Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



cura s pivom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2007. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...



Za mene... Embarassed



hoćeš reći da ti je ta količina piva (ili uopće bilo koje tekućine) dovoljna...



Dovojna da mi iduće jutro bude bar malo muka...
Al nedovoljna da tu noć radim pizdarije...
Za to mi trebaju bar dva!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2007. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy... Kapacitet, a? Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.03.2007. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...

tako je! A posebno mi je famozno kada je jos i malo karlovacko skuplje od velikog...
te ampulice ne volim ni vidjeti i nikada ih ne narucujem


ni meni nikad neće biti jasno zašto je recimo malo pivo 12kn a veliko od 0.5 10kn? i zašto neko popije dva mala umjesto jedno veliko?onak dva mala =24 kn a veliko je 10?isti k.... samo što skuplje izađe...
i zašto preko vikenda u rijetko kojem lokalu ima velikih piva a preko tjedna ima?i onda stave cijenu malog piva 15 kn?!!!!bezveze

i kako da onda ne pijem žestu?straššššno Rolling Eyes

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...

tako je! A posebno mi je famozno kada je jos i malo karlovacko skuplje od velikog...
te ampulice ne volim ni vidjeti i nikada ih ne narucujem




ni meni nikad neće biti jasno zašto je recimo malo pivo 12kn a veliko od 0.5 10kn? i zašto neko popije dva mala umjesto jedno veliko?onak dva mala =24 kn a veliko je 10?isti k.... samo što skuplje izađe...
i zašto preko vikenda u rijetko kojem lokalu ima velikih piva a preko tjedna ima?i onda stave cijenu malog piva 15 kn?!!!!bezveze

i kako da onda ne pijem žestu?straššššno Rolling Eyes


Objašnjenje je vrlo jednostavno. Nabavna cijena jednog i drugog je skoro ista. Vikendom ugostitelji računaju da će prodati više malih piva. A veliko pivo u nekom clubu gdje je gužva, baš i nije praktično.

Nego šta meni nije jasno!? U cijelom svijetu se malo pivo puni u boce od 0,33! Samo u Hrvatskoj postoji pivo od 0,25!?!? Jer 0,33 je taman mjera i pivo ti se u subotnjoj gužvi i ne ugrije toliko. Dok ono od 0,5 bude toplo ko pišalo nakon nekog vremena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
levy
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2007. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Ako pije pivo je fuj i seljancura, a ako pije, primjera radi, gin-tonic je super?! WTF!
De, takva izdrkavanja me posebno vesele...
Katastrofalno seljacki stav, a ovo s "bavarija je OK, a neko drugo, domaće pivo nije" necu ni komentirati.
Jebote, emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...
A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...


Very Happy sup... post!!
BANNER LOS! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2007. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: › Nego šta meni nije jasno!? U cijelom svijetu se malo pivo puni u boce od 0,33! Samo u Hrvatskoj postoji pivo od 0,25!?!? Jer 0,33 je taman mjera i pivo ti se u subotnjoj gužvi i ne ugrije toliko. Dok ono od 0,5 bude toplo ko pišalo nakon nekog vremena...


Boca od 0.25 manje zaklanja kljuceve automobila, mobitel i kutiju Marlbora... ;-)

No, ovo je vec lagano zgibalo u offtopic...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2007. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungos, prebaci onda..... Twisted Evil

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2007. 3:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ta mala piva su obicne kapi za oci, nakapas i moras po novo!

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2007. 7:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Curica je napisao/la: ›
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked

To je baš seksi.... em što jasno kazuje da curku ne muče kompleksi kao većinu ostatka žena pa je puno opuštenija od onih što svako malo idu u WC da se pogledaju i dorade The Savršenstvo (a mi mislimo kako žene imaju slab mjehur)... em što tako trenira rad usana i jezika za bliskobuduće susrete s pripadnicima grubljeg spola Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2007. 7:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......ali i meni je užas vidjeti curku kako nateže bocu od osječkog..isuse..strašno neš..

Definitivno trebaš mijenjati tipa! Kasnije će te voljeti jer ne oblačiš uske majice, jer ne izlaziš kad ti se izlazi , jer kuhaš i kad ti se i ne kuha i jer se ponašaš onako kako njegova mama želi i odredi....

A stvarno je odvratno vidjeti curu kako nateže (pazi užasa) *veliku* bocu od piva Shocked

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.03.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......ali i meni je užas vidjeti curku kako nateže bocu od osječkog..isuse..strašno neš..

Definitivno trebaš mijenjati tipa! Kasnije će te voljeti jer ne oblačiš uske majice, jer ne izlaziš kad ti se izlazi , jer kuhaš i kad ti se i ne kuha i jer se ponašaš onako kako njegova mama želi i odredi....

A stvarno je odvratno vidjeti curu kako nateže (pazi užasa) *veliku* bocu od piva Shocked


ne pijem pivo iz razloga zato što mi je gorko i nekako bljak...i moj organizam ne može podnijeti tu tekućinu....on pije pivo...ok kad muško pije iz boce,al žensko mi je stvarno jadno,samoj sebi bi se gadila,jebiga,fina sam,nisam seljančica niti neka razmažena ni šta ja znam, što,ali naučena sam da pijem sve iz čaše,osim vikendom(kad se trijeznim) ledeni čaj kojeg pijem na slamčicu..inače sve ide iz čaše u moja usta,boca ne dolazi u obzir....ne zbog drugih,već zbog sebe...osim kad se baš prepijamo u parkićima ili negdje tako pa cugaš odakle stigneš....ali vani nema šanse...ne bi si dozvolila da obučem minić,topić i štikle pa da okolo paradiram sa bocom osječkog ...bilo bi mi prosto neugodno.......

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakva glupost... ja bi curu s kojom mogu kupiti par onih osječkih od 2l i sjesti negdje i zapiti se ...a ne tu neke kao fine koje piju samo skupu cugu.. bezvze.... nek cura pije šta god hoče... Wink

_________________
...now I pray for all of them to go away...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
osim vikendom(kad se trijeznim) ledeni čaj kojeg pijem na slamčicu...



ako nakon pijanstva za trežnjenje pješ ledeni čaj (ili bilo što drugo) na slamčicu to samo znači da se nisi napila uopće... da si se stvarno prepila alkohola drugi dan bi trebala piti ne na slamku, iz čaše ili boce već iz jedne velike kante... barem je meni tako drugi dan...


e, a baš me zanima jel finim curama neugodno piti one breezere (ili kako se već te cuge zovu) iz boce ili je to ok...?

i što bi bilo kad bi počeli pakirati juice vodke u boce od pola litre?

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2007. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
i što bi bilo kad bi počeli pakirati juice vodke u boce od pola litre?

Patentiraj ovo! Odmah!!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2007. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: › A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...

a, naravno da cura koja pije votku želi poručiti: "ja izgledam baš sexy i zamamno sa čašicom, a pogledaj tek one seljančure!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: