Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš napisao pismo svojim podanicima : pismo Cara iz Mostara! Glas za Đapića i Vrkića je glas za drugaricu Bilju!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2013. 1:59 
Naslov:  Glavaš napisao pismo svojim podanicima : pismo Cara iz Mostara! Glas za Đapića i Vrkića je glas za
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/83583-glavas-zahvalio-hdssb-u-na-potpori-nije-lako-danas-zivjeti-u-hrvatskoj.html

Ponekad ne mogu vjerovati kakav svakodnevni govor mržnje dopire do mene i odzvanja unutar zidina mostarskog zatvora, koji graniči sa patološkom opsjednutosti sa HDSSB-om i mojom malenkosti. Ti dokazani nesposobnjakovići i rashodovani nekadašnji političari, a današnji umirovljenici, umjesto da uživaju u zasluženim ili manje zasluženim mirovinama, bez imalo samokritike misle da im se sada ukazala šansa dočepati se vlasti u nadolazećim izborima.
Slušam Đapića kako bi on gradio nekakve gradove u gradu Osijeku, sa 2000 stanova za novih 8.000 stanovnika, kako će osnovati ni manje ni više, nego 120 poduzeća!? itd.itd.… Ne mogu vjerovati što slušam! To što Đapić ovih dana govori i radi je podcjenjivanje inteligencije vlastitih sugrađana.
Osim umirovljenika Đapića, uskrsnuo je još jedan umirovljenik koji cijeli život ima žarku želju biti netko i nešto, a to mu nikada nije polazilo za rukom, pa bi tako u 70. godini života želio postati gradonačelnik. Čovjek sa dva imena i prezimenom Vrkić. Taj opet obećava kako će sve biti "đabe", a "đabe" nema nigdje, pa ni u Sjevernoj Koreji, osim za njega, na primjeru bespravne gradnje na Viru, gdje je još osamdesetih godina u komunizmu, kažu njegovi dobri poznavatelji, okrenuo svoj prvi milijun tadašnjih njemačkih maraka. I to sve legalno, a zbog toga već je zabilježen u povijesti otoka Vira kao "pionir" bespravne gradnje u Hrvatskoj.
Svi vi znate da je otok Vir sinonim za bespravnu gradnju u Republici Hrvatskoj, tako da je smiješno što je Vrkić kandidat HNS-a za gradonačelnika slavonske metropole, jer je HNS stranka koja se voli hvaliti kako bagerima ruši sve redom po Hrvatskoj bespravno sagrađene objekte, pa i one koji su sagrađeni zaslugom upravo samoga Ivice Vrkića.
SDP-ov i HNS-ov kandidat za osječkog gradonačelnika je upravo čovjek koji je pokretač i ideolog nekad unosnog biznisa "bespravne gradnje" rezerviranog za povlaštenu komunističku kastu tzv. "samoupravljača" sedamdesetih i osamdesetih godina prošloga stoljeća.
Računajući na neinformiranost mladih generacija Vrkić se u dvadeset godišnjim pokušajima da se domogne gradonačelničke fotelje, desetljećima prodaje pod žrtvu bivšeg režima, i ovaj puta nadajući se kako će mu to naivni birači povjerovati.
Sedamdesetogodišnji Vrkić je za vrijeme svog burnog života promijenio ni manje ni više nego pet različitih političkih opcija. Od krajnje ljevice, do krajnje desnice. Čovjek za sve stranke i sve političke opcije. Od SKH do HNS-a, od HDZ-a do DC-a, pa malo nezavisni, sve do danas kada ni sam ne zna čiji je.
Da je žrtva bivšega režima ne vjeruje mu ni njegova šefica drugarica Bilja, jer uostalom nije ga odabrala za svoga "trkača" na izborima zato što je mlad, lijep i pametan, nego zato što joj treba krivac za gubitak još jednih izbora u Osijeku i Osječko – baranjskoj županiji.
Ostale zalutale pojedince na osječku političku scenu, neću ni spominjati.
Zajedničko za sve te kandidate je činjenica da su im programi kompatibilni, a njihov jedini program je rušenje i uništenje HDSSB-a. Osnovna im je i jedina programska smjernica i vodilja – svakodnevno se pojavljivati pred kamerama čepinskog laboratorija mržnje i zla i uz njegovu pomoć neprestano mlatiti praznu slamu.
Ali ne, to se neće i ne smije dogoditi, a za to smo odgovorni svi mi. I vi i ja.
Jer glas za Đapića i Vrkića, je glas za drugaricu Bilju i SDP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2013. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nećeš razbojniče !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavle99
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.04.2013. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je doslovce debilana! Ovo ni malouman nebi povjerovao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2013. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavle99 je napisao/la: ›
Ovo je doslovce debilana! Ovo ni malouman nebi povjerovao.

U tome i jeste fazon, što je veća debilana, imaju više ovaca za šišanje. A broj onih koji im vjeruju uskoro ćemo dobiti crno na bijelo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.04.2013. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš se javio? Neka nam pokaže svoju imovinsku karticu, Vrkićeva je na webu! Vrkić ima 66 godina, ali i da ima 80 bolji je od klaunova iz hdzssb-a. Hint za regionaliste koji su u doba kada su bili članovi Hdz-a vikali da su svi pobornici regionalizma autonomaši, Michael Bloomberg 108. gradonačelnik New York Cityja ima 71 godinu i imovinu 27 milijardi dolara. Poduzetnik Bubalo ima knjigovodstveni servis? Ili? Isti taj Glavaš i vrh hdzssb-a su doveli Ivu Sanadera na vlast, isti Ivo je u zatvoru zbog gospodarskog kriminala. Ovo je samo pokazatelj da Glava ne vjeruje svojim sljedbenicima na slobodi i da su u Vrkiću vidjeli svoj kraj... Čim se on iz zatvora javlja. Ali ne konta da ljudi vide da nemaju što jesti i da nabijaju i njih i regionalizam na neku stvar. Nisu ništa napravili!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2013. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mene živo interesira što će biti s podanicima kad B.G. izadje van ovih dana.....mislim da je postao svjestan da su ovi klaunčići osjetili što znači moć, pa su se možebitno malo i osilili????
....kod B.G. ima bar jedna uvjetno rečeno, pozitivna stvar....bar nikada nije odstupio od svojih stajališta, odnosno sam se odvojio od HDZ i napravio nešto, ali za svoje......za razliku od većine kandidata koji su se kurvali od stranke do stranke, po potrebi (prema izborima)......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.04.2013. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekrasna ljudska osobina. Odvoji se od stranke koju si"stvarao" osnuj novu i zalaži se za sve ono protiv čega si govorio i bio 15 godina!
A ovo da Glava vidi da su se osilili, to stoji... Vidi i on da ga oni guraju sve više van.... To njihovo kreveljenje i spominjanje njegovog imena osim što je degutantno nema nikakvu svrhu. Baš će 2015. Šiško odstupiti i predati vlast Glavi. Ok bit će opozicija u gradu,ali svejedno. Svidio im se okus moći...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2013. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobno mi je svejedno da li su članovi HDZSSB-a seljačija i mafijašluk. Ali me smeta što su od potencijalno perspektivnog grada i županije stvorili seljačiju, palanku i mafijaško utočište. U Osijeku je mito i korupcija pravilo a ne izuzetak. I to sve u zadnjih 20 godina, od kada je Sai Baba vođa kulta iz BiH vladar svega i svakoga u županiji i gradu. Dno dna, što ni Bandiću nije pošlo za rukom u Zagrebu. Ako nisi pripadnik kulta, nemaš što raditi u županiji i gradu. Ma gadi mi se i Branimir (još od 91), a i njegove pudlice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2013. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: › Ma gadi mi se i Branimir (još od 91), a i njegove pudlice.
Kakve pudlice?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.04.2013. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
crveni je napisao/la: › Ma gadi mi se i Branimir (još od 91), a i njegove pudlice.
Kakve pudlice?


patuljaste

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HDSSB-L
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2013. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
Carobnica je napisao/la: ›
crveni je napisao/la: › Ma gadi mi se i Branimir (još od 91), a i njegove pudlice.
Kakve pudlice?


patuljaste


Mega patuljaste Very Happy...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2013. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...mene živo interesira što će biti s podanicima kad B.G. izadje van ovih dana....

A kad on to izlazi, ne mogu nigdje naći, osim 2017.što, bio je tako dobar da zaslužuje prijevremeni izlazak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2013. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...mene živo interesira što će biti s podanicima kad B.G. izadje van ovih dana....

A kad on to izlazi, ne mogu nigdje naći, osim 2017.što, bio je tako dobar da zaslužuje prijevremeni izlazak.


...ja čula da pričaju babe na pijaci....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2013. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›

...ja čula da pričaju babe na pijaci....

Znam da na forumu ima šaljivdžija, ali ja te ozbiljno pitam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2013. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›

...ja čula da pričaju babe na pijaci....

Znam da na forumu ima šaljivdžija, ali ja te ozbiljno pitam


...a ja ti ozbiljno kažem, u čemu je problem???...ja vjerujem babama sa pije, informacije su se uvijek pokazale točnima....uostalom, fraza "ovih dana" je vrlo širok pojam, a mišljenje da se vizija sadašnjeg vodstva stranke i osnivača iste počinju razlikovati je subjektivno mišljenje određenih ljudi koji su bliže tim pričama nego ti i ja....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: