Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDZ prelasci u HDSSB

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
joojkretena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2012. 7:56 
Naslov: Loot HDZ prelasci u HDSSB
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što sve ljudi rade zbog fotelja! Tim prebjezima treba pljuniti u usta zbog ovoga jer su do prije koji dan oni pljuvali po glavaševcima a sada im ljube noge.
Ako sam ja ili netko drugi glasao za hdz odakle onda nekome pravo da taj moj glas prenosi u stranku koja mi se gadi dijelom baš i zbog takvih stvari.
Inati se Slavonijo - ali kome!? Zbog takvog stava Slavonija i Baranja su zadnja rupa na svirali u ovoj Hrvatskoj a zapravo bi nas trebali smatrati jednako vrijednima kao Dalmaciju zbog turizma.
Zbog ovakvih govnara što mijenjaju stranke kao čarape i HDZu i HDSSBu nebi dao više glas nego bi si radije ruku odsjeko.
Može ih biti sramota i jedne i druge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 4  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2012. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stari kinezi bi rekli
s cim se budala ponosi...pametan se stidi

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
joojkretena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2012. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li HDSSB što radi?

Jer nakon ovoga, kako će HDSSB objasniti biračima svoju relativno do ovog trenutka jednostavnu politiku: regionalnu i konzervativnu.

Na ovaj način prihvatiti prebjege koji iz osobnih politikantskih razloga pretrčavaju a koji ne donose stvarno ništa: niti politički ugled kojeg su u bivšoj stranci izgubili, niti struku i znanje kojeg nemaju, niti osobni stav, moral i poštenje koje nisi izgradili.

Nemam ništa protiv da i osobe spolnog opredjeljenja kakvo ima Salapić nađu političku stranku koja im odgovara. Ali u konzervativnoj stranci poput HDSSB-a ipak nemaju što tražiti, naprosto tamo ne pripadaju.

Ovo je za HDSSB loš potez, uzimajući s političkog otpada osobe koje ne pripadaju HDSSB-ovoj političkoj i svjetonazorskoj opciji, stvaraju si jezgru budućih problema. Kao regionalna i konzervativna stranka imaju svoje biračko tijelo. Ovako, s političkim otpadom, postaju ranjivi i neprepoznatljivi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 4  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2012. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podsjetilo me ovo na horor-trakavicu o Fredyju Krugeru. Svi se zgražaju nad njim, no zaboravljaju jednu važnu stvar iz njegove prošlosti: on je dijete svih njihovih perverzija, potomak sveg skrivenog i zataškanog zla jednog malog pristojnog gradića u provinciji.

Salapić, pristojan dečko s obećavajućim političkim pozicijama, dijete je politike. Osobna obiteljska tragedija bacila ga je još u najranijoj mladosti (gotovo djetinjstvu) u ralje političkih odgojitelja, gdje se mogao nagledati koječega u ovih dvadesetak godina, pogotovo na našoj osječkoj sceni, gdje nije bilo varijanti, kombinacija, križanja i poza koje nisu isprobane. Srećom, bio je pametan, pa je sve čega se nagledao završilo u njegovu korist i može se slobodno reći kako nije baš lijepo uzvratio svojim političkim starateljima, koji su ga, ipak, kojekakvim stranačkim mehanizmima odškolovali, zaposlili i pozicionirali.

Misli li on da bi sve to postigao bez njih, kao dijete iz Bizovca?

Mislim da će za koju godinu imati prilike ovo provjeriti metodom vlastitog iskustva, jer prebjegom u HDSSB zagarantirano mu je samo jedno: 3,5 godine do isteka ovog saborskog mandata koji im je donio u miraz i radi kojeg im je jedino interesantan. Ako se pod hitno ne orodi sa Šišljagićem, kako se govorka, teško da će završiti na nekakvom značajnom mjestu HDSB-ove liste za idući saziv Sabora… Koliko god on govorio da nije još za mirovinu, došao je na mjesto gdje će ga tamo poslati nakon jednokratne upotrebe koju rabe za slučajeve prebjega (sjetite se Matkovića). Znaju oni što s takvima, a šef u Mostaru je sve samo ne glup čovjek.

Zaboravio je Salapić još jednu stvar: birače. Zašto je uopće mislio da bi mu netko ovo honorirao glasom na izborima?! No, to se događa egocentricima koji si vremenom umisle da su malo važniji no što doista jesu i koji zaborave čiji kruh jedu… Povukao je za sobom još 30-tak mladih političkih pokusnih kunića za koje već prekosutra nitko više neće znati…

Šteta za njega – u Saboru je djelovao dobro, uvjerljivo i pristojno. Činilo se da je on jedan od nove generacije mladih retoričara na koju HDZ računa nakon svojih potresa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2012. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najgore je vjerovati poslušnima. Svakoga slušaju.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2012. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa sto se cudis , pa hdssb je nastao od hdz...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2012. 1:27 
Naslov:  Re: HDZ prelasci u HDSSB
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni u stranku primaju one po kojima stalno pljuju? Laughing
iako je hdssb=hdz al opet...haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2012. 7:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...opcija je nekima - ili otići iz Osijeka, ili poslati poslušnik i uhljebiti se u bastionu zvan hdssb...ionako neki ljudi imaju lice - gice...ili nemju obraz, tj.lice...

e, muka mi je..

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2012. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

  Ne pratim pretjerano politiku, međutim ne mogu se oteti dojmu, da su obje strane u ovoj političkoj cirkuskoj predstavi, dugoročno gledano puno više izgubile nego što su dobile. Gospodin Salapić je izdao svog političkog sponzora i stvoritelja, i ne vidim što će ga spriječiti da slično napravi i HDSSB-u kad mu se za to ukaže prilika i potreba. Također ne vidim razlog, zbog kojeg bi HDSSB-e, Salapića držao visoko pozicioniranog u stranci, nakon što izgubi svoj saborski mandat, pogotovo kad uzmemo u obzir gore spomenute sklonosti dotičnoga.
No, kao i uvijek, vrijeme će najbolje pokazati. Ipak je to politika. Živi bili pa vidjeli...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2012. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hdz je izabrao karamarka za predsjednika stranke , pa tko normalan zeli ostat u stranci u kojoj je spijun predsjednik. Nismo mi rusija da spijuni vode stranku. Svi ce izaci iz hdz-a...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2012. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la: ›
Hdz je izabrao karamarka za predsjednika stranke , pa tko normalan zeli ostat u stranci u kojoj je spijun predsjednik. Nismo mi rusija da spijuni vode stranku. Svi ce izaci iz hdz-a...

 Bez obzira na situaciju u HDZ-u, i dalje mislim da je to brak iz interesa koji ima jako male šanse da poživi u miru i ljubavi dulje vrijeme.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
negue
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2012. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znate kako se sada pozdravljaju HDSSBejci,...."ćao micika".. naravno uz tapšanje po stražnjici...

_________________
Veni, vidi, VIČI.!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: