Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



nista od seksa za valentinovo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi, lijepo od tebe sto se nudis Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
a sta je onda ocat?


Kisko!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 8:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...i moja mama ide u "tu" crkvu i sluša te pizdarije Evil or Very Mad

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la: ›


Šest mana mladenačke ljubavi
1. gubitak vremena potrebnog za studij
2. službene dužnosti nužno trpe
3. mladenačko ljubakanje sprečava odgoj karaktera
4. ljubakanje u toj dobi redovito je znak slabosti
5. postoji prava opasnost da njima ovlada seksualnost i da se sve prebrzo sroza
6. takvo rano međusobno povezivanje ne ostaje samo puko voljenje koje bi se iskazivalo tek u nekoj suzdržanoj nježnosti, već snažan mladenački impuls da se sve manifestira u vanjskim gestama i ponašanju



ma daj....to su sve gluposti..pogotovo prva..
A ona treća (odgoj karaktera) šta im to uopće znači? Mislim, zvuči kao da su zaljubljeni bez karaktera...

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 10:38 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gros je napisao/la: ›
valentinovo bez seksa je ko salata bez ulja,,,,


da da vrlo primitivno Wink ono valentinovo je kao neki potpuno poseban dan ma gluposti shvaćam ja to se darivanje pokazivanje nekom koliko ga voliš..ali zašto je to postao sinonim za e super poševit ćemo se...joj kakve gluposti...kao prvo sv.valentin u hrvatskoj nije uopće zaštitnik zaljubljenih nego bolesnika....!!!!
wendy je napisao/la: ›
osijek031.com smile

Super članak! Ne čini mi se da bi ti "čistunci" trebali išta znati o seksu... a pričaju kao da puno znaju...

Uh, taj njihov Bog je stvarno neki šaljivdžija... daruje tjelesne užitke, pa daruje suzdržavanje od istih. Općenito, daruje užitke pa onda svaki hedonizam oštro osuđuje? Sve mi se čini da je tu došlo do nekog pokvarenog telefona. Ja baš mislim da se Bog smije tim jadnicima, a nama grešnima plješće. Hmm, hmm... možda je i voajer?

Još bih nadodala kako velika većina na faksu uopće ne gubi dragocjeno vrijeme.. zapravo, kako ne bi bezveze gubili vrijeme, djeca već u srednjoj školi počinju sa seksom. Pa i u osnovnoj. Za to se ne trebaju brinuti


pa ono bilo bi lijepo kad ne bi vrijeđala ono u što netko drugi vjeruje,a drugo eee kad nekom od vas bude kasnila menza ili ne daj bože stvarno ostane trudna možda će vam tek onda do glave doći opcija..."jooj molim te bože da nisam trudna" ili "zašto sam tako rano spavala s njim pa nigdje mi se ne žuri"
svaka čast iznimkama....
p.s.teologiju je teže završiti nego medicinu....nemoj misliti da išta podcjenjujem shvaćam ja i bit medicine i njenu važnost...samo ti želim ukazati na to da su i oni školovani ljudi,i da imaju znanja više neko neki mamin sinčić koji upiše medicinu preko štele...i kasnije slučajno bude kriv za nečiju smrt....nisu oni glupi i prestani ih podcjenjivat!! ljudi su kao i svi ostali...a ako ti svrstavaš ljude u one koji su pree fora ne vjeruju u boga vjeruju svemu što nanstvenici kažu i u one "čistunce" koji vjeruju u boga pa su tebi manje vrijedni onda poprilično imaš nekakvih kompleksa pa tebe ni kao završenu studenticu medicine ne bih toliko poštovala koliko nekog svećenika...ne zaslužuješ....zašto bi bilo nužno pravilo ševiti se na valentinovo..jel znaš samo koliko idiota će danas nagovoriti curu ili djevojčicu na seks ili seks bez kondoma...ako nijedana ne ostane trudna ili barem ne pogubi milijun živaca dok ne sazna je li trudna onda će valntinovo biti baš krasan dan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.02.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
nisi, lijepo od tebe sto se nudis Smile


Grrrrrrrr.. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.02.2007. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gros je napisao/la: ›
valentinovo bez seksa je ko salata bez ulja,,,,


Jel vi mislite na ista drugo osim na jebanje???? kupite si gumenu lutku pa ju pumpajte svaki dan 10 puta ... niste mi jasni... nemam ja nista protiv seksa, ali sta god se spomene koje ima priblizne veze sa ljubavi i musko - zenskom odnosu odmah se mora spominjati jebanje... koliko ja znam valentinovo je dan zaljubljenih, kada trebas nekog iznenaditi poklonom, to treba biti romantican dan, a ne cilj da se nekog/ ( tocnije neku ) iskara ko zivotinju... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je problem crkve to što uvijek nađu način kako pogrešno prezentirati mišljenje..
Jedan dobar PR tečaj bi im pomogao.. nije baš sve što oni misle toliko loše ali jednostavno ne nalaze dobar način kako to reći pa ih se doživljava na krivi način.. a da bi mogli biti malo liberalniji i slobodniji - mogli bi.. pa jedino se kod nas svećenici ne smiju ženiti.. zato prave djecu na sve strane i onda propovijedaju celibat.. možda kada bi oni sami počeli normalno živjeti i to što bi govorili bilo bi uvjerljivije i imalo više smisla..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 12:22 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sheila, sorry, ali ti stvarno pises gluposti Rolling Eyes

Ja nigdje nisam rekla da su čistunci oni koji vjeruju u Boga, nego sam pri tome mislila na svećenike.

Nisam nigdje rekla da je medicinu teže završiti nego teologiju Shocked Očito imaš nekih problema sa shvaćanjem... zapravo, to me i ne čudi s obzirom da se tu zalažeš za crkvu, a po tvojim se stavovima i riječima koje biraš jasno vidi razmišljanje vjernika punog razumijevanja za nas grešnike Rolling Eyes

Ja nigdje nisam rekla da su pree fora ljudi koji ne vjeruju u Boga, tu sam fazu davno prerasla... Uostalom, ja nisam nigdje rekla da ne vjerujem u Boga, nego sam pljuvala po Crkvi i pljuvat ću i dalje... tko si ti da mi sudiš? Ono "njihov Bog" odnosilo se na njihovo shvaćanje Boga i doslovno tumačenje Biblije. Omalovažavanjem svakog drugačijeg vjerovanja, crkvenjaci vrijeđaju stavove i vjerovanja nas koji tako ne razmišljamo. Otkud vam pravo da smatrate kako vi znate istinu, a svi drugi će bit prokleti i gorjet u paklu? Vi imate pravo samo vjerovati u to.

Isto kao što oni tvrde da svi koji seksom prije braka čine blud, tako ja tvrdim da su oni idioti. Eto. Moje mišljenje.

Ja nisam govorila o seksu na valentinovo. Govorila sam o seksu prije braka. Seks je super stvar. To je moje mišljenje.

Studiranjem se ne gubi vrijeme. Treba razvijati sebe. Ne smatram da se treba udat s osamnaest, odmah nakon srednje, kako ne bi gubili vrijeme na bezvezno učenje. To je moje mišljenje.

I nadalje... to što ti mene ne bi cijenila kao nekoga tko radi svoj posao kako treba zato što, recimo, ne vjerujem u Boga, govori o tebi, a ne o meni.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 12:30 
Naslov:  Re: nista od seksa za valentinovo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I, da, zaboravih reći da, osim što je seks super, on sa sobom ne mora donijeti ništa loše poput spolnih bolesti ili neželjene trudnoće. Prije nego što se u bilo što upuštaš, trebao bi znati o čemu se radi.

Seks, vjerovala ili ne, može biti predivno, pa i čisto iskustvo. Od toga se ne oslijepi, ne boj se Rolling Eyes

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › Jedan dobar PR tečaj bi im pomogao.. nije baš sve što oni misle toliko loše ali jednostavno ne nalaze dobar način kako to reći pa ih se doživljava na krivi način.. a da bi mogli biti malo liberalniji i slobodniji - mogli bi..


Kvaka s Crkvom nije u PR-u (imaju oni najefektivniji moguci PR - PR temeljen na zloupotrebi ljudske potrebe za vjerovanjem). Kvaka je u tome sto bi bilo kakva znacajnija i liberalnija promjena stava narusila stabilnost tog religioznog mastodonta.

Svecenici se ne smiju zeniti ne zato sto je seks prljav, vec zato sto je to ostavstina is zrednjeg vijeka gdje se zemlja naslijedjivala. Crkva bi tada ostala bez zemlje, a da bi se to sprijecilo - uveden je celibat i sva ta prica o seksu kao prljavoj raboti.

Gnjusno i ljigavo... no, upravo je to modus operandi te institucije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he, he, di nam je Gaap?
Evo jedna odlična tema za njegove britke doskočice i mišljenja o crkvi.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.02.2007. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Pitajte božje računalo Wink


Posvađala sam se s Bogom...Nije me razumio kad sam počela pisati na hrvatskom,počeo je pričati o nekoj Alice a ja ga pitala kak si?!! osijek031.com smile hmmm

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
gros je napisao/la: ›
valentinovo bez seksa je ko salata bez ulja,,,,


Jel vi mislite na ista drugo osim na jebanje???? kupite si gumenu lutku pa ju pumpajte svaki dan 10 puta ... niste mi jasni... nemam ja nista protiv seksa, ali sta god se spomene koje ima priblizne veze sa ljubavi i musko - zenskom odnosu odmah se mora spominjati jebanje... koliko ja znam valentinovo je dan zaljubljenih, kada trebas nekog iznenaditi poklonom, to treba biti romantican dan, a ne cilj da se nekog/ ( tocnije neku ) iskara ko zivotinju... osijek031.com smile
bravo pravi odgovor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: