Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2012. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›
Evo ovak, općenito građevinci u Osijeku su nesposobne drkadžije.Ispred umjetničke akademije u Osijeku svake godine raskopavaju jedno te isto.Već četiri godine za redom.Ja ne znam jel oni zaborave dolje lopatu ili šta?!Kada pogledate na tim njihovim iskopinama nikada nikoga nema i niko ništa ne radi i to samo tako stoji raskopano ili su oni u stvari nevidljivi ali mi to ne kužimo.Šetnjicu će u stvari raditi 10 godina i opet će zaboraviti lopatu i opet će kopati.Npr. križanje Vukovarske i Istarske na ovoj strani propalog projekta Eurodoma su nekoliko puta kopali a za koji k??Oni ne mogu pogoditi gdje će prolaziti pješački prijelaz pa su ga napravili ravno u pravcu semafora(obratite pažnju kada budete prolazili).Ako si programirani idiot i pratiš pješački zabit ćeš se u semafor.Hrpa ljudi diplomira na građevini ali samo oni najgori dobiju posao.By the way toranj Eurodoma se naginje jer nisu skužili da je ovo močvarno tlo koje ne podnosi tako visoke građevine.Naravno oni to zataškavaju jer im je neugodno.A o financiranju tog propalog projekta da ne govorimo!

@rafa, kako pasat?
Dobro nam došao...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2012. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›
Vidi lega ja ne znam ko je rafa i tko si ti ali malo si se sjebao.Ja sam ovdje možda novi ali zato sam stari esseker.


Ako ne smetaš administratorima, ne smetaš ni meni...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: