Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljetovanje samaca...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2014. 13:55 
Naslov:  Ljetovanje samaca...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo ljeto sam se odlučila po prvi puta ljetovati na našoj obali sama. Najviše na odmor volim ići kada je najmanja gužva (sredina 6. mj. i 9. mj.). Kako su mojim prijateljima to uglavnom radni mjeseci ove godine imala sam namjeru otići sama negdje u rujnu. Čisto da se malo odmorim od svega (i svih Very Happy). A osim toga, s obzirom da nisam "klasičan turist" koji dan provodi ležanjem na plaži 8 sati dnevno možda mi ova vrsta odmora i najviše odgovara.

Moram priznati da sam ostala neugodno iznenađena u razgovoru s iznajmljivačima privatnog smještaja. I to se dogodilo nekoliko puta, ali ne na uvijek isti način. Evo samo jedan primjer gospođe iz jednog lijepog grada. Sve se dogovorimo (u smislu plaćanja, vremena dolaska i sl.), da bi gospođa na kraju pitala koliko "nas" dolazi. Na moj odgovor da dolazim sama ostala je vidno iznenađena i to usudila bih se reći neugodno. Osim previše osobnih pitanja koja je počela postavljati u tom trenutku, na koje joj nisam dala odgovor rekla je nešto u smislu: "Znam ja što je Vaša namjera, pa nije moja kuća kupleraj da svaki dan dovodite drugog muškarca." Tu je razgovor završio. Ova gospođa nije jedina koja je bila izrazito neugodna kada je čula da potencijalni gost dolazi sam, ali je njezina reakcija najoštirija.

Na kraju sam od privatnog smještaja odustala i odlučila se za hotel. Što se pokazalo definitivno boljom opcijom (bar u ovom smislu). Ono što ja želim pitati, zašto je u Hrvatskoj problem putovanje samaca (gledajući na privatni smještaj)? I dok sam vani doživjela da su upravo takvi "najbolji" i "najpoželjniji" gosti kod nas ne samo da nije tako, nego neljubaznost i usudila bih se reći bahatost otjera potencijalnog gosta od kojeg realno velika većina (koja se bavi iznajmljivanjem apartmana) živi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2014. 15:18 
Naslov:  Re: Ljetovanje samaca...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U svakom slučaju preferiram hotel kad si sam, prvo, za svoje novce želim maksimalno najbolje, drugo, želim biti dama koja se nikome ne mora opravdavati. To je valjda naš mentalitet, zatucanost i malograđanština da zabadaju nos u privatne stvari.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2014. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa logički bi bilo da osobu (iznajmljivača) boli uvo koliko će osoba doći u apartman, ako je dnevna cijena apartmana 30 - 50 eura. što manje to bolje.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HotelLug
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2015. 2:42 
Naslov:  Re: Ljetovanje samaca...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novootvoreni Hotel Lug u Baranji nudi vam jedinstvenu kombinaciju udobnog smještaja, najfinije domaće hrane te ladanjskog mira. za Vas organiziramo sve vrste proslava i svečanosti u našoj multifunkcionalnoj sali ili u uređenom dvorištu. Plaćati možete karticama i na rate. Posjetite http://www.bts.hr/index.html i uvjerite se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: