku sam ju uzeo za ruku i izveo van.
Sjeli smo u auto i krenuli staroj majci, ne bi ju upoznao s izabranicom svog srca. Dok smo se vozili, sjetio sam se da je piće koje je naručila izgledalo vrlo slično mojem. Upitao sam je mazno: "Maco, šta si naručila ti tamo prije nego krenusmo?". Na moje iznenađenje odgovorila je: "Vodku od šumskog voća s red bulom i sokom od mahagonija". Šokiran, izderao sam se: "A ŠVEPS OD TANDŽERINE??" Ona se zlobno nasmijala i rekla: "Ne volim šveps od tandžerine". Naravno, nije mi preostalo drugo nego ju bez zaustavljanja, izbacim iz auta, elegantnim pokretom mog nabildanog bicepsa.
Sa suzama u očima došao sam staroj majci, i isplakao se na njenim plećima. Jedino što me utješilo bile su njezine riječi: "Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

Jebem ti Iruda šišarkom u dupe, ovo je jedan od najboljih postova ikad!!!
Svaka ti dala, svaka s tobom ispijala šveps od tandžerine!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2007. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la: ›
Shvaćam vas potpuno. Piće koje žena konzumira neizmjerno je važno, a nedavno sam doživio traumatično iskustvo koje odražava upravo tu činjenicu.
Te subote, prije par tjedana, nalakirao sam svoje najšpicastije cipele i krenio put Koktela, kako to obično i činim. Nalaktio sam se za šank, i nonšalantno naručio svoju uobičajenu dozu: vodku od šumskog voća sa švepsom od tandžerine, red bulom i sokom od mahagonija. Konobar mi je uz znalački namig isporučio moj napitak, kadli je u birtiju ušla ONA!
Od prvog pogleda sam znao da mora biti moja. Iz njenih naramenica zračila je ženstvenost koja me opijala poput pavijana, a moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu. Konačno su nam se pogledi sreli i ona je prišla šanku i nalaktila se pored mene. Rekao sam joj: "Maco, tako mi ovog šezdespet karatnog lanca kojeg imam oko vrata, ti si najdivnije stvorenje je ispuzalo iz praiskonskog mulja. Dozvoli da te zovem svojom, i predstavim staroj majci kao takvu!". Ona se nasmješila i rekla: "O gospodine, ja sam inače pristojna djevojka, ali opčinio si me svojom pojavom i karizmom. Jasno mi je da smo stvoreni jedno za drugo, uzmi me i čini samnom što te volja, makar to uključivalo i teglu kinderlade od 250 grama."
U tom trenu, shvatio sam da je mojoj dugogodišnjoj potrazi došao kraj. Pronašao sam ženu svog života! U to ime, rekao sam joj da si naruči pićence, dok ja odem iscjediti svoje u obližnji sanitarni čvor. Po povratku sam ju uzeo za ruku i izveo van.
Sjeli smo u auto i krenuli staroj majci, ne bi ju upoznao s izabranicom svog srca. Dok smo se vozili, sjetio sam se da je piće koje je naručila izgledalo vrlo slično mojem. Upitao sam je mazno: "Maco, šta si naručila ti tamo prije nego krenusmo?". Na moje iznenađenje odgovorila je: "Vodku od šumskog voća s red bulom i sokom od mahagonija". Šokiran, izderao sam se: "A ŠVEPS OD TANDŽERINE??" Ona se zlobno nasmijala i rekla: "Ne volim šveps od tandžerine". Naravno, nije mi preostalo drugo nego ju bez zaustavljanja, izbacim iz auta, elegantnim pokretom mog nabildanog bicepsa.
Sa suzama u očima došao sam staroj majci, i isplakao se na njenim plećima. Jedino što me utješilo bile su njezine riječi: "Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
OVO MI JE ULJEPŠALO CIJELI TJEDAN!!!!! TI SI BOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2007. 9:33 
Naslov:  Re: cura s pivom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Swamp, svinjo šovinistička!! Iš!! A šta da je jadna cura pivo naručila? I to ono od po litre? osijek031.com smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2007. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ swamp BRAVO!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jebote što sam popularan Very Happy

@wendy ma jedino brandy toleriram Wink

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm mozda brandy toleriras ponekad, ali kad ti se pomjesa sa morskim zrakom, rezultati bivaju eksplozivni. Wink

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2007. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja volim šveps od tandžerine........ Embarassed

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2007. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo swamp mozes legici donirati svoje sjeme osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lejla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2007. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
ja volim šveps od tandžerine........ Embarassed
PsychoSoldier je napisao/la: ›
eo swamp mozes legici donirati svoje sjeme osijek031.com smile


Razz Bravo osijek031.com smile Evo ti ga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fish
Offline
Ukupno postova: 13
Lokacija: grad na dravi
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2007. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde...pijem pivo svake subote,radnog dana,bedjelje BMK sta vi muski mislite Wink

_________________
...He had tattoos up and down his arm
There's nothing more dangerous than a boy with charm
He's a one stop shop, makes my panties drop...
osijek031.com smile
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: