Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nema više cenzure

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2006. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

autocenzura je osobni zakon.

sve ostalo........ ljudima baš zato bude interesantno pa nabave.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
puki je napisao/la: ›
ali - bi li ti to cenzurirao?
Za ljude kao ja... YES


Općenito, nisu svi filmovi za sve ljude. Ovisi o ukusima, preferencama, svjetonazoru, moralu i koječime ostalom. Ako imalo imaš pojmao SP, onda znaš što je i kakav je humor u toj seriji. Ne sviđa ti se, ok, ne moraš ići na film Smile Pogotovu što taj crtić nije uopće za klince; tu je greška u koracima što se automatski pretpostavlja da su crtići namjenjeni klincima i nikom drugom. Onda se dogodi jedan ovakav crtić za koji bih se ja dobro zamislio da li bih prikazao svojoj (hipotetskoj) kćerki....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa to i ja tvrdim...al ne "ja masim poantu, bu-bu-bu-buuuuu"...
ako ti se neki film cini kao nesto sto ce te natjerati da tuzis zbog dusevnih boli, ostani kod kuce.
citaj ocjene na posterima, ako ti je SP uvredljiv, vjerujem da ce ti odgovarati sve ispod pg13...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2006. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Ne sviđa ti se, ok, ne moraš ići na film Smile Pogotovu što taj crtić nije uopće za klince; tu je greška u koracima što se automatski pretpostavlja da su crtići namjenjeni klincima i nikom drugom. Onda se dogodi jedan ovakav crtić za koji bih se ja dobro zamislio da li bih prikazao svojoj (hipotetskoj) kćerki....
Eto tu i je stvar... Ja sam mislio to je crtic pa onda nisam gledao rating, i tu je bila greska. Ali greska nije bila moja. Mene je kcerka vodila znaci ona je trebala biti svjesna kao i odgovorna za danasnje posljedice .
puki je napisao/la: ›
mislim, jel ti mene zajebavas? ono, osjetljiv sam na filmove, pa ajde ako si neozbiljan, nemoj oko ovoga...
Mislis... Oprosti stari, necu vise. Trebam i tebi staviti disclaimer...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2006. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@FatCat,

možda je ćerka znala, ali ju je zanimala tatina reakcija....... Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...ti si mislio da je crtic pa sti otisao gledati SP?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2006. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
hm...ti si mislio da je crtic pa sti otisao gledati SP?
Zar to nije crtic? Govorimo o istom filmu?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znas na sta mislim, ebemu..."crtic" kao film za djecu od 3-6.

i nisi vidio ni jednu najavu filma? ono, mislim da ni jedna ne prodje bez psovki...
i enivejz - ti bi izrezao SP? ono, izbacio skakljive scene?

tako sam bar razumio...a onak, ako ti gledati okrnjene filmove koji te nece muciti pricinjava neko zadovoljstvo, procunjaj po netu malo...kontam si da imas istomisljenika pa se mozete razmjenjivati prociscenim verzjama filmova...


isuse boze, ovo me podsjeca na situaciju kada je moj mali bratic krenio slusati gangsta rap i zamolio me da mu izrezem sve pjesme tak da nema psovki...nepotrebno reci - sasjekao bih mu minutazu prosjecnog cedea na 1/4...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2006. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
znas na sta mislim, ebemu..."crtic" kao film za djecu od 3-6.

i nisi vidio ni jednu najavu filma? ono, mislim da ni jedna ne prodje bez psovki...
i enivejz - ti bi izrezao SP? ono, izbacio skakljive scene?
Ma ne... Govorim da je to crtic i normalno misljenje bi znacilo da je to djecji film. Nema sta, ostar si kao jaje...

puki je napisao/la: › isuse boze, ovo me podsjeca na situaciju kada je moj mali bratic krenio slusati gangsta rap i zamolio me da mu izrezem sve pjesme tak da nema psovki...nepotrebno reci - sasjekao bih mu minutazu prosjecnog cedea na 1/4...
Imam rap cd's, i svaki kojega kupujes u trgovini (i online) ima clean i dirty version. To tebe bratic pali, kao i mi ovdje...

I da nisi spomenuo isusa boga vise ili 'cu te prijaviti super leptiru. I sad evo cenzure opet, hebiga...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ne... Govorim da je to crtic i normalno misljenje bi znacilo da je to djecji film. Nema sta, ostar si kao jaje...


'Crtići' o kojima ti pričaš su se prije puštali u 1915, prije Dnevnika. Dakle prije 20 godina. Crtani film kao medij je već odavno prerastao tu kategoriju 'dječjega' i etiketiranja kao djetinjastoga. Kod većine ljudi. Danas se 'crtići' rade na moćnim grafičkim mašinama i imaju svoju kategoriju u Oskarima.

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Imam rap cd's, i svaki kojega kupujes u trgovini (i online) ima clean i dirty version. To tebe bratic pali, kao i mi ovdje...


Šta su to clean verzije gangsta rapa? Smile Instrumentali?

fatcat je napisao/la: › Mene je kcerka vodila znaci ona je trebala biti svjesna kao i odgovorna za danasnje posljedice .


Kolko kćerka ima godina?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2006. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Eto tu i je stvar... Ja sam mislio to je crtic pa onda nisam gledao rating, i tu je bila greska. Ali greska nije bila moja. Mene je kcerka vodila znaci ona je trebala biti svjesna kao i odgovorna za danasnje posljedice .


Po ovom vidim da je fatcat danas provokator dana Smile Mislim da ste nasjeli, puki i allein...

Ako me ozbiljno pitaš bi li mogao tužiti (koga? Najvjerojatnije producenta i redatelja filma, distributera i kinematograf u kojem si to gledao...): ma jasno da bi, sve se to može, zašto ne? Samo, čak i ako bi dobio prvostupanjsku presudu, izgubio bi na prizivu. Ista je situacija s onom skupnom tužbom koju su oboljeli od raka podnijeli protiv duhanske industrije SAD-a i dobili: duhanska industrija je ispušila milijarde odšteta koje je morala platiti. Ipak, na prizivu je takva presuda poništena.
Ako je na plakatu označeno da nije za djecu (pa i iz trailera si mogao vidjeti, nisu traileri samo za reklamu), dakle, oni su sa svoje strane napravili sve da obavijeste zainteresirane da se radi o filmu s eksplicitnim scenama, ti si vlastitim izborom i pristankom zadobio duševne boli, a to u pravnoj teoriji označava-isključenje protupravnosti.
Izvlačiti se na kćer nema smisla, osobito ako je maloljetna: tko je tata, taj je glavni i odlučuje kome ide daljinski, valjda se zna pravilo broj jedan, zaboga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam nasjeo, samo se svadjam:)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2006. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
nisam nasjeo, samo se svadjam:)


zašto si svadljiv danas?????????

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2006. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Crtani film kao medij je već odavno prerastao tu kategoriju 'dječjega' i etiketiranja kao djetinjastoga. Kod većine ljudi. Danas se 'crtići' rade na moćnim grafičkim mašinama i imaju svoju kategoriju u Oskarima.
Crtani filmovi su radeni rucno, danasnja animacija je rendirana kompjuterom. Primjerno George Lucas Studios, i Pixar koji je Walt Disney Sudios kupio nedavno. U nekadasnjem poslu sam podrzavao (support i maintenance) takav hardvare i software.
allein je napisao/la: › Šta su to clean verzije gangsta rapa? Smile Instrumentali?
Ciste su one koje nemaju naljepnicu: Parental Advisory - Explicit Language. Mozes kupitii isti CD u dvije verzije. Kako ja matori to znam, a vi "kool" ljudi ne...

allein je napisao/la: › Kolko kćerka ima godina?
Toliko koliko stari ima metaka u sacmarici. Jos nesto?

Alana Bates je napisao/la: ›
Po ovom vidim da je fatcat danas provokator dana Smile Mislim da ste nasjeli, puki i allein...
Eto, barem jedna osoba govori moj jezik. Mislio sam da govorim kineski...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedno je podjebavanje, drugo je vrijedjanje. nadam se da si zadovoljan, eto...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: