Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pokoji savjet o "uletima"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Koji su decki bolji??

Decki koji sute i cekaju da im se cura obrati
42%
 42%  [ 8 ]
Decki koji ulete sa nekom "debilnom" ( glupom ) forom
57%
 57%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 19


Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smisljen ?? evo jedan spontani.. Smile)

na sanku, ponosno stoji alfa mužjak i ispija svoje pice, nailazi potencijalna majka njegove djece, pokušava naručiti piće.. uto alfa mužjak panično viče konobaru "Alo, konobaru !!! Leda, amo !! Brzo !! Leda !!" .. konobar zbunjeno gleda, ovaj ponavlja isto.. konobar pita "U čaši..." ovaj ga prekida i ponavlja još žustrije .. u daminim očima otkriva se onaj "Zbunj" pogled.. stiže led.. alfa mkužjak rukom/dlanom/šakom na šanku, pred potencijalnom razbija led i kaže... "luče.. sad kad smo razbili led... <umetnibilošto> "

osijek031.com smile

ps. nađoh ovaj ulet na nekom forumu... nisam ga još isprobao.. al mi se čini da ne može da omane Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 10:33 
Naslov:  Re: Pokoji savjet o "uletima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

nakon toga će te cura samo pogledati, okrenuti se i nastaviti svojim putem a ti ćeš iskrsnuti kao primjer, u priči s legicama,o najgorim uletima... Laughing

ulet može proći jedino ako ispadne simpatičan...samouvjereni upadi su napadni i iz vlastitog iskustva mogu reći da 95% cura to ne voli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 10:34 
Naslov:  Re: Pokoji savjet o "uletima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali se mora priznati da je kreativno Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zavisi koliko sam interesantan curi... ako si interesantan... onda imas problem kako se obraniti od devojaka, onda vec pocinjes da biras.. a ako nisi... onda spika.. uglavnom zavisi od coveka do coveka..

eo malo kopipejsta:

"
Dođem na okupljanje forumaša..do mene dođe najbolja kokica, popljuga mi kitu i da mi 100 eura uz lajn "nisam probala bolju kitu"..ja kažem "znam" zavalim ju jednu za uho i kažem "gubi se ženo i ne trati moje dragocjeno vrijeme".

- Hej, zelis plesati?

- DA.

-E pa onda idi plesi da mogu bit s tvojom frendicom!

uletis i pri upoznavanju kazes "bok ja sam 'ime' ali ti me mozes zvati kao i svi ostali na 091-xxxxxxx' hehe ili e oces da ti ispunim 3 zelje.

Ja sam tvoja želja i večeras ću ti ispuniti ribicu 3 puta
"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anyway.. uglavnom.. ako već ideš da ulećeš.. onda bi prije uleta trebao biti siguran u ishod.. znači, prije samog uleta MORAŠ ostvariti neki eye kontakt, nešto.. da vidiš jel te mala gleda, igra se kosom itd..

a ti neobavezni, nezainteresirano cugaj s ekipom, a ovu naravno imaj na oku.. i kad procjeniš da joj se legici pleše.. upotrijebi gore opisani scenarij... Smile) a znademo da devojkama nisu baš nešto interesantni oni koji uleću svima.. nego 'pravi frajeri' .. e sad.. ako nisi pravi frajer... glumi ! ionako sve žene glume, pa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm... uleti... za mene misterij, jos od mladjih dana... ;-) uvijek sam se, s bocom Peristila u jednoj i Stoshom u druoj ruci, cudio kako najveci olosh, probisvijeti i mangupi imaju zgodne ribe... meni bi to poslo za rukom tek mrtvom pijanom, a onda bi sutradan ujutro razbijao glavu pitanjem - "jebote, koji sam to kurac rekao i napravio da je upalilo?!" Jebeno prokletstvo: zavrsis s turbo ribom, a ne znas kako i ne znas to ponoviti u bezalkoholno-kontroliranim uvjetima! ;-)

Trijezan s nepoznatom ribom mogu pricati u nekoj obicnoj situaciji, ali jedino ako postoji razlog za komunikaciju. Dakle, ako nesto trebam, ili ona treba, ili svemir treba. Khm, khm, dobro, ne bas zbog SVAKE potrebe... ;-)

Poppy je napisao/la: › Pogledaj film Pokojni... Igro ovih dana u kinima... Matt Damon ima jedan dobar ulet u liftu. Samouvjereno i ekspresno odigran. I naravno, uspješan! Al treba bit Matt Damon... Smile


Ne gledah film, ali na tu foru...npr. udjem u lift i vidim ribu kako nosi peglu... i sjetim se da u gajbi imam neopeglanih kosulja, majica, hlaca... i onda joj fino ponudim da mi to sve ispegla... ako bude dobra, mozda joj dopustim i da mi usisa (prasinu, prasinu) po gajbi... ;-)

Eto, to je neki povod za komunikaciju i pocetak nekog odnosa... da u liftu vidim ribu bez pegle, ne znam kako bih se ponasao...vjerojatno bih samo sutio i kontao kako bi bila fora reci joj "E, ajd pokazi sisu!" i da onda ona to sutke i sa smijeskom na licu napravi... i da joj onda nakon toga kazem "e, ajd sad..." <pliiing> lift je stao, ona izlazi...

Eto, ribe, ako zelite otpoceti normalnu komunikaciju s normalnim likom, nosite pegle po liftovima, odnosno odajte da ste sposobne ponuditi nesto vise od obicne sise u liftu... ;-)

E, da... nama ziherasima, slijepima na suptilnosti, treba more emitiranih signala kako bi skontali da ste uopce zamijetile nase postojanje... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad sam se smirio, imam predivnu curu, uleti mi više ne trebaju, pa ih mogu dijeliti. inače je dosta važno originalne ulete ne dijeliti, jer se dobri brzo pročuju i postanu ofucani. a takvi gube na učinkovitosti.

jedan od originalno mojih, i to uspješnijih uleta bio je kad skužiš curu za koju znaš ili si primjetio da ne čiburi, priđeš i pitaš ju ima li cigaretu iliti pljugu. ona naravno kaže da nema, a ja (ti, on...) da mi zapravo ni ne treba, ionako ne pušim, samo da sam joj htio prići/upoznati ju/razbiti led... ispadne vrlo spontano i simpatično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne volim ulete, bar ne ove vrste koja se ovdje spominje. ispadnu tak planski, a ja to ne volim... sviđa mi se eye contact spika ovdje (na to padam), ali mi nije fora kad mi dečko odma doskakuta do mene. pogledaj me, smješkaj mi se, al nemoj mi prilazit, jer ćeš me tako puuuuno više zaintrigirati/zagrijati Smile
ne volim live ulete, nekak mi je sms-om bolje. primjer je moj dragi s kojim sam sad evo godinu dana - baš smo se tak gledali, smješkali jedno drugom par mjeseci, pa poslao poruku. sve fino po mom ukusu Smile tak sve spontano. oke, poruka JE bila smiješna, al je ispalo baš slatko i kao da mi ju šalje neki stari prijatelj ili tako nešto. i bez ikakvih uleta u samoj poruci... sve u svemu, sjedi 5! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2006. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: › ne volim ulete, bar ne ove vrste koja se ovdje spominje. ispadnu tak planski, a ja to ne volim... sviđa mi se eye contact spika ovdje (na to padam), ali mi nije fora kad mi dečko odma doskakuta do mene. pogledaj me, smješkaj mi se, al nemoj mi prilazit, jer ćeš me tako puuuuno više zaintrigirati/zagrijati Smile
ne volim live ulete, nekak mi je sms-om bolje. primjer je moj dragi s kojim sam sad evo godinu dana - baš smo se tak gledali, smješkali jedno drugom par mjeseci, pa poslao poruku. sve fino po mom ukusu Smile tak sve spontano. oke, poruka JE bila smiješna, al je ispalo baš slatko i kao da mi ju šalje neki stari prijatelj ili tako nešto. i bez ikakvih uleta u samoj poruci... sve u svemu, sjedi 5! Very Happy
kopiraš zeku ??? odnosno zečicu Razz

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Anyway.. uglavnom.. ako već ideš da ulećeš.. onda bi prije uleta trebao biti siguran u ishod.. znači, prije samog uleta MORAŠ ostvariti neki eye kontakt, nešto.. da vidiš jel te mala gleda, igra se kosom itd..

a ti neobavezni, nezainteresirano cugaj s ekipom, a ovu naravno imaj na oku.. i kad procjeniš da joj se legici pleše.. upotrijebi gore opisani scenarij... Smile) a znademo da devojkama nisu baš nešto interesantni oni koji uleću svima.. nego 'pravi frajeri' .. e sad.. ako nisi pravi frajer... glumi ! ionako sve žene glume, pa...


e a ti što uleću svim curama redom... nemojte samo da vam se to dogodi...
malo samnom, malo s mojom prijateljicom, malo s debelonkom za susjednim stolom...
to cure ne praštaju!

to vam je kao da idete redom po kafiću i svakoj curi kažete da nije ništa bolja od bilo koje druge u prostoriji. a mi sve želimo samo potvrdu onoga u što tako čvrsto vjerujemo, a to je da smo najbolje! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ak se ti zatelebas u tipa kao da je bitno sa kim je bio ili je....

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ak se ti zatelebas u tipa kao da je bitno sa kim je bio ili je....


ili s kime si...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
just a girl
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili obrnuto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....ja nemam nikakav ulet... osijek031.com smile ....ja se jednostavno samo pojavim......... osijek031.com smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
sad sam se smirio, imam predivnu curu, uleti mi više ne trebaju, pa ih mogu dijeliti. inače je dosta važno originalne ulete ne dijeliti, jer se dobri brzo pročuju i postanu ofucani. a takvi gube na učinkovitosti.

jedan od originalno mojih, i to uspješnijih uleta bio je kad skužiš curu za koju znaš ili si primjetio da ne čiburi, priđeš i pitaš ju ima li cigaretu iliti pljugu. ona naravno kaže da nema, a ja (ti, on...) da mi zapravo ni ne treba, ionako ne pušim, samo da sam joj htio prići/upoznati ju/razbiti led... ispadne vrlo spontano i simpatično.


Svaka čast, svaka pohvala za ovu spiku, car si

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: