Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lažna prometna policija,Bogojevo i Srbija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bravar007
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2014. 13:58 
Naslov:  Lažna prometna policija,Bogojevo i Srbija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima,

Pošto često odlazim u Srbiju i imao sam nekoliko incidenata sa policijom u mjestu Bogojevo i Odžaci riješio sam da to podijelim javno i upozorim ostale vozače.Ovim putem vi koji ne vozite molio bih da upozorite svoje prijatelje,roditelje itd na šta su spremni pojedini policajci i kako će pokušati da vas zastraše ne bi li uzeli novce.

Počeću od mene, vi koji ste išli u Bogojevo znate da postoji benzinska pumpa odma kada se prođe market Ducko sa desne strane pumpa je sa lijeve malo prije skretanja za željezničku stanicu.Ima malo proširenje napravljeno za kamione koji idu na piće u malu kafanu sa lijeve strane kad dolazite iz Osijeka....Na tom proširenje me je zaustavio policajac koji je bio u označenom autu i vidljivoj uniformi .[img]http://https://www.google.hr/search?q=srbija+policajac&biw=1280&bih=705&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=V4oRVKSPMcf9ygPOg4IY&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=JeGTCmb12G8JcM%253A

%3B7vED64mzl3Xy3M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.blic.rs%252Fdata%252Fimages%252F2010-01-15%252F4684_vosakik2policajci_f.jpg%253Fver%253D1263547289%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.blic.rs%252FVesti%252FVojvodina%252F172459%252FPolicajci-zaradili--krivicne-prijave%3B470%3B270[/img]

U pitanju su bili obični policajci znači nisu bili prometni policajci,zaustavio me rukom bez palice ili tzv lizala..Dobar dan vozačku i saobraćajnu ,ja im dam.Kaže nemate zimske gume (tp je bilo u 4 mjesecu)reko kada nema snijega na cesti zimske gume nisu potrebne u Srbiji.Kaže on nema to veze u zimskom periodu moraju se imati takve gume.Reko nije istina,vi ne poznajete zakon.Kaže on meni ja mogu da vas odvedem kod sudije za prekršaje kazna vam je 50 000 dinara (500Eura).Može nema problema idemo odma ,sudija će biti zainteresovan jer mi provjeravate opremu a niste saobraćajac i niste ovlašćeni to da radite.I NE SMIJETE TO DA RADITE.Kaže on a vi ste neki advokat ,reko nisam samo sam malo proučio zakon i ovlašćenja da vam više be dajem novce.Da skratim priču još malo natezanja i priče i kaže on meni ajde idi nećemo praviti problem ovaj puta.

Dakle dragi vozači ako naletite na sličan scenario znajte da vam nitko drugi sem saobraćajne tj prometne policije nemože napisati nikakvu kaznu za promet.
Prvo nisu ovlašćeni ,nemaju papir veličine A4 formata kao što ga ima prometna policija.
Drugo uniforme se razlikuju prometna policija u Srbiji ima bijelu šapku na glavi,bijeli opasač za pištolj,i iskaznicu u kojoj piše da su pripadnici prometne policije.

Možete im stati u kraj samo ako pokažete da ih se ne bojite i samo smireno i polako,vjerujte da se oni više boje vas nego vi njih.
Zapišite im broj značke koja je jasno vidljiva i broj registarske oznake njihovog vozila.Nazovite broj 92 u srbiji je to 192 možete i sa hr mobitela.Tako će vaš poziv biti zabilježen i snimnjen,tako će njihovi nadređeni tj unutarnja kontrola iz Beograda će im doći glave.
U policijskoj stanici odzaci u zadnjih nekoliko godina je dobilo njih par običnih policajaca otkaze baš zbog ovoga.
Prava prometna policija na toj relaciji vas neće maltretirati ako niste ništa zgriješili,to rade ovi obični da izvuku novce isključivo od Hr građana koji čim ih vide se uplaše i pristaju da ih časte sa 10 e i više u strahu od neke astronomske kazne,vanrednog tehničkog pregleda,sudije, oduzimanja dokumenata itd...
Nadam se da sam vam malo pomogao a ako ste imali slična iskustva podijelite ih sa ostalima kako bi se stalo u kraj ovoj pljački i zastrašivanju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bravar007
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2014. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i nekih podataka gdje da se žalite i da ih prijavite
Министарство унутрашњих послова
Републике Србије
Сектор унутрашње контроле полиције
Булевар Зорана Ђинђића 104
11070 Нови Београд

Тел 011/31-31-840
факс 011/300-81-83
E-mail: [email protected]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2014. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast na ovome..poučno Smile
nu kikirikija....Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2014. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da ti pravo kažem, ja se ne svađam ni sa ovima našima u hrv, a kamoli sa njihovima. ja kakve sam sreće, zvali bi specijalce i ostao bi jedno mjesec dana u njihovom zatvoru, a zbog čega: pola kile vegete, malo sokova, keksa, čokolade, šećera. cigarete ne kupujem jer ne trošim.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: