Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Masturbiranje (ni)je grijeh

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2006. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›

da ti dam primjer najvece gluposti u CRKVI...valjda si cuo sta papa zagovara....DA SE PEDOFILIJA U CRKVI TAJI...e pa oprosti molim te ali to prelazi svaku moralnu i krščansku granicu...

Znam da biskupi kad saznaju da je neki svećenik pedofil da ga onda premještaju iz župe u župu kad napravi neko sranje .. i znam da je bivši Papa to osudio te rekao da te svećenike treba izopćiti iz Crkve zajedno sa biskupima i inima koji mu pomažu u prikrivanju... a sad za ovog papu ne mogu vjerovati da to zagovara...sramota

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 11:42 
Naslov:  Re: Masturbiranje (ni)je grijeh
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
mislim da si nešto krivo shvatio...nitko nije vrijeđao krščanstvo...što se mene tiče moli se cijeli dan ako hočeš i ako te to čini sretnim...ono o što se vrijeđalo je bila CRKVA, a CRKVA nije krščanstvo...možda da malo promijene neke svoje stavove možda bi ih ljudi malo bolje prihvatili, ali sada trenutno CRKVA i svečenici su najmanji katolici ili ti kršćani na svijetu, a to su dokazali svojim mnogobrojnim postupcima. ČAST IZNIMKAMA .

da ti dam primjer najvece gluposti u CRKVI...valjda si cuo sta papa zagovara....DA SE PEDOFILIJA U CRKVI TAJI...e pa oprosti molim te ali to prelazi svaku moralnu i krščansku granicu...nisam ima ništa protiv starog pape, zapravo bio mi je simpatičan, ali ovog sada ne mogu probaviti nikako bas zbog takvih akcija...
....i sada ti meni reci koji ce roditelj sada pustiti svoje dijete da ide samo u crkvu, a zasto, da bi ga neki ludi svecenik malo pipkao po intimnim dijelovima tijela...e pa oprosti ali taj isti svecenik mora da ima isto saznanje da je samozadovoljavanje grijeh, pa zato iskoristava malu djecu...

mozda sam bio malo ostar u svojem postu, ali dajte ljudi otvorite te svoje OKICE

Tu se slažem što se tiče pape.. Mislim čovjek živcira!! Hoće vratiti misu na latinski, okrenuti oltar tako da svečenik bude okrenut leđima, totalno radi protiv drugog vatikanskog koncila i vrača nas u stari vijek.. i ima puno glupih i jadnih svečenika ali nemožeš generalizirati i nemožeš reči da su oni crkva!! Ja u crkvu, između ostalog, idem i zbog društva jer je pristojna klapica, i svi se druže međusobno i uvjek su spremni pomoči!!! A oni su jedan dio te CRKVE koju ti omalovažavaš. E, ako me još uvjek nerazumiješ onda neznam... A za ispovjed ti netreba svečenikov oprost, jer oni isto najčešće samo kritiziraju a i sami nemaju pojma o čemu pričaju, nego oprost od one osobe koju si povrijedio..
I ja znam da je jako puno svečenika gamad, ali nisu oni crkva, i ti si jedan dio crkve pa s time govoriš loše i o sebi!!

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lesi je napisao/la: ›
toni je napisao/la (Pogledaj post): › Jel grijeh kad ti druga osoba masturbira ?

Po meni nije jer je i to dio sexa..


Koji je sam po sebi grijeh !

Nije!!!! Sex nije grijeh!!! Naravno ako ga radiš s voljenom osobom, tu neračunamo kontracepciju (s tim djelom crkve se ja isto neslažem, i to su donjeli neki glupi svečenici na temelju svog ega!! Tako šta u bibliji nečete naći)

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la: ›
Tu se slažem što se tiče pape.. Mislim čovjek živcira!! Hoće vratiti misu na latinski, okrenuti oltar tako da svečenik bude okrenut leđima, totalno radi protiv drugog vatikanskog koncila i vrača nas u stari vijek.. i ima puno glupih i jadnih svečenika ali nemožeš generalizirati i nemožeš reči da su oni crkva!! Ja u crkvu, između ostalog, idem i zbog društva jer je pristojna klapica, i svi se druže međusobno i uvjek su spremni pomoči!!! A oni su jedan dio te CRKVE koju ti omalovažavaš. E, ako me još uvjek nerazumiješ onda neznam... A za ispovjed ti netreba svečenikov oprost, jer oni isto najčešće samo kritiziraju a i sami nemaju pojma o čemu pričaju, nego oprost od one osobe koju si povrijedio..
I ja znam da je jako puno svečenika gamad, ali nisu oni crkva, i ti si jedan dio crkve pa s time govoriš loše i o sebi!!

čekaj... tebi je jasno da u ovom postu, kao i u prethodnima, i ti pljuješ po crkvi?! jer, kako je ta "pristojna klapica" dio crkve, isto je tako i ona druga, nepristojna klapica dio te iste crkve. a tu si klapicu i sam upravo izvrijeđao!
Lesi je napisao/la: ›
Tu se slažem što se tiče pape.. Mislim čovjek živcira!! Hoće vratiti misu na latinski, okrenuti oltar tako da svečenik bude okrenut leđima, totalno radi protiv drugog vatikanskog koncila i vrača nas u stari vijek.. i ima puno glupih i jadnih svečenika...
I ja znam da je jako puno svečenika gamad...

i da zaključim tvojim riječima...
Lesi je napisao/la: ›
...i ti si jedan dio crkve pa s time govoriš loše i o sebi!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 12:09 
Naslov:  Re: Masturbiranje (ni)je grijeh
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma jasno je meni šta sam ja napisao. Ali ja stojim do toga!!
I jasno mi je da crkva nije savršena ali ima jako puno dobrih stvari koje danas nitko nevidi, nego vide samo korumpirane svečenike.. a nebi nitko otišo u crkvu i možda napravio neku promjenu pa makar na temelju svoje župe (što je moguče)!!! I to znači da ja nebi trebo ići u crkvu samo zbog svečenika.. Oprosti ali to je glupo razmišljanje. Za mene osobno je ta ista crkva učinila puno dobrog a lose još nisam doživio, a mislim da ni vama nije ništa napravila, nego nije više bilo COOL ići u crkvu i vi prestadošte poslje krizme.. A svi vi će te doči i tražiti vjenčanje i krštenje(za djecu) i onda vas opet nema do idučeg djeteta i njegova krštenja..

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.10.2006. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la: ›
Ma jasno je meni šta sam ja napisao. Ali ja stojim do toga!!
I jasno mi je da crkva nije savršena ali ima jako puno dobrih stvari koje danas nitko nevidi, nego vide samo korumpirane svečenike.. a nebi nitko otišo u crkvu i možda napravio neku promjenu pa makar na temelju svoje župe (što je moguče)!!! I to znači da ja nebi trebo ići u crkvu samo zbog svečenika.. Oprosti ali to je glupo razmišljanje. Za mene osobno je ta ista crkva učinila puno dobrog a lose još nisam doživio, a mislim da ni vama nije ništa napravila, nego nije više bilo COOL ići u crkvu i vi prestadošte poslje krizme.. A svi vi će te doči i tražiti vjenčanje i krštenje(za djecu) i onda vas opet nema do idučeg djeteta i njegova krštenja..


i sta ti to govori....ljudi to shvacaju kao obvezu...kao svakodnevni obrok...nemam jos djece ali kad ih uskoro budem imao zasigurno je da ih necu krstiti vec ce sami odluciti o tome dali to zele ili ne kao sto sam ja imao taj izbor kao sto je nekada davno bilo...nisi se mogao krstiti prije svoje 40-te (ako poznajes povijest)....hocu reci da je najveca glupost to sto si gore u postu spomenio kad se rodi djete ajmo ga odma krstit bez njegova pitanja, bez slobodne volje....a znamo sta je to slobodna volja valjda i cemu sluzi

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isuse!!!!

Tek sam uso u ovaj topic i vec nakon par postova oslo sve na crkvu i religiju.
Sa moje strane bit cu jednostavan ne upletajuci se u neke vjere, grijehove vec gledajuci to sa ljudske strane a to je: Naravno da treba masturbirati, zasto bi ja morao svaki puta imati djevojku kao jedinu satisfakciju. Nije na odmet "Zamisliti" neku zensku koju bi volio puknuti ali treba razlikovati granicu da si takve slike ne stavljas u glavu kad imas sex sa dragom/im. Uostalom zdravo je cesce imati sex ali ako vam to ne dozvoljava udaljenost, lokacija, vjera ili nevinost druge osobe u tom slucaju vazi pravilo desne ruke. Drkati pred dragom je malo besmisleno i pomalo bolesno ali ako se gleda sa druge strane, a to je da ona to radi tebi ili ti njoj e onda je to erotska fantazija! Ne vjerujem u takvu vrstu grijeha i ne znam gdje to pise kako ne smijes masturbirati ili na koji nacin smijes spavati sa osobom koju volis.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Isuse!!!!

Tek sam uso u ovaj topic i vec nakon par postova oslo sve na crkvu i religiju.


a nemaju ljudi pametnijeg posla pa trkeljaju o uvjek aktualnoj temi.

Citat: ›
Sa moje strane bit cu jednostavan ne upletajuci se u neke vjere, grijehove vec gledajuci to sa ljudske strane a to je: Naravno da treba masturbirati, zasto bi ja morao svaki puta imati djevojku kao jedinu satisfakciju.


clapclap

Citat: ›
Nije na odmet "Zamisliti" neku zensku koju bi volio puknuti ali treba razlikovati granicu da si takve slike ne stavljas u glavu kad imas sex sa dragom/im.


why ? pa to je nekako nevino uvodjenje trecega u ljubavni zivot.

Citat: ›
Uostalom zdravo je cesce imati sex ali ako vam to ne dozvoljava udaljenost, lokacija, vjera ili nevinost druge osobe u tom slucaju vazi pravilo desne ruke. Drkati pred dragom je malo besmisleno i pomalo bolesno ali ako se gleda sa



sta ti pricas !? kako bolesno !? pa devojke obozavaju gledat kao musko drka prednjom/nanju/snjom.

Citat: ›
druge strane, a to je da ona to radi tebi ili ti njoj e onda je to erotska fantazija!


sto ljudi, sto cudi. nekom je nesto bolesno, dok je nekom drugom to sasvim normalo.

s iskustvom 'bolesno' postaje normalno... il ti kao normalan, postajes bolesnik... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LESIjeva_CURA
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2006. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Namjera mi je bila saznati smatrate li masturbiranje skroz normalnom stvari..a otišli ste u neke religijske teme..mene na zanima gdje ste pročitali da li je to grijeh ili ne..Mene samo zanima doživljavate li vi to kao nešto sramotno i do koje granice bi išli s tim...Eto...

_________________
Tup, tup SVE se događa s RAZLOGOM osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2006. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): › Isuse!!!!

Tek sam uso u ovaj topic i vec nakon par postova oslo sve na crkvu i religiju.
Sa moje strane bit cu jednostavan ne upletajuci se u neke vjere, grijehove vec gledajuci to sa ljudske strane a to je: Naravno da treba masturbirati, zasto bi ja morao svaki puta imati djevojku kao jedinu satisfakciju. Nije na odmet "Zamisliti" neku zensku koju bi volio puknuti ali treba razlikovati granicu da si takve slike ne stavljas u glavu kad imas sex sa dragom/im. Uostalom zdravo je cesce imati sex ali ako vam to ne dozvoljava udaljenost, lokacija, vjera ili nevinost druge osobe u tom slucaju vazi pravilo desne ruke. Drkati pred dragom je malo besmisleno i pomalo bolesno ali ako se gleda sa druge strane, a to je da ona to radi tebi ili ti njoj e onda je to erotska fantazija! Ne vjerujem u takvu vrstu grijeha i ne znam gdje to pise kako ne smijes masturbirati ili na koji nacin smijes spavati sa osobom koju volis.


Be aware maybe our GL is reading Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.10.2006. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LESIjeva_CURA je napisao/la (Pogledaj post): › Namjera mi je bila saznati smatrate li masturbiranje skroz normalnom stvari..a otišli ste u neke religijske teme..mene na zanima gdje ste pročitali da li je to grijeh ili ne..Mene samo zanima doživljavate li vi to kao nešto sramotno i do koje granice bi išli s tim...Eto...


nema granica do koje ne bi išao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): › Isuse!!!!

Tek sam uso u ovaj topic i vec nakon par postova oslo sve na crkvu i religiju.
Sa moje strane bit cu jednostavan ne upletajuci se u neke vjere, grijehove vec gledajuci to sa ljudske strane a to je: Naravno da treba masturbirati, zasto bi ja morao svaki puta imati djevojku kao jedinu satisfakciju. Nije na odmet "Zamisliti" neku zensku koju bi volio puknuti ali treba razlikovati granicu da si takve slike ne stavljas u glavu kad imas sex sa dragom/im. Uostalom zdravo je cesce imati sex ali ako vam to ne dozvoljava udaljenost, lokacija, vjera ili nevinost druge osobe u tom slucaju vazi pravilo desne ruke. Drkati pred dragom je malo besmisleno i pomalo bolesno ali ako se gleda sa druge strane, a to je da ona to radi tebi ili ti njoj e onda je to erotska fantazija! Ne vjerujem u takvu vrstu grijeha i ne znam gdje to pise kako ne smijes masturbirati ili na koji nacin smijes spavati sa osobom koju volis.

Iako imam još nešto za reci, suzdržat ću se jer nečemo nikad završiti, pa mislite šta hoćete..
Uglavnom.. Potpuno se slažem s tobom.

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2006. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›

sta ti pricas !? kako bolesno !? pa devojke obozavaju gledat kao musko drka prednjom/nanju/snjom.


Ja se slažem s tonijem Wink

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2006. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LESIjeva_CURA je napisao/la: ›
Namjera mi je bila saznati smatrate li masturbiranje skroz normalnom stvari..a otišli ste u neke religijske teme..mene na zanima gdje ste pročitali da li je to grijeh ili ne..Mene samo zanima doživljavate li vi to kao nešto sramotno i do koje granice bi išli s tim...Eto...

naravno da je normalna stvar!!! probaj spriječit dečka od 13 godina da drka, vjerojatno bi siroče eksplodirao ili svršavao dok skida hlače prije spavanja!
najprirodnija stvar na svijetu... samo djevojčice to odbijaju priznati Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2006. 2:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
LESIjeva_CURA je napisao/la: ›
Namjera mi je bila saznati smatrate li masturbiranje skroz normalnom stvari..a otišli ste u neke religijske teme..mene na zanima gdje ste pročitali da li je to grijeh ili ne..Mene samo zanima doživljavate li vi to kao nešto sramotno i do koje granice bi išli s tim...Eto...

naravno da je normalna stvar!!! probaj spriječit dečka od 13 godina da drka, vjerojatno bi siroče eksplodirao ili svršavao dok skida hlače prije spavanja!
najprirodnija stvar na svijetu... samo djevojčice to odbijaju priznati Wink


onda su sve djevojčice eksplodirale....a čehle su im mokre 24h osijek031.com smile

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: