Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najgori Halloween Ever

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2006. 16:16 
Naslov:  Najgori Halloween Ever
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

već tjedan dana brijem na taj halloween. ono kao bit će partya i to. i naravno ja se maskiram lijepo i krenem na halloween tour po tvrdji. kad ono svugdje katastrofa. u old bridgeu pubu je bilo puno ljudi ali maskiraranih osim moje ekipe još njih par. a atmosfera ko da se kiseli kupus! onda smo krenili dalje do big bena gdje je ipak bilo malo bolje ali sve to ni blizu onog pravog halloween ugođaja. pa zar stvarno ljudi u ovom gradu se ne znaju zabavljat? nego svi samo izađu, naruče cugu i mule cijelo veče! eh da na kraju smo išli do tufne ali i tamo tuga i jad. žao mi samo što nisam do hira išao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2006. 17:03 
Naslov:  Re: Najgori Halloween Ever
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je u hiru bilo sasvim dobro...dobra atmosfera...super uređeno...super glazba...dosta ljudi i puno maskiranih kolko sam ja primijetila...iako mi je prošle godine bilo bolje...ali i ove je bilo super Wink osijek031.com smile osijek031.com smile do tvrđe nisam ni pokušavala imala sam osjećaj da će biti tako... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2006. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
meni je u hiru bilo sasvim dobro...dobra atmosfera...super uređeno...super glazba...dosta ljudi i puno maskiranih kolko sam ja primijetila...iako mi je prošle godine bilo bolje...ali i ove je bilo super Wink osijek031.com smile osijek031.com smile do tvrđe nisam ni pokušavala imala sam osjećaj da će biti tako... Wink


ja sam inače uvijek išao u hir ali sam ove godine htjeo probat nešto drugo. čini mi se da na godinu neću više eksperimentirat Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2006. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebes Halloween...Glupavi američki običaj i još pretstavlja strah kojega smo imali dovoljno...Imamo puno lijepši svojih vlastitih običaja koje smo zapostavili radi ovakvih gluposti...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: