Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Apocalypto

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2007. 14:18 
Naslov:  Apocalypto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apocalypto
Kako vam se čini ovaj film? Iako sam čuo dosta loših mišljenja, moram priznati da mi je ovo jedno od većih iznenađenja u zadnje vrijeme.

Očekivao sam pretrpanost efektima i sporednu radnju, ali ne ovo...

Glumci: nitko poznat, no svejedno su likovi bili fantastično izgrađeni, pomalo stripovski, kao iz Zagora
Jezik: Maya - jako ugodno iznenađenje
Scenografija: vrhunska - nisam dobio dojam isforsiranosti vizualnih efekata, već se sve odlično uklopilo u film.
Priča: stripovska - čuo sam da ljudi govore kako film ima glupu i nerealnu priču, ali sam je doživio takvu kakva je. Stripovsko-akcijska!

Imam dojam da ljudi u zadnje vrijeme gledaju filmove ili zbog efekata, ili zbog glumaca, ili zato što je najavljivan kao blokbuster. Ovo je film koji se treba pogledati zbog toga što je dobar Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2007. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e baš mi drago da si to pitao jer mene svi ispljuju kada kažem da mi je film fenomenalan. jedan od boljih u proteklih godinu dana. iz svih razloga koje si naveo i zato jer sam se malo zapitala,,,,tj. zahvlalila Bogu što mi je ovako lijepo u životu

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2007. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 09.07.2010. 21:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2007. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit ću kratka..FILM JE GENIJALNO DOBAR

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joe_dragichevich
Offline
Ukupno postova: 9
Lokacija: kyoto
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ugl...bila priča realna ili ne, evo samo jedne male napomene, da ne bi bilo da gibson nije zaboravio što je hollywood.
stoga jedna mala ispravka astronomske prirode: totalna pomrčina sunca ne traje par minuta kak se tamo vidjelo...eto... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2007. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fenomenalan je film, mene je isto oduševilo to što uopće skoro nema specijalnih efekata... likovi su isto odlični!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se ne svida prica... tipicna holivudska - nisu ga pretrpali efektima al su zato brijali na "kako ubiti covjeka na 1001 nacin"...

sam pocetak filma je genijalan i stvarno sam mislila da su smislili dobru pricu. nakon pol sata sve je to palo u vodu. muski u kinu su naravno bili odusevljeni s filmom, prvenstveno zbog realnog prikazivanja svih tih ubijanja...

u zadnje vrijeme su me poceli zivcirati ti americki filmovi... prvenstveno zbog dosadnih prica pa onda da sokiraju/privuku nekak ljude spickaju milione dolara na vizualni dozivljaj.

paralelno s apocalyptom je u uraniji igrao "djeca covjecanstva", 10 puta bolji film a na projekciji je doslovno bilo 10ak ljudi. eto sto cini dobar marketing...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači, isplati se pogledati... ok, potrudit ću se...

Pogotovo nakon ovakve kritike na koju sam naišao...

"If Mel Gibson had made the Passion to the same formula, Jesus would have escaped from the cross, swum the Mediterranean, and wound up assassinating Julius Caesar and Hitler."

Cool

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la: ›
paralelno s apocalyptom je u uraniji igrao "djeca covjecanstva", 10 puta bolji film a na projekciji je doslovno bilo 10ak ljudi. eto sto cini dobar marketing...

gledala sam i taj. slažem se da je još bolji.. zanimljiva ideja.. :s

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Film je bezvezan, obitelj je prikazana poput mlade američke obitelji koja, eto, živi u plemenu, lovi svoju hranu, a navečer se svi susjedi okupljaju i druže uz glazbu, ples i priču. Debilno.
Naravno, onda frajer izgubi sve, odvedu ga u grad u kojem se ljudi vole kupati u govnima i bla, bla, bla...
Sve mi se čini kako me film valjd' trebao šokirati, ali nije.
Kad sam ga pogledao, ubacio sam Star Wars IV i uživao u dobrom i zabavnom filmu. Up your's, Gibson!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angie7
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 15:46 
Naslov:  Re: Apocalypto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledala sam film i što više o njemu razmišljam, to sam zadovoljnija. Znala sam unaprijed da je brutalan pa sam se psihički pripremila za to (iako se za određene scene nemoguće pripremiti...) Savjetujem svima da ga pogledaju jer je stvarno poseban. Samo jedan mali savjet: nemojte jesti pizzu neposredno prije filma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

film je smješan!!!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Film je bezvezan, obitelj je prikazana poput mlade američke obitelji koja, eto, živi u plemenu, lovi svoju hranu, a navečer se svi susjedi okupljaju i druže uz glazbu, ples i priču. Debilno.


Trebali su igrati playstation? Smile Ma salim se, samo ne kontam. Pa pogleadj malo dokumentarce. I danas imas plemena koja tako žive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2007. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › fenomenalan je film, mene je isto oduševilo to što uopće skoro nema specijalnih efekata... likovi su isto odlični!


Pa da inace su statistima plaćali 100 $ po glavi Laughing Laughing Laughing
I da panterica je ustvari tako dobra maca da je znala da dobre dečke ne smije gricnuti.
Eh i a za skokove s vodopada su angažirali Mostarce.
Sva sreća pa nije bilo efekata specijalnih, a ni animacije, jer bi to bio efektno specijalni animirani film.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2007. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rekoh da ih SKORO nema. od preko 2 sata filma, masovna scena traje možda 10 minuta, govoreći o animaciji.
pantera koliko.... jedno 30 sekundi?
tu smo negdje i s vodopadom... još?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: