Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HIT ! EKSKLUZIVNO !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Novosti2015
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.08.2015. 15:19 
Naslov:  HIT ! EKSKLUZIVNO !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAPOKON SMO SA VREMENOM OCI U OCI.
IMAMO PAR PITANJA ZA VAS.
STA DA OCEKUJEMO?NAROD JE NESTRPLJIV I GUBI NADU.
Pitanje gdje god da se okrenem isto,ne znam vise ni sam,Srbija i Bosna cekaju a vjerujem i mi.Trenutno vam jedino mogu reci,do daljnjeg nista.
Ne bih u detalje."jeste za pice" ?
HVALA,DRUGI PUTA.GDJE SU VASI POSLOVNI PARTNERI?
Sto se tice njih imam zaista divnu i kvalitetnu ekipu,stvarno od nista stvorit cemo nesto.Oni su mladi poznati umjetnici cak i pjevaci,s kojima namjeravam nastaviti suradnju.I da ne zaboravim upisujem glazbenu skolu da bih usavrsio glas ,naravno vjerujem bit ce pozitivnih rezultata.
STA DA OCEKUJEMO U BLIZOJ BUDUCNOSTI OD VAS?
Imam par poslovnioh prijedloga koje bih zadrzao za sebe ali trenutno planiram jos jedno ljetovanja.Naravno negdje izvan Lijepe nase.
OSIM STO SE PJESME TICE,UVIJEK STE U ATRAKTIVNOM DRUSTVU,KAO STO STE I VI SAMI.
KOJA JE TAJNA?
Hvala.hvala zaista.(smijesak)Tajna je u tome da disete cistim plucima i da date sebi priliku da budete sretni.Oduvijek sam rekao:Bog je ljubav.
A STO SE TICE TUFNE?
Tufna je mjesto gdje se omladina,i mi stariji okupljamo.Lijepo je vidjeti da se barem sto se tice nocnog zivota,ljubav siri.(smijesak)
PJESME UCINE SVOJE,CEKAMO,A STO SE TICE VASEG LJUBAVNOG ZIVOTA?
Dalje.
NASA KONTROLNA SUBOTNJA EKIPA JE ZAVRSILA SVOJE SA MLADIM SVE VISE POZNATIM GLAZBENIM UMJETNIKOM,NARAVNO NJEGOVO CIJENJENO IME JE ROBER.
.
USKORO SE DRUZIMO SA VISE INFORMACIJA.
Za sve informacije o blizim projektima atraktivnog osjeckog buduceg umjetnika,saznajte ovdje:https://www.facebook.com/pages/RobertOfficial/450937208414436
Ispricavamo se,nocas nam je zablokiraqo fotoaparat,nadamo se da se ne ljutite zbog upotrebe straih slika profila.
osijek031 Smile



10491220_974696515880192_6759535066704064541_n.jpg
 Opis:
 Veličina:  33.24 KB
 Pogledano:  196 put(a)

10491220_974696515880192_6759535066704064541_n.jpg




Zadnja promjena: Novosti2015; 09.08.2015. 16:07; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: