Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kung fu borilacke vjestine

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
brzi
Post Postano: 28.01.2006. 2:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bok svima.ma bez da se netko uvrijedi ali kontam kako je ta specificna vrsta kung fua filmski razvikana.postoji dosta borilackih vjestina koje su jednako ucinkovite.bitno je samo vjezbati.taekwondo recimo!ako vas zanima treninzi su u novoj dvorani na jugu.svak dan od 21.00.pa se vidimo (:

Download Poruke   Ocijeni poruku  
domi
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2006. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam cuo da taj ving tsun bas nema niikakve veze sam atrakcijom i filmom, nego da je izrazito za prezivljavanje na ulici. Uostalom bitno je i tko te uci i u kojoj skoli se nalazis.Uvijek ima lakrdijasa kojima je bitna diploma ,a ima i onih koje samo zanima vjestina i da li ona funkcionira u realnosti.Naravno nemam nista protiv drugih vjestina jer svako trenira ono sto mu odgovara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 02.02.2006. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domi je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam cuo da taj ving tsun bas nema niikakve veze sam atrakcijom i filmom, nego da je izrazito za prezivljavanje na ulici. Uostalom bitno je i tko te uci i u kojoj skoli se nalazis.Uvijek ima lakrdijasa kojima je bitna diploma ,a ima i onih koje samo zanima vjestina i da li ona funkcionira u realnosti.Naravno nemam nista protiv drugih vjestina jer svako trenira ono sto mu odgovara.


Dobro si čuo. Kung fu filmovi na koje smo navikli baš i nemaju previše veze sa Wing chun. Mogu samo reći da mi se jako sviđa Wing chun ali i da se mora puno truda uložiti da bi se bio dobar( no to već ovisi od osobe do osobe). Što se tiče prepucavanja tipa "boks je bolji od wing chuna", "wing chun je bolji od aikida" i sličnih nemaju baš previše smisla jer su svaka od ovih vještina napravljene da u najmanju ruku onesposobe protivnika ako ne i da ga ubiju. Isto tako nekom više odgovara aikido, nekom wing chun, nekom boks. Jedino se može govoriti koji je bolji
praktikant(wing chuna, boksa, aikidoa...).

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Raziel
Post Postano: 21.02.2006. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li na tom wing chunu bude žena? Ja bih htjela nešto početi trenirati radi samoobrane, pa jel mi netko može može nešto predložiti?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
domi
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2006. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko sam ja cuo ima zena, na kraju wing chun je i napravila zena kao vjestinu u kojoj ne igra glavnu ulogu snaga.Raspitaj se gdje su treninzi, pa odi vidi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Raziel
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2006. 16:54 
Naslov:  Re: kung fu borilacke vjestine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel može info gdje i kada se to održava?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 08.03.2006. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jao. wing chun nije izumila žena. osijek031.com smile
radije odite na boks ili kickboxing, ili ultimate fighting ako se hoćete brzo naučit šorat

Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2006. 9:01 
Naslov:  Re: kung fu borilacke vjestine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se sa gostom. trenirao sam dosta dugo kickboxing i nije problematican za savladati, normalno to ovisi i o osobi, a prilicno je ucinkovit. s druge strane on je samo prakticna kradja iz hrpe borilackih vjestina. uzli su ono sto je najlakse za primjeniti iz boksa, karatea itd itd i prilagodili potrebi. moram priznati i to da sam nakon toga svega poceo odlaziti na treninge karatea i gledati i uzivati malo i u nekim drugim stvarima osim u direktnom sparingu i mlacenju po vreci. no kako je vec gost gore naveo, za brzo snalazenje u "gustim" situacijama i nesto tako sturo kao kickboxing ce vrlo, vrlo dobro posluziti.

pozdrav svima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo2_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2006. 6:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se u potpunosti s kolegom gundjalom prvim..... Kickboxing je odlična alternativa za sve nas koji ne možemo letati po zraku kao kinezi. Kako je sila teže očigledno jača na ovim prostorima, kickboxing je (kao sporija i manje zahtjevna "vještina") izvrstan kako za razgibavanje i topljenje masnih naslaga od čvaraka i kobaje tako i za naučiti pokoji trik koji dobro posluži i u svakodnevnim situacijama šore (malo da se promjeni standardna tehnika dunja u njonju i palija po pajšli)... Haugh (ili rečeh ja)

_________________
Rolling Eyes Gundjati znachi biti zhiv Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maky
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2006. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E jel sad neko moze rec di se to moze doc barem pogledat kad se vec ne mogu upisat do 18 godina
mene stvarno zanimaju te stare borilacke vjestine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dr@zen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2006. 0:47 
Naslov: Fight gost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ostalo je još 5 slobodnih mjesta. Nekako mi se čini da će se to brzo VIP popunit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2006. 16:29 
Naslov: Fight Re: gost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr@zen je napisao/la (Pogledaj post): › Ostalo je još 5 slobodnih mjesta. Nekako mi se čini da će se to brzo VIP popunit.

Dobar je wing chun. Dobar. Baš mi se sviđa. A i treninzi su dobri.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dr@zen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2006. 17:58 
Naslov: Fight Re: gost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si onda sigurno još među početnicima
čekaj kad dođeš u jahači stav...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2006. 0:29 
Naslov: Fight Re: gost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr@zen je napisao/la (Pogledaj post): › ti si onda sigurno još među početnicima
čekaj kad dođeš u jahači stav...


Dočekao sam. Nije mi baš najdraži ali što se mora mora se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dr@zen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2006. 22:01 
Naslov: Fight Re: gost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ee u tome i je stvar, što se ne mora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: