Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani super vozači

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to za pješake se slažem... a govoreći o kulturi, dinamična vožnja nije nužno i nekulturna.. pa, ne moraš na semaforu čekati baš da se vozilo ispred udalji sigurnih 10 metara, prije nego ti pokreneš svoje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
U Becu se vozi s puno vise kulture nego u Zagrebu i Osijeku zajedno. Velik grad i uzurban zivot im nisu nikakav razlog za nadrkanost pri voznji.

Pitam se zašto onda ostatak Austrije zazire kad vidi W-registraciju na cesti.... otprilike kao kad mi vidimo BM.

Osobno sam u Beču x puta doživio da me ne šišaju pola posto, što kao pješaka, a što za volanom. Valjda nailazimo na različite ljude....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim poantu... U Becu nema semafora kao u BM ili? Smile

Ja sam eto vec 6ti mjesec tamo plus iskustva ostalih kolega sa posla... I ne mogu reci da sam dozivio ovo sto ti pises.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam, nisam nikad bila u beču ali moj gazda je. starno je svjetski čovjek i živi u svom A8, austriji, njemačkoj, zagrebu...jednom prilikom dok sam se s njim vozila izjavio je da još nije sreo tako kulturne vozače kao u Osijeku.Najviše ga dojmilo to što svatko svakog pušta. Kad idem na posao, na čepinskoj me svaki dan netko pusti jer inače nikad ne bi izašla i stigla na posao.Sumnjam da je to tako u zagrebačkom krkljancu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: Tu negdje...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2007. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la (Pogledaj post): › Kad idem na posao, na čepinskoj me svaki dan netko pusti jer inače nikad ne bi izašla i stigla na posao.Sumnjam da je to tako u zagrebačkom krkljancu.


Da, da. To i mene oduševi svaki put, a volim i ja biti takva. Smile U Zg sam iskusila na svojoj koži kako je to izlaziti na cestu sa pravom prednosti prolaska-ili moraš imati strašno dobru mašinu da te "povuče" na tu cestu tik prije nego se tip sa luđačkim pogledom zabije tebi u guzicu, ili imati hrpu živaca za one iza tebe (lokalne lukavce) koji svi u redu imaju vrlo izraženo podignut srednji prst i psuju ti mater osječku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 5:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ne kuzim poantu... U Becu nema semafora kao u BM ili? Smile
Ja sam eto vec 6ti mjesec tamo plus iskustva ostalih kolega sa posla... I ne mogu reci da sam dozivio ovo sto ti pises.

Poanta ti je da ostatak Austrije prezire bečke registracije jer voze kurčevito i misle da su jako pametni ako imaju W na registraciji Smile
E sad, pitanje je kojim autom i s kakvom registracijom ti tamo voziš.. valjda kad voziš svoj auto, onda si šajze-jugo i ne puše te pola posto. Ali zato ako imaš W, onda si mnogo bre hoch Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 5:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la: ›
Kad idem na posao, na čepinskoj me svaki dan netko pusti jer inače nikad ne bi izašla i stigla na posao.Sumnjam da je to tako u zagrebačkom krkljancu.

Istina je da će te u Zagebu teže pustiti ako nemaš prednost, ali uvijek ima ljudi koji uvažavaju što nisi od tamo pa ti oproste ako promašiš traku ili naglo skreneš bez žmigavca.
Moje najgore vozačko iskustvo bilo je u Italiji. Na autocesti luduju, voze prebrzo (ja pičim ko manijak, ali oni su nenormalni), mijenjaju trake kad im se sprdne, nema žmigavaca... na 180 mi lik ulijeće iz desne trake ispred mene na možda dva metra ispred... levat kojeg hoću prestići mi pokazuje srednji prst i daje gas... luda kuća Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

govoreći o vožnji... osijek031.com smile
http://thrillingwonder.blogspot.com/2007/01/wacky-signs-part-2.htmlhttp://thrillingwonder.blogspot.com/2007/01/wacky-signs-part-2.html

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2007. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Polagat u RI ne bi htio ni u najgoroj nočnoj mori! Pa tamo na prste jedne ruke možeš izbrojit križanja cesta pod pravim kutem i jednakim nagibom... Koliko mi fale neke brdske, zavojite ceste kad sam na motoru izvan grada, toliko mi je draga ravnica kad se vozim po gradu.

Što se tiče dinamičnosti vožnje, mislim da bi kretanja na semaforu trebala biti dinamičnija, barem u ono vrijeme kad su gužve. Sve u svemu, mislim da se vozi koliko je potrebno jer nemamo neke ogromne gužve, a u usporedbi s nekim drugim sredinama, strpljenje i kultura u prometu su nam na zavidnoj razini...

_________________
_________________________________

Uz Osijek do groba!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
severina007
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2007. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: › plavuše x % crnke x %....
Ovakvu podjelu vise imaju instruktori, nego ispitivaci... Instruktori su ti koji se nakupe kajmaka...mladog, socnog, tek propupalog kajmaka!

Ovo je fenomen o kojem sam bas htio zapoceti jednu temu, ali nikako uhvatiti vremena... uglavnom, zanima me zasto je to tako?!

Ne dogadja se to samo instruktorima voznje, cuo sam dosta slucajeva gdje se mlade ribe naloze na kirurga koji im je operirao grudi (bilo iz zdravstvenih, bilo iz estetskih razloga).

Zasto je to tako?! Osjecaju li se zene duzne uzvratiti?

Citat: › ...al ocito da onaj tko ima novaca je sposoban za sve......
Hm, nekako sumnjam u ovo... Zapravo, ne bih volio da netko moze kupiti nesto sto je odgovorno kao vozacka dozvola...Nadam se i da su ispitivaci na ispitima toga svjesni...



Na ovo jednostavno MORAM reagirati..
Čuj..kada s nekim provodiš puno vremena, kao instruktori s kandidatima, velika je mogućnost da ćeš se s nekim zbližiti više nego bi trebao/la. Ponavljam, VIŠE NEGO BI TREBAO/LA. Ali i mi smo ljudi, to se događa. Ima nas svakakvih.Pa zamisli i s čim se mi susrećemo- nekome kažeš koju lijepu riječ tokom obuke, a on/ona si utuvi u glavu da joj/mu se nabacuješ i eto ti problema. Pa kad na lijep način objasniš da tu NEMA ničega, čuješ o sebi po gradu 101 priču i ode ti posao.
Tako da..nije ni nama baš lako kako se čini.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
severina007
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › ...al ocito da onaj tko ima novaca je sposoban za sve......
Hm, nekako sumnjam u ovo... Zapravo, ne bih volio da netko moze kupiti nesto sto je odgovorno kao vozacka dozvola...Nadam se i da su ispitivaci na ispitima toga svjesni...[/quote]


Danas se nažalost SVE može kupiti (osim ljubavi-ako se mene pita, a kod nekoga i to!).
Pa ipak, rijetko tko u našem gradu ima sve što je potrebno da bi "kupio" vozačku dozvolu.
Ne znam nikoga osobno kome je to uspijelo, a nadam se da i ono što sam čula nije istina.
Ako se jedan muči za dozvolu- neka se svi muče i zasluže ju.
Ja još patim od onoga da svi imaju jednaka prava... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2007. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isuse, ja doživim šok svaki put kad vidim one penziće s kapom u autu. Kako oni voze!? Ili ne vide dobro od te kape, ili vide al ih je baš briga... Ne znam stvarno. Ako vidite kojeg bježite od njega što dalje ako želite ostati živi.

_________________
"Odlika glupih ljudi je da kritiziraju ono što ne shvaćaju."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
viki18os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2007. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo moram komentirati... nije istina da samo instruktori bare svoje kandidate... evo meni osobno, se sviđa moj instruktor... ali kontam si da on i nije baš zainteresiran... ne znam kako bi mu se momgla onako diskretno nabaciti... IMA KAKIH PRIJEDLOGA???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2007. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nego da još dodam.....nije mi jasno kako netko može biti instruktor sa 20 god.....i zlo mi bude kad vidim takvog balavca da sjedi na mjestu instruktora sa nabijenim suncanim naocalama, desnom rukom vani.....i zjaka okolo dok gleda mlade cure.....al sva sreca postoji statistika koja ce potvrditi da zbog prolaznosti njegovih kandidata je on dobar instruktor.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2007. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

severina007 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Na ovo jednostavno MORAM reagirati..
Čuj..kada s nekim provodiš puno vremena, kao instruktori s kandidatima, velika je mogućnost da ćeš se s nekim zbližiti više nego bi trebao/la. Ponavljam, VIŠE NEGO BI TREBAO/LA. Ali i mi smo ljudi, to se događa. Ima nas svakakvih.Pa zamisli i s čim se mi susrećemo- nekome kažeš koju lijepu riječ tokom obuke, a on/ona si utuvi u glavu da joj/mu se nabacuješ i eto ti problema. Pa kad na lijep način objasniš da tu NEMA ničega, čuješ o sebi po gradu 101 priču i ode ti posao.
Tako da..nije ni nama baš lako kako se čini.. Rolling Eyes


Ja mnogo vremena provodim sa svinjama, pa se bas nisam nesto zblizio sa njima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: