Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prosvjed-otpor sistemu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2014. 18:18 
Naslov:  Prosvjed-otpor sistemu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Da li ćete ići, nećete, zašto, vaša razmišljanja? da li ste za način rušenja vlasti viđen u Tuzli i Zenici i ostalim bh. mjestima, za paljenje i uništavanje imovine?

moje osobno mišljenje je takvo da se nešto pod hitno mora mjenjati, i to ljude, a ne samo stranku koja vlada, i da protiv sam bilo kakvog vandalizma, huliganizma, uništavanja imovine jer tko to opet plati? Narod!

http://www.sloboda.hr/otpor-sistemu-najavljen-masovni-prosvjed-u-subotu-15-2-na-trgu-bana-jelacica/

https://www.facebook.com/events/706974349334904/?fref=ts

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2014. 21:41 
Naslov:  Re: Prosvjed-otpor sistemu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›


Da li ćete ići, nećete, zašto, vaša razmišljanja? da li ste za način rušenja vlasti viđen u Tuzli i Zenici i ostalim bh. mjestima, za paljenje i uništavanje imovine?

moje osobno mišljenje je takvo da se nešto pod hitno mora mjenjati, i to ljude, a ne samo stranku koja vlada, i da protiv sam bilo kakvog vandalizma, huliganizma, uništavanja imovine jer tko to opet plati? Narod!

http://www.sloboda.hr/otpor-sistemu-najavljen-masovni-prosvjed-u-subotu-15-2-na-trgu-bana-jelacica/

https://www.facebook.com/events/706974349334904/?fref=ts
Od toga nema ništa... naši ljudi su u svađi sa samima sobom, a tek onda sa ostalima.
Kod nas se svake izbore jedno zaokruži pa onda za dva mjeseca isto pljuje.

Mislim da bi bilo vrijeme da prosvjedujemo protiv sebe samih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2014. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

otišao naš premijer Milanović malo u obilazak Bosne, da vidi kako je to kad se digne kuka i motika

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/predsjednik-vlade-zoran-milanovic-danas-u-posjetu-mostaru---322750.html

kako je krenulo, imaće priliku da vidi uživo

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2014. 7:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da od toga neće ništa biti. Naši ljudi su najjači kad treba prosvjedovati na fejsu i portalima. Da se ogranizira realan prosvjed u gradovima, posjećenost bi bila minimalna, jer je ljudima lakše sjest u fotelju i kukati.

A uostalom, očito da nam nije toliko loše, dok većina ima za internet,mobitele, tablete, kompjutere, laptope i sl...

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2014. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm kad vidim imena onih koji organiziraju i kad vidim ko se najavio da ce doci...kohorta,armada,bbb....jasno mi je da je jedini cilj unistavanje i paljenje zagreba...
svi jedva cekaju razbiti policiju....

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2014. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
hm kad vidim imena onih koji organiziraju i kad vidim ko se najavio da ce doci...kohorta,armada,bbb....jasno mi je da je jedini cilj unistavanje i paljenje zagreba...
svi jedva cekaju razbiti policiju....

Moje mišljenje vezano uz bilo kakvu vrstu nasilja je poznat i iznešen u prvom postu.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2014. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam sve mi jasno...ali procitao malo po fejsu njihove dogovore...
bivsi policajac savjetuje kako ih treba saterati u neku ulicu i onda drotove napasti i takve akcije...
drugi vice da ce ih pobit.....mislim da ako se uspije skupiti određeni broj ljudi...mahom navvijaca da ce biti jako krvavo

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2014. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
znam sve mi jasno...ali procitao malo po fejsu njihove dogovore...
bivsi policajac savjetuje kako ih treba saterati u neku ulicu i onda drotove napasti i takve akcije...
drugi vice da ce ih pobit.....mislim da ako se uspije skupiti određeni broj ljudi...mahom navvijaca da ce biti jako krvavo


Policija neka radi svoj posao, po zakonu i/ili vlastitoj savjesti-za to je plaćena, a svaki posao nosi rizik. Najlakše je zaustavljat bicikliste i pisati kazne.
Mirni prosvjedi nikad nisu ništa riješili.
Nisam za nasilje ali neke stvari su neizbježne ukoliko se nešto želi postići samo bi se ipak moralo znati što se konkretno želi mijenjati. Mislim da se kod nas neće dogoditi nikakvi prosvjedi jer većina još uvijek dobro živi, mnogi se boje da izgube i ono malo što imaju pa im je bolje čkomiti i čekati da "netko drugi" rješava probleme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2014. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv sam bilo kakvog rušenja i uništavanja. Sve se to poslije mora popravljati, a to košta. Ionako smo dužni i Bogu dušu pa nam takvi troškovi uistinu ne trebaju.
Oni koji ruše i pale nisu daleko i od toga da nekog premlate ili ubiju. Huligani jedva čekaju da na nečemu ili nekome "treniraju mišiće" Sad Biste li voljeli da se na vama ili nekom vašem takvi iživljavaju?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2014. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bosansko (Tuzlansko) "poduzetništvo":



...ili "Uzmi lovu kad se već pruža mogućnost".

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2014. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto tako se postaje poduzetnik, na svemu vidi priliku da zaradi, pravi Troterov učenik

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: