Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDZ o problemima sigurnog prometa u Gornjem gradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dulence
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

These party membership numbers suggest that the HDZ, which Croatian voters swept into power in the April 1990 multiparty elections, could be considered a Communist successor party. A total of 97,000 deserted from the SKH to HDZ,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2012. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la: ›
Mislim da bi bilo najmanje u redu da, ako se već žestoko pljuje po portalima, da se ima jedna toliko hrabrosti pa onda i pred kamerama imenom i prezimenom to i ponovi.


 Nakon najveće krađe hrvatskog naroda u bližoj i daljoj povijesti, u najmanju ruku očekivano bi bilo da se HDZ posipa pepelom i ne moralizira drugima. Barem dok se afere i suđenja ne privedu kraju.
Jedini trenuci kad HDZ-ova retorika izgleda obećavajuće, su trenuci predizborne šutnje.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2012. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
HDZ Osijek je napisao/la: ›
Mislim da bi bilo najmanje u redu da, ako se već žestoko pljuje po portalima, da se ima jedna toliko hrabrosti pa onda i pred kamerama imenom i prezimenom to i ponovi.


 Nakon najveće krađe hrvatskog naroda u bližoj i daljoj povijesti, u najmanju ruku očekivano bi bilo da se HDZ posipa pepelom i ne moralizira drugima. Barem dok se afere i suđenja ne privedu kraju.
Jedini trenuci kad HDZ-ova retorika izgleda obećavajuće, su trenuci predizborne šutnje.


...to je to!!!!! ...samo teško je to njima za shvatiti.....a što se tiče pljuvanja po portalima pod nickovima - nešto i ne vidim baš vaša imena i prezimena...
....@Pegy, moram komplicirati, jer jako želim dobiti odgovor na dvaput postavljeno pitanje...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2012. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Uvažavam mišljenje, ali se ne slažem. Pitano je što roditelji misle i odgovorio sam.

A mislim da se i ti slažeš da na svim, dakle ne samo ovom, forumu ima zaista previše ljudi koji se osjećaju moćno jedino pred ekranom i pod nickom.

Mislim da bi bilo najmanje u redu da, ako se već žestoko pljuje po portalima, da se ima jedna toliko hrabrosti pa onda i pred kamerama imenom i prezimenom to i ponovi.


Ajd ti meni reci zasto anonimnost kao takva , kao anonimnost na forumu ne treba ostat draz foruma , gdje ljudi mogu reci sto misle bez obzira da ce odgovarat za to... Jer ja vidim sto se dogadja u vasoj demokraciji , sto se dogadjalo u komunizmu i sto ce se u buducnosti događat da svatko tko misli drugacije treba na goli otok...

Osim toga sto tebe bole odgovori iz sjene , kad je to vase najjace oruzije. Koliko ja vidim nigdje nije objavljeno sto ste dogovorili s EU , sto je HR tocno potpisala.
Vec vidim posljedice : Katar i ostali sto nemaju vode uvoze beskonacno mlijeka , a nama je eu lupila izvozne kvote da nasi poljoprivrednici ne mogu izvest mlijeko nego ovo sto se unutar hr proda , proda , a ostalo se baca.

Sto ne rjesite taj problem?

Osim toga kakvi su to ideali stranke iza kojih vi stojite kad je vas vođa Sanader otisao s vlasti cim je zagustilo... Hahahaha velikih ideala Very Happy

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2012. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đizus...adeze ima nekome nešto za reći ?

nakon povjesnog lopovluka...uništavanja države i naroda u rekordnom roku...pokazivanja bahatosti izgovorom prvog slova abecede...itd itd itd...

vi da skocite u svetu vodu...koja tece kao rijeka...iza vas bi kanalizacija bila mila majka...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2012. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da pod imenom HDZ-a su se cinila kriminalna djela. To nitko ni ne pokusava osporiti. Ali nemojte misliti da su se radila za HDZ, radila su se za privatne interese. Vjerovali ili ne, ali bilo je puno ljudi u stranci koji nisu bili pozeljni za vrijeme Sanadera i Kosorice jer nisu zeljeli raditi kao oni. Pitate zasto smo u HDZ-u? Reci cu Vam za sebe. HDZ je stranka koja je zasluzna za stvaranje Hrvatske. Nije jedima dakako. Nakon svega stranka zasluzuje da se ocisti od kukolja. Ali prvenstveno Hrvatska zasluzuje da joj se novi, cisti HDZ iskrenim postenim radom isprica za sve greske iz proslosti. A to mozemo samo mi, novi, mladi i neoptereceni ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2012. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Da pod imenom HDZ-a su se cinila kriminalna djela. To nitko ni ne pokusava osporiti. Ali nemojte misliti da su se radila za HDZ, radila su se za privatne interese. Vjerovali ili ne, ali bilo je puno ljudi u stranci koji nisu bili pozeljni za vrijeme Sanadera i Kosorice jer nisu zeljeli raditi kao oni. Pitate zasto smo u HDZ-u? Reci cu Vam za sebe. HDZ je stranka koja je zasluzna za stvaranje Hrvatske. Nije jedima dakako. Nakon svega stranka zasluzuje da se ocisti od kukolja. Ali prvenstveno Hrvatska zasluzuje da joj se novi, cisti HDZ iskrenim postenim radom isprica za sve greske iz proslosti. A to mozemo samo mi, novi, mladi i neoptereceni ljudi.

U svakom kukolju ima i žita, ali u tom slučaju je bolje posijati kukuruz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2012. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
U svakom kukolju ima i žita, ali u tom slučaju je bolje posijati kukuruz.


kako bizaran komentar Tup, tup

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2012. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la: ›
Da pod imenom HDZ-a su se cinila kriminalna djela. To nitko ni ne pokusava osporiti. Ali nemojte misliti da su se radila za HDZ, radila su se za privatne interese. Vjerovali ili ne, ali bilo je puno ljudi u stranci koji nisu bili pozeljni za vrijeme Sanadera i Kosorice jer nisu zeljeli raditi kao oni. Pitate zasto smo u HDZ-u? Reci cu Vam za sebe. HDZ je stranka koja je zasluzna za stvaranje Hrvatske. Nije jedima dakako. Nakon svega stranka zasluzuje da se ocisti od kukolja. Ali prvenstveno Hrvatska zasluzuje da joj se novi, cisti HDZ iskrenim postenim radom isprica za sve greske iz proslosti. A to mozemo samo mi, novi, mladi i neoptereceni ljudi.

 Dvadeset godina HDZ nudi samo optimistične planove, konkretna obećanja, i nerealna očekivanja.
I sad očekujete da netko proguta ova sranja? Sretno Vam bilo.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2012. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko ne očekuje da samo zato što je HDZ izbacio Sanadera ili smjenio Kosoricu i Šeksa odjednom svi pomisle e to je sasvim druga priča. Realno gledajući, svi mi smo mogli na lagan način riješiti se utega prošlosti. Mogli smo otići u neki hdssb, možda hsp, u ove u one i tako pobjeći od odgovornosti ali nismo. Pa nema valjda realne inteligentne osobe koja zaista misli da se jedan hdssb osnovao samo zato što se bore za Slavoniju i Baranju ?? Ta ti isti su stvorili Sanadera krađom glasova, a kada su se s njim posvađali otišli su. Nema tu nikakve borbe osim za sebe same. Mogli smo i mi tako. Što meni treba uteg nekog tamo Ive Sanadera kad nisam s njim ni riječi prozborio niti ikada dijelio njegov način rada? Izabrao sam teži način, znam da je nemoguće uvjeriti ljude da nije to isti HDZ preko noći, niti to pokušavamo. Znamo da će trebati nekoliko godina da se pokaže da to nije isti HDZ. Ali kažem, nismo pobjegli, ostali smo, znamo da nas čeka pakao, i nismo neralni da očekujemo preko noći promjenu mišljenja. Samo očekujemo da nakon nekog vremena, kada se zaista pokaže da je to sasvim drugi HDZ ljudi realno sagledaju i kažu da tako je. A hoće li to biti tako, to je na svakom pojedincu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2012. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega ne zelim reci da ti ne zelis radit postena , al vidis i sam da se građanima zgadio ovaj monetarni sistem.
Jednostavno ne mozete nam pomoci koliko god posteno radili , nama treba neki novi sistem.

Jednostavno daj si vremena i pogledaj ova 2 videa :






Nadam se da znas engleski...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2012. 7:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la: ›
nitko ne očekuje da samo zato što je HDZ izbacio Sanadera ili smjenio Kosoricu i Šeksa odjednom svi pomisle e to je sasvim druga priča. Realno gledajući, svi mi smo mogli na lagan način riješiti se utega prošlosti. Mogli smo otići u neki hdssb, možda hsp, u ove u one i tako pobjeći od odgovornosti ali nismo. Pa nema valjda realne inteligentne osobe koja zaista misli da se jedan hdssb osnovao samo zato što se bore za Slavoniju i Baranju ?? Ta ti isti su stvorili Sanadera krađom glasova, a kada su se s njim posvađali otišli su. Nema tu nikakve borbe osim za sebe same. Mogli smo i mi tako. Što meni treba uteg nekog tamo Ive Sanadera kad nisam s njim ni riječi prozborio niti ikada dijelio njegov način rada? Izabrao sam teži način, znam da je nemoguće uvjeriti ljude da nije to isti HDZ preko noći, niti to pokušavamo. Znamo da će trebati nekoliko godina da se pokaže da to nije isti HDZ. Ali kažem, nismo pobjegli, ostali smo, znamo da nas čeka pakao, i nismo neralni da očekujemo preko noći promjenu mišljenja. Samo očekujemo da nakon nekog vremena, kada se zaista pokaže da je to sasvim drugi HDZ ljudi realno sagledaju i kažu da tako je. A hoće li to biti tako, to je na svakom pojedincu.

 Imate blatne i bolesne nokte, a vi ste ih nalakirali, umjesto da ih temeljito očistite i liječite. Smjena Kosorice, Šeksa i to što je otišao Sanader su samo manje kozmetičke promjene. U vašoj stranci je minimum 30 - 50 % kriminalaca , tako da vam treba daleko agresivniji pristup želite li pročistiti stranku. U slučaju da ste doista ozbiljni u svojim nakanama želim vam svu sreću, i pazite da Vas šef i ekipa oko njega ne progutaju.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2012. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dvadeset godina HDZ nudi samo optimistične planove, konkretna obećanja, i nerealna očekivanja.
I sad očekujete da netko proguta ova sranja? Sretno Vam bilo.


i onda se netko sjetio ponuditi nam plan21....ostalo je legenda Evo ti ga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2012. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Pitate zasto smo u HDZ-u? Reci cu Vam za sebe.


eo ti kiksa u startu!!!! politicari NISU u politici ZBOG SEBE nego zbog NARODA!!!!! narod je taj koji te postavi na vlast i ti prezentiras narod koji te izabrao i cinis djela koja bi narod cinio, a ne ti kao pojedinac. na toj si poziciji samo zato da predstavljas vecinu, a ne sebe pojedinca!!!!!!!!

nazalost, politika se krivo shvaca na ovim prostorima...

kraj price

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2012. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la: ›
nitko ne očekuje da samo zato što je HDZ izbacio Sanadera ili smjenio Kosoricu i Šeksa odjednom svi pomisle e to je sasvim druga priča. Realno gledajući, svi mi smo mogli na lagan način riješiti se utega prošlosti. Mogli smo otići u neki hdssb, možda hsp, u ove u one i tako pobjeći od odgovornosti ali nismo. Pa nema valjda realne inteligentne osobe koja zaista misli da se jedan hdssb osnovao samo zato što se bore za Slavoniju i Baranju ?? Ta ti isti su stvorili Sanadera krađom glasova, a kada su se s njim posvađali otišli su. Nema tu nikakve borbe osim za sebe same. Mogli smo i mi tako. Što meni treba uteg nekog tamo Ive Sanadera kad nisam s njim ni riječi prozborio niti ikada dijelio njegov način rada? Izabrao sam teži način, znam da je nemoguće uvjeriti ljude da nije to isti HDZ preko noći, niti to pokušavamo. Znamo da će trebati nekoliko godina da se pokaže da to nije isti HDZ. Ali kažem, nismo pobjegli, ostali smo, znamo da nas čeka pakao, i nismo neralni da očekujemo preko noći promjenu mišljenja. Samo očekujemo da nakon nekog vremena, kada se zaista pokaže da je to sasvim drugi HDZ ljudi realno sagledaju i kažu da tako je. A hoće li to biti tako, to je na svakom pojedincu.


ma da...klasicna prica....po principu...eto dragi narode....jebali smo vas...pokrali smo vas....uništili smo vas....uništili sve snove.....e sad dragi narode..kad drugacije ne može...sad cemo pošteno....puj pik ne važi.....

i sad slijedi kukanje...kao...pa nismo mi krivi...to su neki drugi...mi smo bolji...mi cemo pošteno...ionako ste vi ovce pa ce te popušiti sve te fore....

jedino što možete biti sretni..je cinjenica da staljin više ne postoji...da je goli otok zatvoren....

u nekim imalo normalnijim državama....stranka koja je ucinila ono što ste vi ucinili....bi odavno bila izbrisana iz povijesti države....a ne da se još bahate i na ovoko ljigav nacin...pokušavate oprati svoje ime....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: