Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Rođendanski vatromet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Techno<3
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2013. 2:04 
Naslov:  Rođendanski vatromet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima, novi sam član na forumu i potrebna mi je hitna pomoć. Moja draga za 4 dana ima rođendan i želim napraviti nešto posebno. 90% je već isplanirano i pripremljeno, jedino mi nedostaje vatromet. Zanimalo me gdje i kako bi se mogao naručiti vatromet koji bi oblikovao srce ili nešto slično. Gledao sam pyroshop Mirnovec i Orion, oba navode javne vatromete u svojim ponudama ali nigdje ne pišu cijene. Vatromet ne treba biti posebno velik, nešto malo je dovoljno samo da se razaznaje oblik. Najviše od svega me zanima cijena ali naravno cijenim svaku informaciju. Ako netko već ima iskustva s ovim unaprijed se zahvaljujem na pomoći.

P.S. Nadam se da nisam promašio sub Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2013. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Generalni zastupnik za Mirnovec ti je na Jugu na kružnom toku. Kirova.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2013. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Budimo racionalni..treba lovu čuvati za "crne" dane...ha,haaa..a "lukavo" ( jeftino -efektno !) improviziraj srcoliki okvir ( od nezapaljivih materijala!) pa ga čim padne mračak imaš za domaći vatromet ( najbolje su - rođendanske prskalice...?!)
Za najluđe svjetlosne kreacije je laser-show ..a i ekološki manje negativan ...
Ako baš netko hoće wow-efekt ('ko u Hollywood-u) nazovi za ideju 098/ 13 33 910 (jacika) - jer ću svakom individualno smisliti foru...a vi tek nakon toga objavite kak' je bilooo ( možda ovo čitaju i oni koji bi prerano "provalili" pripremu iznenađenja...) ?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: