Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oslobadjanje kocnica u krevetu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.01.2007. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto svi ovdje pokušavaju izmisliti toplu vodu?


Zadnja promjena: alexia; 08.01.2007. 0:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2007. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro sam se sjetio. S velikom iznimkom privh nekoliko puta, seks s istim partnerom je kao spuštanje u bobu dvosjedu.

Traje otrpilike toliko, uzbuidljivo je dok ne otkriješ sve trikove, a kasnije jedva čekaš da završi jer se nekome povraća.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2007. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
Imam nekoliko legica koje su u braku i sve stima sve pet,a u krevetu tuga.Svaki pokusaj ozivljavanja valjanja po krevetu je osudjen na propast.Da li je to postala rutina bracnog zivota pa samim tim i sexa,da li su se udale za krive ljude ili sto??? Sa druge strane gledano pa ne mogu se rastati zato sto ne dozivljavaju redovito ili skoro nikako orgazam!!!


E vidis meni to nejde u glavu...prva stvar je ta da trebaju a svojim muzevima malo popricat o tom svom "famoznom" seksu u braku jer ocito hrpa ljudi nakon odredjenog vremena suzivota sa svojim partnerom postane jednostavno izguštirana seksom sa istim.Mislim da je najviše u tome problem tj u tom nekakvom zahladjenu odnosa uzrokovanog tko zna kakvim pizdarijama (stres...umor...obaveze ili nekakvim predrasudama i problemima u glavi).Mislim da je kod takvih situacija jako bitan pristup seksu jer je npr. puno drugcije kada muz ili zena prirede nekakvu seski-romanticnu vecer i to na taj nacin da ispadne iznenadjenje...sto se tice tvojih legica nisu se one udale za krive ljude vec su otupjele kao i oni jer naprosto neznaju ili im se neda ozivit taj seks u svom braku...pa nemoj mi samo rec da jos svi oni imaju 7cm dugacke kurce pa zato nemogu dozivit orgazam...bitna stvar kod seksa je da mora postojat cjela shema kako napalit partnera tj. duga i "detaljna" predigra, a ne ono ajmo sad odma ,mislim glupo je sto ja ovo sve pisem kad to i ptice na granama pjevaju.Pa kuzis reci legicama da netjeraju muzeve da im ližu jedno pola sata prije seksa....ako ih to nenapali i ako poslje nebudu uzivale onda neka se stvarno zapitaju u cemu je problem.....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2007. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
I opet TAKO JE,ali nije zanemariva cinjenica da su muskarci ti koji nas oslobadjaju kocnica jer mozemo mi zeljeti neznam sto ako i u krevetu biti neznam kakve ako nas muskarac nema sluha,osjecaja ili vjestine pratiti nas i razumjeti nase zelje ili cak potrebe.Zena jako lako dovodi u pitanje da u njegovim ocima ispadne laka,nifomanka ili puno gore i opet se moram vratiti na ono da je najvaznije da se dobro poznaju i da imaju povjerenje jedno u drugo....eto to je moje misljenje!


Sta sad sama sebi skaces u usta? Prvo kazes da su muskraci ti koji zene oslobadjaju kocnica a onda kako je ribe strah da ne ispadnu lake ako se maknu kocnice - jebote, pa mislim ako ne moze biti kakva je nego mora glumiti finsku jer je nesigurna u sebe i u to kako ce je on vidjeti/prihvatiti onda je nijedan muskarac nece te kocnice oslobodit... To su onda malo dublji problemi koji se, nazalost, ispoljavaju i u seksu. I partneri se uopce ne moraju poznavati dugo da bi oboje uzivali u seksu. Kako je receno na ovom forumu - los seks ce unistiti i dobru vezu, samo sto se to onda zakamuflira u druge spike zasto je puklo, a ako je cura slobodnija u krevetu iza toga obicno stoji jos pozitivnih stvari u npr. njezinom karakteru, ponasanju itd ..

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.01.2007. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu muskarci ti koji zene oslobadjaju kocnica,ali ja sam napisala film koji se odvija u vecini zenskih glava znaci one od muskaraca ocekuju da preuzmu inicijativu,da nesto pokusaju,predloze....direktno ili indirektno!
Da se razumijemo ja nemam niti jedan od tih problema,ali kao sto sam vec napisala svakodnevno slusam od svojih legica bas o tome!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2007. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
Jesu muskarci ti koji zene oslobadjaju kocnica,ali ja sam napisala film koji se odvija u vecini zenskih glava znaci one od muskaraca ocekuju da preuzmu inicijativu,da nesto pokusaju,predloze....direktno ili indirektno!

nisu muškarci ti koji oslobađaju žene kočnica. oni mogu pomoći, ali ako nisi posložila kotačiće u svojoj glavi SAMA, kao što rekoh - ostat ćeš na leđima.
mia-mjau je napisao/la: ›
i ja znam žene koje su u braku, imaju se s kim sexati, ali im nije ni do čega jer znaju kako će to biti... pamte i bolji sex...
ali šute, klinci su u igri i nije sve tako jednostavno...

užasužasužasužas!!! rutina i predvidivost su ubojice strasti! strah me uopće i razmišljati o tome!
mia-mjau je napisao/la: ›
mislim da se mora dogoditi sexualna kemija, nema bez toga, bez obzira koliko se ljudi vole, poštuju, razmiju...

istina, ali rutina može ubiti i najveću strast s početka veze.. mislim da o tome treba razmišljati na vrijeme, ili dići uzbunu prije nego bude kasno. jer, nakon neke točke, stvari u vezi se teško mogu popraviti, ili ne mogu uopće..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia-mjau
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Lokacija: ravnica do kud pogled seže
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2007. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ljudi... mozak je ključni sexualni alat!
nije ni onaj drugi za zanemariti, al ajd sad Wink
o tome drugi puta...
iz mozga sve kreće, i napaljivanje, i priprema, i doživljaj partnera, i ideje za napaljivanje, i ...
ako ljudi žele, onda nađu način... samo s nekima se ne može razgovarati o tome... probala ja pa "optužena" da sam prezahtjevna.
i sad budi pametan...
ja tražim i pričam, na kraju samo može biti bolje, oboma!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2007. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda si moraš naći nekog znanstvenika da te dobro ispraši!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2007. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mia-mjau je napisao/la (Pogledaj post): › ma ljudi... mozak je ključni sexualni alat!
nije ni onaj drugi za zanemariti, al ajd sad Wink
o tome drugi puta...
iz mozga sve kreće, i napaljivanje, i priprema, i doživljaj partnera, i ideje za napaljivanje, i ...
ako ljudi žele, onda nađu način... samo s nekima se ne može razgovarati o tome... probala ja pa "optužena" da sam prezahtjevna.
i sad budi pametan...
ja tražim i pričam, na kraju samo može biti bolje, oboma!

potpisujem osim da sam ikad optužena,po mom mišljenju svaki imalo normalan muškarac voli čuti što to žena želi (oni koji to ne žele nisu vrijedni spomena jer im je prije svega bitno samo njihovo zadovoljstvo),ako postoje u vezi osjećaji i svaka normalna žena voli čuti i znati što muškarac želi,jer je sretna ako ga može usrećiti,i seks u braku (dugogodišnjem može biti O.K.) ako se uključi mašta i raznolikost.
Sad sam kao otkrila toplu vodu!Ali to je moje mišljenje.


Zadnja promjena: ela; 10.03.2007. 23:52; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2007. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem elu... i dodajem da žena koja se uz svoga partnera osjeća poželjno, lijepo i vjeruje mu neće imati nikakvih kočnica u krevetu... sve je to stvar nekakvog uzajamnog povjerenja. Ako i nema "ne znam koliko" samopouzdanja i ima realnu sliku o sebi, ali vjeruje da je njemu upravo takva privlačna, lijepa i na kraju krajeva za njega posebna, ne vidim u čemu bi trebao biti problem.
Ili i ja otkrivam toplu vodu? Wink

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 2:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Traje otrpilike toliko, uzbuidljivo je dok ne otkriješ sve trikove, a kasnije jedva čekaš da završi jer se nekome povraća.
Eternal optimist... Laughing

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zato i je tako dobro raspoložen osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la (Pogledaj post): › Imam nekoliko legica koje su u braku i sve stima sve pet,a u krevetu tuga.Svaki pokusaj ozivljavanja valjanja po krevetu je osudjen na propast.Da li je to postala rutina bracnog zivota pa samim tim i sexa,da li su se udale za krive ljude ili sto??? Sa druge strane gledano pa ne mogu se rastati zato sto ne dozivljavaju redovito ili skoro nikako orgazam!!!


Dok ne nalete na nekog tko ce ih izebati da im se pamet okrene i eto brak u krizi :twisted:

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la (Pogledaj post): › Jesu muskarci ti koji zene oslobadjaju kocnica,ali ja sam napisala film koji se odvija u vecini zenskih glava znaci one od muskaraca ocekuju da preuzmu inicijativu,da nesto pokusaju,predloze....direktno ili indirektno!
Da se razumijemo ja nemam niti jedan od tih problema,ali kao sto sam vec napisala svakodnevno slusam od svojih legica bas o tome!


Nema mi jace fore od toga kad hocu hocu zavuci ruku u njene gacice, a ona kaze nemoj.
A ja na to "dobro" i ladno izvucem ruku i ne pokusavam vise Laughing

Nakon maratonskog napaljivanja pocnu razmsiljati i odlutataju... Pa pitanje ko grom iz vedra neba. "Kako se mozes suzdrzati?" A ja na to..."pa zar mislis da cu te ja moliti!? Lijepo si rekla da ne zelis...." Twisted Evil

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se od te teme vise povraca...bljuv...

Strasno koliko zena misli da je dovoljno da legne na ledja zadigne noge i kaze "Hajde...."

Ili tipa "ja bi tebi ovo radila, ja bi tebi ono radila"
A onda kad ju bacis na krevet ostane lezat ko vreca krumpira....

Nisu ni puno frajeri bolji...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: