Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



APP i Cazma autobusne linije za Zagreb

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.08.2013. 16:32 
Naslov:  APP i Cazma autobusne linije za Zagreb
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima sad nekih mjesec i više dana ,mislim da su taj vikend bili ĐAKOVAČKI VEZOVI i tražim kartu za čazmin bus za 16 h za zagreb,da bi meni neka koka na šalteru rekla da je sve prodala ,al da baš taj vikend kreće i appova linija za zagreb 15 i 45,ok,ja uzela kartu čak i bila jeftinija izađem van i vidim gužva,stoje ljudi i ne znaju u koji bus da uđu pošto je na oba busa stajalo da idu za zg,ode ja u čazmin i pitam jel stvarno nema mjesta da bi mi vozač reko -pa kak nema a ja se samo nasmijala i skužila da cura na šalteru gura appovu liniju,ali ok,navikla sam ja na svašta i čazma krenula u 16h,a appov bus nikako da krene kad ti ono čim je čazma ošla izleti neki tip u bijeloj košulji i kretenskim crvenim hlačicama i čujem kako govori vozaču appa, krenite u 16 i 10!Kasnije sam čula da je to šef osječkog kolodvora ,al sam se nasmijala,taj klošar je šef!Vožnja do zagreba je bila ugodna,bus udoban i čist.Pohvaila bih app.al nemojte valjati ljude da nema mjesta u čazminim busevima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.08.2013. 16:51 
Naslov:  Re: AUTOBUSNE LINIJE ZA ZAGREB
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjapsurdnija mi je činjenica da se na kolodvoru tako velebnom ne može kupiti karta za željenu relaciju,došla ja kupiti kartu za švicarsku i čekam da mi kaže kad ima i cijenu,da bi ostala paf kad mi je rekla nema karata ,ne prodajemo,a ja ti nju neka crna visoka radila pitam molim šta kaš,a ona ti meni znate u ratu smo s panturistom,povukli prodaju svojih karata,a ja ti nju pitam a di da kupim prvo se nagnula nad staklo pogledala lijevo desno mora provjeriti da šefa nema jer bi nadrljala da ju čuje kako šalje putnike preko u agenciju,jebote ,svašta ,ovo samo kod nas ima!i mi ćemo u svijet s balkanskim metodama i lažima,moš si mislit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.08.2013. 18:38 
Naslov:  Re: AUTOBUSNE LINIJE ZA ZAGREB
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...putovala sam dosta,al takva neljubaznost i bezobrazluk kao što sam doživjela na osječkom autobusnom kolodvoru ajme majko,iskreno se zapitam pa tko je te ljude zaposlio,sjećam se jednog visokog plavog dečka tako je bio ljubazan da me čak odveo u čazminu agenciju da si kupim kartu,pitala sam za njega ,kaže neka nadrkana,ne radi više ovdje,ja kažem šteta a ona okrene očima svašta,ovako nećemo u europu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.08.2013. 17:15 
Naslov:  Re: AUTOBUSNE LINIJE ZA ZAGREB
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila neki dan sa drugom na kavi i kaže kako ju je neka koza na busnom kolodvoru naživcirala,htjela joj uvaliti kartu appovu kartu za zagreb,bilo povišenih tonova,kao appov bus je bolji,ali ova moja navikla godinama s čazmom putovati,tako da je na kraju ipak uspjela.neka plavuša kaže puna sebe,ali i ova moja još kurčevitija,pardon na izrazu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2013. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ovo neki monolog ?

skužili smo da si nadrkan/a na app te nema potrebe za svakodnevnim izdrkavanjem protiv njih

ljudi opcenito biraju autobus koji ce ih najbrže prevesti od tocke A do tocke B plus ako im odgovara vrijeme polaska....živo im se jebe jel vozi firma Pero il firma Đuro

a ti ako imaš komplekse na app onda svoje frustracije lijeci u za to predviđenim ustanovama

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.08.2013. 23:34 
Naslov:  Re: AUTOBUSNE LINIJE ZA ZAGREB
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko koga tamo jebe e o tome bo se dala storia napisati,a kad osjetim da zatrebam pomoć sama ću se uputiti u najbližu ludaru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zodex je napisao/la: ›
tko koga tamo jebe e o tome bo se dala storia napisati,a kad osjetim da zatrebam pomoć sama ću se uputiti u najbližu ludaru

Covjek nije svjestan kad ima viska novca, ili manjka pameti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.08.2013. 21:39 
Naslov:  Re: APP i Cazma autobisne linije za Zagreb
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah baš sam sretna dobila badave karte preko slavonskog radia za appovu liniju PUSA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2013. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da je onaj mladić dobio otkaz jer je bio ljubazan i pomagao putnicima umjesto da "titra" šefu i nameće putnicima APP-ove buseve. Eto... tako ti je to kod nas. Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.08.2013. 12:55 
Naslov:  Re: APP i Cazma autobusne linije za Zagreb
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a je bila dobra zafrkancija u appovom busu juče krepala sam od smijeha pravi su momci zajebanti vrhunski,počastili me cugom pa ja njih pusaaa appovciii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2013. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zodex je napisao/la: ›
a je bila dobra zafrkancija u appovom busu juče krepala sam od smijeha pravi su momci zajebanti vrhunski,počastili me cugom pa ja njih pusaaa appovciii

Kad već APP-ovo osoblje na kolodvoru reži na putnike - neka im je barem ono u busu dobro Smile

P.S.
@zodex... Je li na tvojoj tipkovnici nema tipka sa točkom i zerezom? Surprised Wink Laughing

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.08.2013. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zlato ja ti odrasla u inozemstvu pa me zabole za hrvatski pravopis

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2013. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zodex je napisao/la: ›
a zlato ja ti odrasla u inozemstvu pa me zabole za hrvatski pravopis

Slušaj tuko jedna, pa da si odrasla i u Vatikanu nemaš pravo govoriti da te "zabole" za hrvatski pravopis.

To što si ti neznalica po pitanju pravopisa ne opravdava tvoj stav, i sad te ljudski zamoljavam da se makneš sa foruma dok god imaš takav stav, i uzmi si APP-ovu kartu (jednosmjernu, naravno) za to tvoje inozemstvo i ne vraćaj se više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2013. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
zodex je napisao/la: ›
a zlato ja ti odrasla u inozemstvu pa me zabole za hrvatski pravopis

Slušaj tuko jedna, pa da si odrasla i u Vatikanu nemaš pravo govoriti da te "zabole" za hrvatski pravopis.

To što si ti neznalica po pitanju pravopisa ne opravdava tvoj stav, i sad te ljudski zamoljavam da se makneš sa foruma dok god imaš takav stav, i uzmi si APP-ovu kartu (jednosmjernu, naravno) za to tvoje inozemstvo i ne vraćaj se više.

Malo smo se uzrujali? Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.08.2013. 16:00 
Naslov:  Re: APP i Cazma autobusne linije za Zagreb
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čula sam od legice da APP od idućeg mjeseca uvodi svakodnevnu liniju za Split u 22.30h,to je dobra vijest!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: