Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Popravak mobitela u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cuky25
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2013. 8:23 
Naslov:  Popravak mobitela u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je blackberry 9810 pao slucajno s metar i pol dolje na pod i sam od sebe se ugasio i nije se neko vrijeeme htio upaliti,izvadila sam bateriju i pokusala ga upaliti i zapoceo je s paljenjem ali kad mi je napola doslo s paljenjem sam mi je ekran posivio i pise mi JVM error 545,i nece uopce se upaliti,ako se uspije popraviti,koliko bi me izaslo kuna?i da imam dva iphona,jedan je 3g,a drugi je 3gs,htjela bi odkodirati 3gs,a na 3g-u je otisla tipka za povratak i ne mogu uopce upaliti mbitel niti ga staviti na punjenje,vjerojatno je otisao ulaz gdje ide punjac,pa me zanimaju cijene ovoga svega sto sam navela?i ako bi se blackberry mogao popraviti da li bi mogla za njega i htc wildfirea koji je u odlicnom stanju sve radi,stvarno ocuvan,bez ijedne ogrebotine da mi napravite ova dva iphonea?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Benko
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2013. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo kod popravaka trebam vraćanje originalnog IMEI na Samsungu SGH-D900i (14 nulica, malo ima uslugu-malo nema Smile ).
Koji servis u Osijeku je najbolji i najpovoljniji za takve akcije ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vanna031
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2013. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Benko je napisao/la: ›
Kad smo kod popravaka trebam vraćanje originalnog IMEI na Samsungu SGH-D900i (14 nulica, malo ima uslugu-malo nema Smile ).
Koji servis u Osijeku je najbolji i najpovoljniji za takve akcije ?


Jest da je ovo stariji post ali ako nekome zatreba
G zona Stjepana Radića 38

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: