Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



nista od seksa za valentinovo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja mislim, kad mi se već ime spomenulo, da se svi trebaju ševit, čak i svećenici i to ne samo sa dječacima nego i sa odraslim muškarcima.
a ovo što ovaj momak kaže:
Sale car je napisao/la: › Jel vi mislite na ista drugo osim na jebanje???? kupite si gumenu lutku pa ju pumpajte svaki dan 10 puta ... koliko ja znam valentinovo je dan zaljubljenih, kada trebas nekog iznenaditi poklonom, to treba biti romantican dan, a ne cilj da se nekog/ ( tocnije neku ) iskara ko zivotinju... osijek031.com smile


znači romantika isključuje jebanje!? ili jebanje romantiku!' ili valentinovo jebanje!? jebanje nije čin u kojem se u nekoga penetrira kao u životinju (iako ne znam, kako je to raditi sa stvorenjem koje čovjek nije). mislim, ti si seks prikazao kao nešto odvratno, a zapravo je to jedna predobra stvar u kojoj se uživa. naravno to se ne odnosi na one u koje sje svećenik penetrirao kao u životinju poslije prve pričesti!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 17:43 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="wendy"]
Sheila, sorry, ali ti stvarno pises gluposti Rolling Eyes

Ja nigdje nisam rekla da su čistunci oni koji vjeruju u Boga, nego sam pri tome mislila na svećenike.[quote="wendy"]

Wink ...aha znači svećeni su čistunci koji vjeruju u boga...a čistunci su molim te kakvi ljudi??
[quote="wendy"]
Nisam nigdje rekla da je medicinu teže završiti nego teologiju Shocked Očito imaš nekih problema sa shvaćanjem... zapravo, to me i ne čudi s obzirom da se tu zalažeš za crkvu, a po tvojim se stavovima i riječima koje biraš jasno vidi razmišljanje vjernika punog razumijevanja za nas grešnike Rolling Eyes [quote="wendy"]

Very Happy oh ne moraš ti nešto reći da bi ja to napisala,uostalom ti sad radiš isto što i ja...ne brini se nemam ja problema sa shvaćanjem ni sa zaključivanjem Smile ooo pa ti već znaš jasno prepoznati vjernika...punog razumijevanja za vas grešnike???a joj molim te kao vas grešnike,opet kategoriziraš ljude na vjernike i ne vjernike....svi su ljudi grešni...

[quote="wendy"]
Ja nigdje nisam rekla da su pree fora ljudi koji ne vjeruju u Boga, tu sam fazu davno prerasla... Uostalom, ja nisam nigdje rekla da ne vjerujem u Boga, nego sam pljuvala po Crkvi i pljuvat ću i dalje... tko si ti da mi sudiš?[quote="wendy"]

bitno da si imala fazu....pljuj ti po crkvi,ja ti sigurno neću sudit imam pametnijeg posla

[quote="wendy"] Ono "njihov Bog" odnosilo se na njihovo shvaćanje Boga i doslovno tumačenje Biblije. [quote="wendy"] a tvoje tumačenje biblije u jednom od topica je bilo toliko izvađeno iz konteksta,subjektivno i doslovno.... Rolling Eyes

[quote="wendy"]
Omalovažavanjem svakog drugačijeg vjerovanja, crkvenjaci vrijeđaju stavove i vjerovanja nas koji tako ne razmišljamo. Otkud vam pravo da smatrate kako vi znate istinu, a svi drugi će bit prokleti i gorjet u paklu? Vi imate pravo samo vjerovati u to.[quote="wendy"]

crkvenjaci??blago tebi kad ih svrstavaš...svi mi...joj... Very Happy
[quote="wendy"]
Isto kao što oni tvrde da svi koji seksom prije braka čine blud, tako ja tvrdim da su oni idioti. Eto. Moje mišljenje. [quote="wendy"]

tvoje mišljenje,ne znači da je točno...al dobro...i ja imam svoje..nemoj biti puna predrasuda ne valja to nikom...tvrditi da je neko idiot a ne poznaješ ga...

[quote="wendy"]
Ja nisam govorila o seksu na valentinovo. Govorila sam o seksu prije braka. Seks je super stvar. To je moje mišljenje.[quote="wendy"]

znam ja to... Wink tko voli nek izvoli...ja sam pričala o valentinovu...i o glupim stereotipima i predrasudama

[quote="wendy"]
Studiranjem se ne gubi vrijeme. Treba razvijati sebe. Ne smatram da se treba udat s osamnaest, odmah nakon srednje, kako ne bi gubili vrijeme na bezvezno učenje. To je moje mišljenje. [quote="wendy"]

pa nisam ni rekla da se treba udat sa 18

wendy je napisao/la: ›
I nadalje... to što ti mene ne bi cijenila kao nekoga tko radi svoj posao kako treba zato što, recimo, ne vjerujem u Boga, govori o tebi, a ne o meni.

oprosti ali sa tvojim stavovima i razmišljanjima o tome da su svećenici čistunci i idioti ...pa više cijenim njih nego tebe i sve tvoje diplome koje ćeš možda dobiti...ako nemaš nekih osnovnih osjećaja nemaš praktički ništa....no
dobro ne želim više oftopičarit..ja sam gore na valentinovo mislila pa ti kak oćeš...meni tvoja razmišljanja ne škode i ne igraju nikakvu ulogu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.02.2007. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›

Sale car je napisao/la: › Jel vi mislite na ista drugo osim na jebanje???? kupite si gumenu lutku pa ju pumpajte svaki dan 10 puta ... koliko ja znam valentinovo je dan zaljubljenih, kada trebas nekog iznenaditi poklonom, to treba biti romantican dan, a ne cilj da se nekog/ ( tocnije neku ) iskara ko zivotinju... osijek031.com smile


znači romantika isključuje jebanje!? ili jebanje romantiku!' ili valentinovo jebanje!? jebanje nije čin u kojem se u nekoga penetrira kao u životinju (iako ne znam, kako je to raditi sa stvorenjem koje čovjek nije). mislim, ti si seks prikazao kao nešto odvratno, a zapravo je to jedna predobra stvar u kojoj se uživa. naravno to se ne odnosi na one u koje sje svećenik penetrirao kao u životinju poslije prve pričesti!!


Nisam rekao da to ne spada u romantiku, ali u 87% postova u kojima sam ja cito o musko zenskim odnosima, svuda se pise samo o jebanju... zasto recimo ovdje niko nije napisao vodim ju/ga na veceru, idemo van, idemo u kino nego samo jebanje...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
zasto recimo ovdje niko nije napisao vodim ju/ga na veceru, idemo van, idemo u kino nego samo jebanje...


Zato što rijeđe pohodimo večere, idemo van ili u kino nego što drkamo Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
Wink ...aha znači svećeni su čistunci koji vjeruju u boga...a čistunci su molim te kakvi ljudi??


Ostatak posta sam obrisao, samo ovaj fragment mi je dovoljan za ukazivanje na tipično katoličko vađenje riječi iz konteksta... Niste se oporavili od srednjeg vijeka, đavoli jedni, sve će vas Allah satrati Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@sale... ma sve je to ok, i večere i romantika, al nekako više se volim ševit nego jest!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 20:29 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sheila, na cijeli tvoj post imam reći samo ovo: ti tvrdiš da ja nemam osnovne OSJEĆAJE ako ne vjerujem u Boga ili Crkvu? Ovime si se diskvalificirala u mom nastojanju da o bilo čemu s tobom raspravljam.

bazooka_joe, hvala ti, ostalo si ti rekao Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 21:55 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="sheila";p="52692"][quote="gros"]

p.s.teologiju je teže završiti nego medicinu....


Vrlo, vrlo nizak udarac za jednu osobu koja vjeruje...jadna cura, sad je kao cinjenica sto studira medicinu odjednom postaje od presudne vaznosti u kreiranju njenih stavova???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2007. 9:14 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Sheila, na cijeli tvoj post imam reći samo ovo: ti tvrdiš da ja nemam osnovne OSJEĆAJE ako ne vjerujem u Boga ili Crkvu? Ovime si se diskvalificirala u mom nastojanju da o bilo čemu s tobom raspravljam.


Mislim da je Sheila htjela reci da u tebi nema niti malo ekumenizma. To je nesto sasvim drugo. Bez obzira na pravo na vlastito misljenje nije u redu eksplicitno izrazavati ga i pri tome vrijedjati druge. Tako bih se ja mogao isprdavati sa hinduizmom i svetom kravom ali to ne bi bilo u redu iako je to meni poprilicno smijesno. No zbog tolerancije se to ne radi. Takva jedna sala na racun Alaha je kostala neke ljude zivota...

NIje mi jasna samo jedna stvar. Nisam bas primjetio da vjernici previse razglabaju o nevjernicima, no nekako nevjernicima je Bog, Crkva, Biblija stalno u ustima...
Zasto stalno pricate o tome ako mislite da su to sve gluposti? Ja o glupostima ne raspravljam...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2007. 10:00 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Sheila, na cijeli tvoj post imam reći samo ovo: ti tvrdiš da ja nemam osnovne OSJEĆAJE ako ne vjerujem u Boga ili Crkvu? Ovime si se diskvalificirala u mom nastojanju da o bilo čemu s tobom raspravljam.

bazooka_joe, hvala ti, ostalo si ti rekao Wink



osijek031.com smile ..ako nemaš nekih osnovnih osjećaja nemaš praktički ništa....e to ti je jako općenit pojam.....

bazooka_joe je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: ›
Wink ...aha znači svećeni su čistunci koji vjeruju u boga...a čistunci su molim te kakvi ljudi??


Ostatak posta sam obrisao, samo ovaj fragment mi je dovoljan za ukazivanje na tipično katoličko vađenje riječi iz konteksta... Niste se oporavili od srednjeg vijeka, đavoli jedni, sve će vas Allah satrati Very Happy


hehe je je...neka ti je dovoljan...a kada neko ko ne vjeruje u boga iz konteksta vadi rečenice iz biblije..i po nekim rečenicama pljuje bez da ih pokuša shvatit kao metafore....onda ništa....

[quote="CAROLINE"]
[quote="sheila";p="52692"]
gros je napisao/la: ›

p.s.teologiju je teže završiti nego medicinu....


Vrlo, vrlo nizak udarac za jednu osobu koja vjeruje...jadna cura, sad je kao cinjenica sto studira medicinu odjednom postaje od presudne vaznosti u kreiranju njenih stavova???


e pa sad i ti vadiš iz konteksta...ja sam to napisala zato što se ona usudi reći da su svećenici idioti...pa kako i ona može reći nekome da je idiot zato što je svećenik...zatim napisala sam da ne podcjenjujem medicinu i da shvaćam njezinu bit i važnost....samo to što podcjenjuje i vrijeđa sve drugo nikako nije u redu

i kako ste proveli valentinovooo??? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
NIje mi jasna samo jedna stvar. Nisam bas primjetio da vjernici previse razglabaju o nevjernicima

ne razglabaju, malo-malo ratuju protiv njih. naravno, sve zbog "viših ciljeva".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2007. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ista stvar je na relaciji sminkeri alternativci...
Alt* smatraju sminkanje primitivizom ili sto vec i stalno seru kako bacaju novce na aute, odjecu, mobitele i zapravo stalno pricaju o njima. Dok sminekre zaboli kita i za alternativu i alternativce... I tko tu onda ispada budala u cijeloj prici? Smile

Nek nosi tko sta hoce, nek vjeruje u sto god hoce, ali bez predbacivanja i vrijedanja...to je ono sto te cini covjekom i postavlja iznad... A ne niti vjernovanje niti nevjerovanje...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Nek nosi tko sta hoce, nek vjeruje u sto god hoce, ali bez predbacivanja i vrijedanja...to je ono sto te cini covjekom i postavlja iznad... A ne niti vjernovanje niti nevjerovanje...

s tim se slažem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 11:37 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije baš da se ne bave, pogotovo crkva, a i sam papa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ista stvar je na relaciji sminkeri alternativci...


alternativci danas su veci sminkeri od samih sminkera Wink

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: