Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



flert naš svagdašnji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imat ću to na umu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.01.2007. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

flert je stil života osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartok
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2007. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › a šta ako vaša cura/dečko flerta s nekim drugim? Wink

Ne bi, zato što zna da ako flertuje više nikada neće biti PITOMA MICAMACA Embarassed , a od flert nema kruha!


ovo je zaslužilo jedan veeliki aplauz! Bravo

_________________
nije bitno dal znaš letjeti, bitno je da ne padneš! Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2007. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
zavisi ... kakve su namjere ...


nema namjera, mislim da ljudi u komunikaciji gotovo nesvjesno fletruju, netko više netko manje. ništa loše, ako ostane samo na flertu u slučaju da.... znate već....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2007. 14:58 
Naslov:  Re: flert naš svagdašnji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › govoreći o prevari... smatrate li flert nečim što spada u tu kategoriju?
flertate li i koliko često?
čini mi se da većina to radi, naročito žene. ono kao - zna da neće biti s njim i ne sviđa joj se baš, ali joj imponira njegova pažnja, pa se "malčice" smješka i prenemaže, da on ne bi slučajno prerano odustao..
on također zna da vjerojatno ovaj put neće dobiti ništa, ali dokle god ona jasno ne kaže "ne" on će pokušavati.. i tako unedogled.
poznato?


Nije prevara, ali vodi ka tome. Kad tad ce naletiti na nekog koji ce ju/ga oboriti s nogu.
Ne treba se igrati s vatrom ako nismo spremni na posljedice...
Flert...prevara...ljubav... A imas breme braka i djece...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2007. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › jedno su uprte oči... pa i ja odmjerim curu s dobrom guzom i prokomentiram ;) a flert je nešto sasvim drugo.. ne smatram ga prevarom, ali nekim oblikom izdaje i nečim vrlo ne-fer prema partneru smatram.
osobno ne radim to nikada (pa čak ni kad nisam u vezi jer me takvo prenemaganje živcira) niti bih ikada bila s nekim tko to radi. primijetila sam samo da je flert kod većine više pravilo, nego iznimka..


Ne radis to svjesno...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2007. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › govoreći o prevari... smatrate li flert nečim što spada u tu kategoriju?
Skoro... osobi koja zna sto zeli i koja zna svoju poziciju ne treba flert. Osobi koja je nesigurna ili je nezadovoljna postojecim stanjem treba flert da bi si nahranila ego/izlijecila frustracije.

Zbog svega toga, flert cesto zavrsi prevarom, jer osoba misli da ce prevarom vise nahraniti ego/izlijeciti frustracije.

Citat: › flertate li i koliko često?
Kad sam slobodan, flertam sa svakom koju bi maznuo. ;-)

Kad sam u vezi s nekim s kim mi je dobro, ostale ribe promatram kao aseksualna bica, stoga ni ne flertam, odnosno ne postoji motiv flerta.

Citat: › čini mi se da većina to radi, naročito žene. ono kao - zna da neće biti s njim i ne sviđa joj se baš...
Kao sto rekoh... to rade ili zene koje su nezadovoljne vezom, ili zene sjebanog ega. Zene to cesce rade jer u svijetu uvijek postoji jaze izrazeno zanimanje za zene (zazuzete, slobodno, whatever).

Citat: › on također zna da vjerojatno ovaj put neće dobiti ništa, ali dokle god ona jasno ne kaže "ne" on će pokušavati.. i tako unedogled.
Samo "ne" zaista i znaci "ne". Sve ostalo znaci "hocu, ali ako mi mozes jamciti da ces me izjebati da ce mi mozak stati".

Citat: › poznato?
Naravno... pogotovo kad ona ne zna reci ne... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: › flert je stil života osijek031.com smile


Vjerojatno zato sto nisi nasla ono sto ti odgovara, ili si jednostavno ega sjebanog do koske, pa ti uvijek treba par cobana koji ce skakutati oko tebe kako bi se osjecala vaznom i vrijednom.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2007. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe mungos, mislim da si proširio i pobliže objasnio točno ono što sam htjela reći.
netko tko je u vezi i flerta sa strane se definitivno treba zapitati kakva je veza u kojoj se nalazi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
deer_hunter je napisao/la: › flert je stil života osijek031.com smile


Vjerojatno zato sto nisi nasla ono sto ti odgovara, ili si jednostavno ega sjebanog do koske, pa ti uvijek treba par cobana koji ce skakutati oko tebe kako bi se osjecala vaznom i vrijednom.


maco moj ego je zdrav ko dren, a čobane niko ne tjera da plešu Smile
ne bi to radili kad ja ne bih bila "važna i vrijedna", jer vjerujem da su svjesni svojih radnji, tako da tvoja tvrdnja ne drži vodu, barem kad je riječ o najosnovnijoj logici Cool

samo ne kužim zašto TEBE to tako sekira??? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: › maco moj ego je zdrav ko dren, a čobane niko ne tjera da plešu Smile
Ah, kako je ovo samouvjereno receno. Da, sami su si krivi sto im saljes lazne signale.

Citat: › ne bi to radili kad ja ne bih bila "važna i vrijedna", jer vjerujem da su svjesni svojih radnji, tako da tvoja tvrdnja ne drži vodu, barem kad je riječ o najosnovnijoj logici Cool
Pouzdati se u "musku svjesnost" kad je erektiran ud u pitanju je bajkovito. Kao sto znamo, u logici bajki i drvece prica.

Citat: › samo ne kužim zašto TEBE to tako sekira??? Rolling Eyes
Mnjah, nije to bilo upuceno izravno tebi, vec svim takvim ribama, ne laskaj si. ;-)

Naravno da me sekiraju takve ribe. Vise takvih riba = manje riba koje meni odgovaraju. Jednostavna matematika.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: › Naravno da me sekiraju takve ribe. Vise takvih riba = manje riba koje meni odgovaraju. Jednostavna matematika.


kontam, ti nisi čoban Laughing

ti voliš bit fascinantniji od ribe, da pada svako malo u nesvjest dok joj pričaš neke teške spike koje ne konta ni pola posto, da te gleda telećim pogledom i drhti od divljenja osijek031.com smile

da se razumijemo, ja više volim preko puta sebe imat nekog meni ravnog, a ne da mi jede iz ruke Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: › da te gleda telećim pogledom i drhti od divljenja osijek031.com smile
Od toga imam kurac. Zelim neku koja ce mi pricati da cu ja blenuti, drhtati od divljenja i kontati si kako je naisla neka od koje cu moci nesto nauciti.

Citat: › da se razumijemo, ja više volim preko puta sebe imat nekog meni ravnog, a ne da mi jede iz ruke Cool
Ok, iz recenice "flert je stil zivota" ne bih (i nisam) dosao do tog zakljucka. Ali, ako ti kazes da je tako - morat cu se sloziti, zene su ionako poznate po samokritici.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2007. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: › Ok, iz recenice "flert je stil zivota" ne bih (i nisam) dosao do tog zakljucka. Ali, ako ti kazes da je tako - morat cu se sloziti, zene su ionako poznate po samokritici.


iz ove zanimljive diskusije, zaključujem da ne bi bilo loše popričat s tobom oči u oči, no nekako mi se činiš premlad Laughing

Leteci mungos
Godine: 7
Spol: Nebitno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2007. 1:33 
Naslov:  Re: flert naš svagdašnji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › govoreći o prevari... smatrate li flert nečim što spada u tu kategoriju?
flertate li i koliko često?
čini mi se da većina to radi, naročito žene. ono kao - zna da neće biti s njim i ne sviđa joj se baš, ali joj imponira njegova pažnja, pa se "malčice" smješka i prenemaže, da on ne bi slučajno prerano odustao..
on također zna da vjerojatno ovaj put neće dobiti ništa, ali dokle god ona jasno ne kaže "ne" on će pokušavati.. i tako unedogled.
poznato?


Nije prevara, ali vodi ka tome. Kad tad ce naletiti na nekog koji ce ju/ga oboriti s nogu.
Ne treba se igrati s vatrom ako nismo spremni na posljedice...
Flert...prevara...ljubav... A imas breme braka i djece...



Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: