Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



cura s pivom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2007. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: › došli sa ženskama koje su bile definitivno pod nekim drogama...ženske su naručile pivo od 0.5(zaista ne znam koje) a likovi su derali po kruškovcu...mislim da u životu svome niasam nikad vidjela da muškarac pije kruškovac...
E upravo te mlade dame koje su pile to pivo su se napile od tog jednog piva,navodno,i doslovno se poljevale kad su nategnule bocu,e onda se vidjelo da su frajeri popizdili,uzeli im te boce,stavili na stol i rekli da više neće pivo piti jer to nije uopće lijepo vidjeti kada ženska pije pivo..

ako su cure došle "pod nekom drogama", nisu se mogle od jednog piva napiti...a ako su tipovi "pederkasti", nije ni čudo što nisu mogli podnijeti te cure, pogotovo ako su bile malo luđe..
kako je moguće proglasiti nekoga seljačinom ako pije pivo???!!!!
e, legice, imaš pivo za prosere!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2007. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
i što bi bilo kad bi počeli pakirati juice vodke u boce od pola litre?

Patentiraj ovo! Odmah!!

Pa tog već ima. Bilo je prije po kafovima pakirano u male boce. Al se slabo prodavalo kontam jel ne vidim više nigdje to. A bilo je svega stock-cola, bambus, juice-vodka...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.03.2007. 2:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Curica je napisao/la: ›
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked


Sta pomislim kada vidim curu s pivom.... nista ne pomislim... posto cne obracam pretjerano paznju na to sta ona pije.... a u biti i ne smeta mi i da popije i tri litre piva... samo da ne riga.... Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2007. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cura s pivom je nešto sasvim normalno. Ne vidim po čemu bi pivo trebalo biti za muške. A što se tiče toga da pije iz boce, zaboli me. Nek pije i iz džepa ak hoće, meni svejedno.

_________________
_________________________________

Uz Osijek do groba!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2007. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam zašto bih ocjenjivao djevojke po cugi koju piju?!
Evo primjer:
Cura sjedi za šankom priča sa prijateljicom i pije točeno pivo u vremenskom intervalu od 3h popije 3*0,3l ttočenog piva
Druga djevojka "kulira" sa juice votkom i popije n - komada u sat vremena
koja je bolja ova sa pivom ili ova koju su nakon sat vremena nosili na pomičnom krevetiću osiječke hitne !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::yElloW::: je napisao/la (Pogledaj post): › ma kakva glupost... ja bi curu s kojom mogu kupiti par onih osječkih od 2l i sjesti negdje i zapiti se ...a ne tu neke kao fine koje piju samo skupu cugu.. bezvze.... nek cura pije šta god hoče... Wink


Slažem se, potpuno. Zašto je toliko bitno što pijemo? I ja više volim otići u neki parkić, sjest na klupu i lokat.I šta fali? Bolje mi i to neko ići u neki fancy kafić ili ne daj bože na narodnjake u miniću i pravit se fina, a poslije rigat od votke. Dečki, te što izgledaju fine zapravo su vam najgore. Alkosice prve lige osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.04.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni idu na kurac te butre koje narucuju red bul votke i kojekakve zestice zato sto vecina tih zenskica pije to da bi se vidjela, a ne zato sto joj je to uzitak... a da ne pricam o tome kada vidim neku klinku od 16 godina koja je sva bitna i "pijana" jer je popila pivo od 0.33 ....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Manda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Šank / www.pivopije.com/osjecko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2007. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Ako pije pivo je fuj i seljancura, a ako pije, primjera radi, gin-tonic je super?! WTF!
De, takva izdrkavanja me posebno vesele...
Katastrofalno seljacki stav, a ovo s "bavarija je OK, a neko drugo, domaće pivo nije" necu ni komentirati.
Jebote, emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...
A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...



Potpisujem sve. Well said.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2007. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su najbolje cure s dva piva u ruci. u takvoj situaciji mogu biti kavalir i ponuditi djevojci pomoć oko oslobađanja tereta iz jedne ruke. Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2007. 19:53 
Naslov:  Re: cura s pivom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nek pije bilo tko što god želi..dok se ponaša u granicama normale....sve ovisi o osobi....neko će se ko idiot ponašati sa votkom u ruci a neko sa pivom u ruci...sam naziv cura s pivom mi već zvuči kao predrasuda....heh al uglavnom malo sam uskočila u temu nisam čitala od početka pa možda sam nešto promašila...heh osijek031.com smile osijek031.com smile Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fulala si ceo fudbal. cura s pivom je najnoviji film sa brittany murphy. romantična je komedija!

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2007. 21:49 
Naslov:  Re: cura s pivom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da da Wink osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2007. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uglavnom da zakljucim, nije bitno koju vrstu alkoholnog pića cura drži u ruci, bitno je kako se ponaša pod utjecajem istog Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shvaćam vas potpuno. Piće koje žena konzumira neizmjerno je važno, a nedavno sam doživio traumatično iskustvo koje odražava upravo tu činjenicu.
Te subote, prije par tjedana, nalakirao sam svoje najšpicastije cipele i krenio put Koktela, kako to obično i činim. Nalaktio sam se za šank, i nonšalantno naručio svoju uobičajenu dozu: vodku od šumskog voća sa švepsom od tandžerine, red bulom i sokom od mahagonija. Konobar mi je uz znalački namig isporučio moj napitak, kadli je u birtiju ušla ONA!
Od prvog pogleda sam znao da mora biti moja. Iz njenih naramenica zračila je ženstvenost koja me opijala poput pavijana, a moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu. Konačno su nam se pogledi sreli i ona je prišla šanku i nalaktila se pored mene. Rekao sam joj: "Maco, tako mi ovog šezdespet karatnog lanca kojeg imam oko vrata, ti si najdivnije stvorenje je ispuzalo iz praiskonskog mulja. Dozvoli da te zovem svojom, i predstavim staroj majci kao takvu!". Ona se nasmješila i rekla: "O gospodine, ja sam inače pristojna djevojka, ali opčinio si me svojom pojavom i karizmom. Jasno mi je da smo stvoreni jedno za drugo, uzmi me i čini samnom što te volja, makar to uključivalo i teglu kinderlade od 250 grama."
U tom trenu, shvatio sam da je mojoj dugogodišnjoj potrazi došao kraj. Pronašao sam ženu svog života! U to ime, rekao sam joj da si naruči pićence, dok ja odem iscjediti svoje u obližnji sanitarni čvor. Po povratku sam ju uzeo za ruku i izveo van.
Sjeli smo u auto i krenuli staroj majci, ne bi ju upoznao s izabranicom svog srca. Dok smo se vozili, sjetio sam se da je piće koje je naručila izgledalo vrlo slično mojem. Upitao sam je mazno: "Maco, šta si naručila ti tamo prije nego krenusmo?". Na moje iznenađenje odgovorila je: "Vodku od šumskog voća s red bulom i sokom od mahagonija". Šokiran, izderao sam se: "A ŠVEPS OD TANDŽERINE??" Ona se zlobno nasmijala i rekla: "Ne volim šveps od tandžerine". Naravno, nije mi preostalo drugo nego ju bez zaustavljanja, izbacim iz auta, elegantnim pokretom mog nabildanog bicepsa.
Sa suzama u očima došao sam staroj majci, i isplakao se na njenim plećima. Jedino što me utješilo bile su njezine riječi: "Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2007. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@swamp, čista petica.......... Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: