Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pitanje za cure ...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li više volite dečke s ... ?

"pločicama"
46%
 46%  [ 21 ]
"škembom"
53%
 53%  [ 24 ]
Ukupno glasova : 45


Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2006. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da odrezem suvisnih 5 cm tako da bi dosao na idealni 20 cm... Ne, ne i ne!

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
jel se u dobar izgled ubraja i znanje kuhanja kave?


ne to se ubraja u umijeća..........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja ne znam... ne volim baš škembu i previše dlakave frajere. ono što ću prvo primijetiti su lijepe ruke. Ne mislim pri tome na nabildane ruke, nego jednostavno snažne ruke s lijepim prstima. ne znam zašto, to mi je nekakav fetiš Smile A što se pločica tiče... nisu na odmet, ali ni neki kriterij.

Ono što nas Rajnus zeza da nam nije važan izgled nego "duša"... Wink Mislim da to stvarno ovisi od osobe do osobe. Ja ne mogu reći da mi je izgled važan, ali najiskrenije. Naravno da ću prvo primijetiti lika koji dobro izgleda, ali ono čime me može oboriti s nogu je mozak. Ako je zanimljiv, neobičan i pomalo uvrnut... ja sam gotova Smile

Takav mi je bio i bivši dečko, a realno gledajući - jedino što bi se na njemu moglo primijetiti je lijepa duga kosa. S druge strane, opet, prije nekoliko godina sam uletila u nešto s jednim superzgodnim frajerom koji doslovno ništa nije imao u glavi. Ne radi se tu o "duši" jer je on kao osoba stvarno dobar i neiskvaren. Ali je glup. I šta mu vrijedi isklesano tijelo, savršeni zubi, savršene ruke...? Ja sam s njim izdržala tri dana - dugo mi je i trebalo da shvatim Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›

Ako se ne varam Tom Cruise je nizeg rasta(mrzim sam sebe kad uopce njegovo ime spominjem..taj covjek je van tvoje lige koliko god on bio sitan i nizak..

he,he..ja sam prije izvan njegove lige...jer mi izgleda ogavno i ponaša se ogavno i glup je ko stup...ili misliš da je on van moje lige samo zato što je bogat i slavan(malo smo površni,ha?)-ako to misliš ondak definitivno je...
Rajnus je napisao/la: ›
Uostalom kakve veze ima jel taj decko vislji ili nije skrojen po tvojoj mjeri kad je zenama opcenito bitno da on ima ono nesto te da je dobar u dusi... Cemu rampa takvim likovima, a nisi ih niti imala priliku upoznati?
Malo licemjerje vidi na usi? :Đ



Nisam licemjerna ako tipu kažem iskreno da ne osjećam ni zrno fizičke privlačnosti prema njemu...i btw.poznavala sam ih i nisu ovako ni bili loši ali kad nema privlačnosti mogla sam im biti jedino prijateljica...šta da radim


Jesti zdravo? A šta je zdrava hrana u današnje vrijeme? Baš me zanima šta ti to tako zdravo jedeš? 5 raznih voćnih obroka dnevno i sl sranja. neki nemaju novaca za kupovanje 5 kg raznog voća svaki dan..iskreno jedem šta ima za jest.."zdrava prehrana" je malo iznad mojih mogućnosti..i opet dobro izgledam, čak sam premršava iako po onom tvom 50kg na 1,70 sam i debela jer imam 50kg na 1,65

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2006. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
he,he..ja sam prije izvan njegove lige...jer mi izgleda ogavno i ponaša se ogavno i glup je ko stup...ili misliš da je on van moje lige samo zato što je bogat i slavan(malo smo površni,ha?)-ako to misliš ondak definitivno je...


Napomenuo sam da ne pisemo o karakteru vec iskljucivo o izgledu. To sto je on tenkre ne igra nikakvu ulogu u ovoj prepiski. Ja nisam povrsan vec se drzim konteksa topica. Jebiga...zene su proglasile njegove ruke kao naj...

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisam licemjerna ako tipu kažem iskreno da ne osjećam ni zrno fizičke privlačnosti prema njemu...i btw.poznavala sam ih i nisu ovako ni bili loši ali kad nema privlačnosti mogla sam im biti jedino prijateljica...šta da radim


Ne pisem o tebi niti o neiskrenosti prema frajerima. Ucestala je zenska tvrdanja da im nije bitan izgled vec da muskarac ima "ono nesto". Sto god to bilo, no na koncu ipak necete biti sa frajerom koji vas izgledom ne privlaci usprkos tome sto je dusa od covjeka. To ja zovem zenskim licemjerjem. Necu govoriti u ime ostalih, ali meni je bitno da je cura _meni_ zgodna.

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jesti zdravo? A šta je zdrava hrana u današnje vrijeme? Baš me zanima šta ti to tako zdravo jedeš? 5 raznih voćnih obroka dnevno i sl sranja. neki nemaju novaca za kupovanje 5 kg raznog voća svaki dan..iskreno jedem šta ima za jest.."zdrava prehrana" je malo iznad mojih mogućnosti..i opet dobro izgledam, čak sam premršava iako po onom tvom 50kg na 1,70 sam i debela jer imam 50kg na 1,65


Kao prvo voce nije "sl. sranje". Ja pojedem svega 2-3 jabuke, 2-3 banane i nesto mandarina od voca. FYI 500g zobenih kosta enormnih 3,5kn sto je tebi otprilike dosta za tjedan dana dorucka. Posni sir (500g) kosta 11kn. Ja se sa 25kn ubijem od hrane za obrok na poslu dok netko te novce potrosi na pizzu ili slicni junk food. Tako da je novac jedna velika glupa isprika. Poanta vjezbanja i opcenito zdrave prehrane nije u izgledu vec u zdravlju. To sto si ti "OK" izgleda ne znaci nuzno da ti je krvna slika dobra ili da nemas nekih problema uzrokovanih prehranom. Sve to sto jedes se tebi talozi u organizmu. Jednog dana ce vrag doci po svoje u manjoj ili vecoj mjeri.
Druga stvar kilogrami su uopce ne bitni po pitanju izgleda. Tvoja kilaza odnosno masa se sastoji od toga koliko imas lbm (misicne mase), masnog tkiva, gusotce kostiju, vode u misicima i pod kozom etc... Ako ti je taj omjer disbalansiran onda mozes izgledati skinny-fat iliti mrsav(a) sa salom. No dosta o tome...
Da rezimiram... kod vecine ljudi ne postoji izlika vec samo samozavravanje sebe.
Treba biti sam sebi iskren i reci meni se to ne da...
BTW 50kg na 1,70cm je skinny...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la: ›
Definitivno obožavam škembu, love handles, ljubavni tepih i slične sexi stvari na muškarcu


Slažem se.. i meni je draža škemba (ne sad neki ogroman stomak koji visi preko ruba hlača i te fore)..
Škemba je simpa i fino se na nju možeš nasloniti.. mmmm.. obožavam to..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
100 kila na 180 cm.... i onda onih 20 cm može vidjeti samo putem ogledala Wink


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2006. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Slažem se.. i meni je draža škemba (ne sad neki ogroman stomak koji visi preko ruba hlača i te fore)..
Škemba je simpa i fino se na nju možeš nasloniti.. mmmm.. obožavam to..


Ljubavni jastuk. Odlican za cure...nema zuljeva na usima :Đ

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kakvo žensko licemjerje..i žene su s frajerima koji se NJIMA sviđaju kao i ti s curama..
I samim time što tvrdiš da si s curama koje su TEBI zgodne znači da te cure za tebe i imaju ono nešto...i molim te nemoj generalizirati po spolovima jer smo isti oko toga
Ni ti ne bi bio s curom koja te fizički ne privlači iako je duša od žene..a tu niko nije tvrdio da mu nije bitan fizički izgled kod izbora partnera već da nas tu nekoliko cura preferira tipove s škembom što nije ista stvar
Boli me briga šta su učestale ženske tvrdnje..šta to ima veze sa mnom i s mojim tvrdnjama

Btw 50kg na 1,70 je anoreksično- ak već živiš zdravo trebo bi poznavati i one tablice o zdravoj težini u odnosu na cm

i moja krvna slika je super, i nemam nikakvih problema, a to što će vrag doći po svoje, pa šta, ionako ne planiram živjeti vječno

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2006. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakvo žensko licemjerje..i žene su s frajerima koji se NJIMA sviđaju kao i ti s curama..


Puno puta sam citao kako se zene zale jer mi muski gledamo sise i guzice.
Izgled nam je bitniji vise nego sto mi to zelimo priznati.

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
I samim time što tvrdiš da si s curama koje su TEBI zgodne znači da te cure za tebe i imaju ono nešto...i molim te nemoj generalizirati po spolovima jer smo isti oko toga


Kod mene ne postoji termin "ono nesto" ja znam sto trazim kod cure i to sasvim sigurno nije "ono nesto" koje vi ne mozete uopce niti definirati. "on je mangup ali ima ono nesto" :Đ
Ti mene ocito ne citas sa paznjom. Ja upravo tvrdim da zene gledaju na izgled vise nesto sto zele priznati. Zato sam se i pozvao na licemjerje.

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ni ti ne bi bio s curom koja te fizički ne privlači iako je duša od žene..a tu niko nije tvrdio da mu nije bitan fizički izgled kod izbora partnera već da nas tu nekoliko cura preferira tipove s škembom što nije ista stvar


Jesam li ja nekog ovdje mozda oslovio? Ili sam pisao zene?
Mislim da smo skrenuli odavno sa skembe :Đ

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Boli me briga šta su učestale ženske tvrdnje..šta to ima veze sa mnom i s mojim tvrdnjama


Sto se shizish? :Đ
Ja sam samo rekao da ljudi traze osobe sebi slicnima...te objasnio zasto to mislim.
Ti si onda pocela ali ja ovo...ali ja ono...odvukla si raspravu na drugi kolosijek :Đ

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Btw 50kg na 1,70 je anoreksično- ak već živiš zdravo trebo bi poznavati i one tablice o zdravoj težini u odnosu na cm


Jel ti razmijes pojam skinny? :Đ
Ti definitivno mene ne citas sa razumjevanjem Smile
BTW te tablice ne uzimaju puno stvari u obzir. To je odavno zastarjelo.
Danas se koristi BMIom (body mass index)...nemam niti o tome neko dobro misljenje.

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
i moja krvna slika je super, i nemam nikakvih problema, a to što će vrag doći po svoje, pa šta, ionako ne planiram živjeti vječno


Jep...tak je i moj stari govorio pa sad jede bljutavu hranu bez imalo soli i mesa...
Sreco a zas' se tako lako nazivicras. Stjece se dojam da ti idem na jetricu... :Đ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Puno puta sam citao kako se zene zale jer mi muski gledamo sise i guzice.
Izgled nam je bitniji vise nego sto mi to zelimo priznati.



Ne vjeruj svemu što pročitaš
Rajnus je napisao/la: ›


Kod mene ne postoji termin "ono nesto" ja znam sto trazim kod cure i to sasvim sigurno nije "ono nesto" koje vi ne mozete uopce niti definirati. "on je mangup ali ima ono nesto" :Đ
Ti mene ocito ne citas sa paznjom. Ja upravo tvrdim da zene gledaju na izgled vise nesto sto zele priznati. Zato sam se i pozvao na licemjerje.



Primjećujem da sve žene svrstavaš u isti koš..meni recimo nije problem priznati

Rajnus je napisao/la: ›



Jep...tak je i moj stari govorio pa sad jede bljutavu hranu bez imalo soli i mesa...
Sreco a zas' se tako lako nazivicras. Stjece se dojam da ti idem na jetricu... :Đ

ne ideš mi na jetricu, čak mi je zabavno se ovako malo prepucavat za promjenu..
Ali činjenica je da sam kratka na fitilju tak da ću prije oboljeti od nekih psihosomatskih bolesti..Wink

i btw ak bi bio srce pa mi rekao šta ti znači to :Đ, unaprijed zahvalna Smile

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2006. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne vjeruj svemu što pročitaš


A jebemu skljocu...pa i ne vjerujem zato ovo sve i pisem Smile

Rajnus je napisao/la: ›
Kod mene ne postoji termin "ono nesto" ja znam sto trazim kod cure i to sasvim sigurno nije "ono nesto" koje vi ne mozete uopce niti definirati. "on je mangup ali ima ono nesto" :Đ
Ti mene ocito ne citas sa paznjom. Ja upravo tvrdim da zene gledaju na izgled vise nesto sto zele priznati. Zato sam se i pozvao na licemjerje.


Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Primjećujem da sve žene svrstavaš u isti koš..meni recimo nije problem priznati.


Jok...samo govorim o ucestalom ponasanju u zena. Kada pisem o zenama ne mogu valjlda pisati o svakoj zeni ponaosob. Pise o nekim opetovanim uzorcima ponasanja.

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne ideš mi na jetricu, čak mi je zabavno se ovako malo prepucavat za promjenu..
Ali činjenica je da sam kratka na fitilju tak da ću prije oboljeti od nekih psihosomatskih bolesti..Wink


Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
i btw ak bi bio srce pa mi rekao šta ti znači to :Đ, unaprijed zahvalna Smile


Ma kad ja nisam srce :Đ
Skin iliti eng. koža... Skinny je pridjev...slobodan priejvod...kost i koza Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2006. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To me podsjeća na dokumentarce- ono učestalo ponašanje kod antilopa nas dovodi do zaključka da...........
A ja misla da je svaka osoba bilo muškarac ili žena posebna i individualna..zato i naziv individua postoji..
Znaš kak se kaže- piši o onome što poznaješ (šta to tebe čini takvim stručnjakom za žene?)

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2006. 2:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › To me podsjeća na dokumentarce- ono učestalo ponašanje kod antilopa nas dovodi do zaključka da...........
A ja misla da je svaka osoba bilo muškarac ili žena posebna i individualna..zato i naziv individua postoji..
Znaš kak se kaže- piši o onome što poznaješ (šta to tebe čini takvim stručnjakom za žene?)


Psihologija ljudi, a pogotovo mase se ne zasniva na individualcima nego na odredjenoj skupini ljudi koji imaju zajednicke karakteristike. Isto kao sto je svacije tijelo jedinstveno ono se opet uklapa u neki uzorak. Netko je mrsav, netko je debel, a netko taman. Skandinavci su plavkasti, Brazilci nisu, jedni su hladni drugi vrlo veseli.
Gdje su tu sad individualci? Smile
Ista stvar je i sa ljudima, odnosno ponasanjem ljudi. Ponasanje ljudi takodjer mozes svrstati u nekoliko osnovnih skupina sa naravno svojim jedinstvenim varijacijama. Paralelu mozes povuci i sa zvukom. Zasto je ton C uvijek iste frekvencije a razlicito zvuci na klaviru od violine? To sto im daje individualnost jesu visi harmonici... zatim se zvuk od violine do violine razlikuje etc...
Kao sto vidis ja mogu beskrajno filozofirati :Đ
Mogao bih sad dalje o tome kako se individualci ponasaju u masi i slicne filozofije no stvarno je kasno, a u 6h se ide na posao Smile

Kad zapravo malo bolje razmislis doci ces do zakljucka da jako malo stvari uistinu znas...to su uglavnom valovi na povrsini oceana.

Gdje si ti procitala da sam se ja prozvao strucnjakom za zene? Nisam ja strucnjak za nista...ja samo pisem svoja zapazanja...moja percepcija okoline, ali u vise slojeva ;Đ
Sve sto pisem moze biti tocno, ali i ne mora...ma zapravo ja ti samo laprdam Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2006. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Kad zapravo malo bolje razmislis doci ces do zakljucka da jako malo stvari uistinu znas...to su uglavnom valovi na povrsini oceana.


Ovo si se predivno "odrazio" za što sljedi nagrada u internoj valuti.

U pravu si za psihologiju gomile.
Promatrajući parove, može se svašta vidjeti, kao u matematici (zgodan, nezgodna), (nezgodan, zgodna), (zgodan, zgodna), (nezgodan, nezgodna), a o pameti i sl. i da ne govorimo.

Moram samo napomenuti rečenicu dečki s kojima pijem kavu, kada kibicuju curice često izvale: Jedno se povaljuje, a drugo ženi.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: