Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2005. 21:34 
Naslov: Hehehe ! Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam na Usenetu šaljivi dopis jednog člana Usenet zajednice zvanog Frenky, pa kaže: «Ove smo godine odlučili uzeti jeftiniji otrov i to samo dvije vreće umjesto običajenih 2000 jer meni treba novi automobil...naime ja vozim Mercedesa S-klase starog oko 3 godine, auto nije loš, ali mi se pokvario zadnji brisač, pa sam stoga odlučio kupiti novi auto. Cool Isto tako preuređujem kuću...moram si sagraditi bazen veći od onog olimpijskog na Kopici iako ne znam plivati, a isto tako gradim i dva teniska terena iako uopće ne znam ni pravila tenisa. Cool Najviše od svega, znate kako je to kad se spetljate sa skupim kurvama... Twisted Evil one traže puno. Moram im kupovati kapute, nakit, egzotične vrste pasa i tako dalje...naravno sve to na račun Grada, jer si sa svojom mizernom plaćom od 18.000 Kn, plus još plaća od 12.000 koju primam kao profesor na Filozofskom fakultetu, plus 30.000 Kn koje dobivam kao saborski zastupnik, ipak ne mogu to sve priuštiti, pa si uglavnom sve kupujem na račun grada Osijeka. Eto dragi sugrađani, nadam se da sam Vam razjasnio situaciju, te se isto tako nadam da ćete ipak otrpjeti još malo ovu najezdu komaraca, barem dok si ne sagradim bazen jer obećajem da ću onda naručiti još čak dvije vreće tog vrlo jeftinog otrova kojeg mi razvodnjavamo da ga bude više. A uostalom većina vas nikad ne daje dobrovoljno krv pa je imate na pretek.Hvala na razumijevanju Vaš gradonačelnik« Wink
Što reći? Stvarno, koga linčovati? Rolling Eyes
Komarci postaju ozbiljan kako biološki, zdravstveni, tako i politički problem ovog kraja u Hrvata. Kad prevladamo svoju fobiju i izadjemo iz stana, shvaćamo neprirodnu širinu užasa koji nam se cijelo vrijeme zalijeće u lice i mi također&svakako želimo gristi, ubadati i piti krv krivcima. Komarci postaju fenomen o kojem se pišu ozbiljne znanstvene studije, zakrvljuju međuljudski odnosi i gradi politička karijera. Da bar znamo jasno koga uzeti za razapinjanje u Tikvešu, za koga prirediti lomaču u Kopačkom ritu? Wink
Ove godine iz proračuna je izdvojeno 8 mil. Kuna. Nije bilo dovoljno. Općine koje žive uz Osijek, nisu sudjelovale u provedbi terminacije komaraca. Sada nam od njih navodno dolazi duplo više komaraca nego ranijih godina. Treba li kazniti neodgovorne Općinare susjednih općina ili je to još jedna vrsta magle i pijeska u očima?
Tzv.«čvokanje granulama u glavu ličinki komaraca» počelo je odmah, neposredno prije početka proljeća, monitoranti odredili vrijeme pogodno za uništavanje i kritične lokacije, ciljano se rintalo na proizvodnji i rasipanju granula. Što će reći – sve je obavljeno na vrijeme, a mi svejedno u komaračkom kaosu. Nema krivih ni odgovornih.
Razdoblje eksploatacije love je izvršeno, lova je utrošena, a mi izbodeni. Koliko dugo još ovako? Gledati na to s ironijom ili optimizmom? Razumno rješenje obećavaju naći oni koje budemo izabrali na predstojećim izborima (ofkors). Wink
Do tada ćemo možda ležeći u bolnici s ranama, moći lamentirati o možebitnom eksperimentiranju nad komarcima...hmmm....to su garant mutanti koji su postali imuni na svakojake otrove...a magla kojom «zamagljujemo» krvožednu gamad...u stvari je samo horror suplement ishrani koji kad komarci udahnu nakratko izgube apetit...tko bi znao, tko bi znao...;-)
Možemo mi filozofirati do besvijesti, pljuvati po odgovornima i neodgovornima, ali ove životinjice definitivno zaslužuju ući na velika vrata u popis elementarnih nepogoda.
Kad se već toliko raspisah o Usenet razmišljanjima, hajd' da Vas još podsjetim i na čarobnu igru «Budi muško - budi frajer» djece ruralnih sredina, opisanu iz tipkovnice mog omiljenog prijatelja Tapira Arrow : «Skineš majicu i staneš ispod nekog drveta i čekaš da te leteći monstrumi počnu sisati. Onda tvoj najbolji prijatelj čeka da se leteće đubre nasiše krvi i prije nego što će poletjeti odvali ti šljagu na mjestu gdje je komarac. Veći frajer je onaj s većom krvavom mrljom.» Idea
Zabavite se i Vi, kad se već češemo, češimo se uz zajebanciju. Wink

Foto:Z.Lusch

Autor: Gemi031


Zadnja promjena: Gemi; 09.05.2005. 18:36; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domagoj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2005. 10:08 
Naslov:  Re: Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam na predavanju jednog kemičara.
Uglavnom, kad zaprašuju komarce sklonite se u zatvoren prostor (osobito djecu), zatvorite prozore, ne izlazite van bar sat vremena, i maknite svu hranu i piće koje evuntualno držite vani. Ako ste npr. sjedili vani na cugi, pokrijte ju nečim ili ju bacite. Djeluje na živčani sustav, naročito djece. Trujemo komarce, ali i sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2005. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heh, znao sam da postoji neka kvaka. Bas me zanima kako ce izgledati ona djeca sto trce za onim vozilima sto strcaju to sranje po gradu. Njima je to super igra. A treca ruka propupala na ledjima. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlasac
Offline
Ukupno postova: 42
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2005. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alo ekipa ma nekim imam 5 ruku berm ču neke stvari kvalitetnije obraditi ) samo da ne ujedaju hehehee

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: