Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Metuzalem, disleksicar i natezanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Takodjer si imao par prosera na temu mobilnih telekomunikacija, a ti kao pises strucne clanke na tu temu...

OK, citiraj mi proser i obrazloži ga.... ne sjećam se da sam negdje baš jako promašio u predviđanjima kako će se stvari kretati na tržištu telekomunikacija.

Dakle, čekam da me citiraš pa da to prokomentiramo.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ja sam daleko od nekog tko zna pravopis, no nisi niti ti daleko od mene...samo sto ti sebe smatras velikim pismenjakom Smile

Sad više nisi samo smiješan, sad postaješ urnebesan. Valjda ti je jasno da stravičnim nepoznavanjem vlastitog jezika jednostavno ne možeš ocjenjivati tuđe poznavanje dotičnog. OK, možda ti možeš....

Otprilike kao da ja ocjenjujem tvoj rad u firmi, a nemam pojma niti čime se baviš niti koliko pridonosiš u profitu.
Rajnus je napisao/la: ›
Sto se tice drzanja lekcija... ne usmisljaj si... Za to se ipak ide na fakultet...

Spomenuo si petlju i pravopis. Niti jedno niti drugo ne možeš naučiti na fakultetu, a možeš od mene.

Oko ostalih stvari možemo raspravljati.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Zašto se vas dvojica zapravo prepucavate? Razz

Nemam pojma. Igi je valjda jako osjetljiv kada mu se spomenu tabu teme, a ja baš i nisam ljubitelj kada netko nije sposoban prepisati 5 slova mog prezimena pa okrenem na zajebanciju oko disleksije... i tako to krene.... i stignem u svatove njene.... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2006. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
A i da jesam, ne seksam se tako da... Very Happy

Ovo ti baš i nije stvar za hvaliti se okolo.... Wink


Zašto? Šta propuštam nesto dobro?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›

OK, citiraj mi proser i obrazloži ga.... ne sjećam se da sam negdje baš jako promašio u predviđanjima kako će se stvari kretati na tržištu telekomunikacija.
Dakle, čekam da me citiraš pa da to prokomentiramo.


Nije bilo pitanje predvidjanja vec stvar tehnicke prirode. Ako se dobro sjecam bila su dva bisera Smile
Naravno da necu citirati. Imas google groups.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Sad više nisi samo smiješan, sad postaješ urnebesan. Valjda ti je jasno da stravičnim nepoznavanjem vlastitog jezika jednostavno ne možeš ocjenjivati tuđe poznavanje dotičnog. OK, možda ti možeš....


Eh...promasio si poantu...ajmo naovo...
Ja ne smatram da je moje zananje materinjeg jezika stravicno. Ono sto govrim jest da je tvoje daleko od nekog pravog znanja pravopisa, stoga ti kao takav nema bas neki kredibilitet da nekom nesto nabijas na nos. Capish? Ako je moje znanje urnebesno lose, onda je tvoj znanje za stupanj manje urnebesno lose.
zlusch je napisao/la: ›
Otprilike kao da ja ocjenjujem tvoj rad u firmi, a nemam pojma niti čime se baviš niti koliko pridonosiš u profitu.

Oprosti molim te..otkad si ti postao jezikoslovac?

zlusch je napisao/la: ›
Spomenuo si petlju i pravopis. Niti jedno niti drugo ne možeš naučiti na fakultetu, a možeš od mene.


Ti mi mozes eventualno ukazati na grijesku, ali od tebe da mogu nauciti pravopis...ne umisljaj si.
Sto se tice petlje....do n ot make me laugh any more :Đ
zlusch je napisao/la: ›
Oko ostalih stvari možemo raspravljati.


Uvijek

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Nemam pojma. Igi je valjda jako osjetljiv kada mu se spomenu tabu teme, a ja baš i nisam ljubitelj kada netko nije sposoban prepisati 5 slova mog prezimena pa okrenem na zajebanciju oko disleksije... i tako to krene.... i stignem u svatove njene.... Wink


Uh...mene dira tvoje podjebavanje ko Maru krivi ku...
Za mene nema tabu tame :Đ
Ono sto me bode jest smartass stav i ja sam zgodan jer sam visok Wink

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
OK, citiraj mi proser i obrazloži ga.... ne sjećam se da sam negdje baš jako promašio u predviđanjima kako će se stvari kretati na tržištu telekomunikacija.Dakle, čekam da me citiraš pa da to prokomentiramo.

Nije bilo pitanje predvidjanja vec stvar tehnicke prirode. Ako se dobro sjecam bila su dva bisera Smile
Naravno da necu citirati. Imas google groups.

Jebiga sad.... kako da nešto tražim i nađem, a ne znam o čemu se radi? Ako sam nešto promašio volio bih znati u čemu je bila stvar.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Eh...promasio si poantu...ajmo naovo...
Ja ne smatram da je moje zananje materinjeg jezika stravicno. Ono sto govrim jest da je tvoje daleko od nekog pravog znanja pravopisa, stoga ti kao takav nema bas neki kredibilitet da nekom nesto nabijas na nos. Capish? Ako je moje znanje urnebesno lose, onda je tvoj znanje za stupanj manje urnebesno lose.

Zanimljivo je kako znaš da moj je pravopis loš, a ne možeš me nigdje citirati. Evo, pokaži mi prstom ili kopipejstaj komad teksta u kojem ja pišem pravopisne budalaštine, a ja ti kažem - OK Igi, uhvatio si me, nemam pojma o materinjem jeziku.

A znaš da je zanimljivo i to što moje tekstove (pročitaj koji da znaš o čemu pričaš) moja lektorica maltene niti ne dotakne... niti pravopisno, niti stilski.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Oprosti molim te..otkad si ti postao jezikoslovac?

Nisam jezikoslovac niti sam ikada to tvrdio. No, pisanjem se profesionalno bavim već podosta godina i sve da sam na početko bio polupismen (što eto nisam), za sve te godine sam morao nekog kurca i naučiti.... ne?
Rajnus je napisao/la: ›
Ti mi mozes eventualno ukazati na grijesku, ali od tebe da mogu nauciti pravopis...ne umisljaj si.
Sto se tice petlje....do n ot make me laugh any more :Đ

Hmmm.... ajd dobro. Onda ću ja učiti od tebe. Ti imaš više iskustva i puno si više puta bio u prilici da pokažeš muda. Pretvorio sam se u uho.... pucaj!

BTW, što je to "griješka"?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Uh...mene dira tvoje podjebavanje ko Maru krivi ku...
Za mene nema tabu tame :Đ Ono sto me bode jest smartass stav i ja sam zgodan jer sam visok Wink

Uhhh, nema tabu teme, veliš.... hmmm Very Happy Što smo ono rekli... Google Groups...? Wink

A zgodan... naravno. Konjske doze kortikosteroida naprosto proljepšavaju čovjeka i daju mu onaj neki poseban štih. Hipofizni popizditis je priča za sebe....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Nisam jezikoslovac niti sam ikada to tvrdio. No, pisanjem se profesionalno bavim već podosta godina i sve da sam na početko bio polupismen (što eto nisam), za sve te godine sam morao nekog kurca i naučiti.... ne?


Pa zapravo nazalost ne. Ne kazem da je kod tebe slucaj, no ucestalo slusam novinare kako govore gluposti. Ucestalo citam novinarske clanke koji prodju lektora i ja takav "polupismen" nadjem pogrjesaka. Eto i nakon godina i godina rada ljudi koji bi trebali znati kako da pisu...pisu gluposti.
Bilo bi zalosno nakon godina rada da znas jednako pravopis kao i ja.

zlusch je napisao/la: ›
Hmmm.... ajd dobro. Onda ću ja učiti od tebe. Ti imaš više iskustva i puno si više puta bio u prilici da pokažeš muda. Pretvorio sam se u uho.... pucaj!


Razlikuje se pokazivanje muda do pokazivanja muda. Ja nisam nikom mentor ili ucitelj. Smile

zlusch je napisao/la: ›
BTW, što je to "griješka"?


Namjerno sam napisao da vidim tvoj komentar kao vrlog pismenjaka. Greska, grjeska, grijeska, pogrijeska, pogreska, pogrjeska... Izbaci uljeza Smile
Manimo se kopanja po netu i trazenja odgovora. Ovakvih dilema u nasem pravopisu imas more.
Poprilicno sam uvjeren da bi izokrenio oci kada bi vidio na sto lici moj diplomski u duhu hrvatskog pravopisa. Tako, jednostavno niti itko pise niti itko govori.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Zanimljivo je kako znaš da moj je pravopis loš, a ne možeš me nigdje citirati. Evo, pokaži mi prstom ili kopipejstaj komad teksta u kojem ja pišem pravopisne budalaštine, a ja ti kažem - OK Igi, uhvatio si me, nemam pojma o materinjem jeziku.


"duplo jeftinije"... "pocmem" bilo je jos par bisera na koje sam reagirao. Nisam ih zapamtio, a ne sjecam se tocno o cemu je bila rijec da bih sad dodatno googlao.

zlusch je napisao/la: ›
A znaš da je zanimljivo i to što moje tekstove (pročitaj koji da znaš o čemu pričaš) moja lektorica maltene niti ne dotakne... niti pravopisno, niti stilski.


Mislis da bi kod lektorice proslo "duplo jeftinije". Ne opterecuj se s tim. I tako svagdje tako pise...
Evo, recimo recenica se nikada ne pocinje sa veznikom... Ja se niti nisam osvrtao na tvoje sluzbene tekstove. Zar si ti na moje? Necemo o lektorima. Moja piskaranja po netu bi prosla reviziju lektora Glasa Salavonije.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaaaj... ispričavam se što smetam.. moram s tugom konstatirati kako ste prejebali čak i mene u prepucavanju Very Happy predajem prelaznu zastavicu Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja mislim da glume...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: