Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nađene stvari!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tazilka
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2015. 18:10 
Naslov:  Nađene stvari!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer, 27.6.2015. oko 13 h. na Jugu 2 negdje oko Planet obuće, uz rub parkirališta nađena vrećica Muller sa stvarima. Nešto prije sam se nekoliko puta mimoišla sa ženicom sa malim, nemirnim djetetom za koju sam pretpostavila da je vlasnica. Valjda je otišla autom, a vrecica ostala pored. Uzela sam muller vrecicu i automatski unijela u muller jer mozda se tamo prvo vrati. Blagajnica vidi da je unutra i novcanik, a ja odjurim za svojim djetetom.
Danas kad sam ih nazvala, kazu da je zena dosla po stvari,pitala kako moze do mene...one kazu ne preko nadzorne kamere nikako. Do nje su dosle preko njezinih dokumenata iz novcanika, a kad sam trazila ime zene...Ne zele ga dati!!! Ne znaju!!wtf?? Zao mi je sto nisam zvala policiju, ali nisam znala da je novcanik unutra. Samo bih htjela cuti zenu. I ja bi htjela da znam tko je meni vratio punu vrecicu necega i novcanik!! Ako se tko prepozna.... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tazilka
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2015. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni 3 dana kasnije nema odgovora. Sumnjam da su stvari uopće vraćene. Uključit ću policiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: