Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2012. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rodaroda je napisao/la: ›
Uuu, al' su se neki znalci bicikala, te opreme našli uvrijeđeni! Shocked
Na autopiji sam recimo svake druge nedjelje između 10-12 sati i nije da sam baš vidjela gdje su te tučnjave za fensi opremu i slično. Opišite mi, molim, gdje su takvi događaji da se i ja omastim.
Kupovala sam dijelove za bic i na autopijaci i na bicikljaku po jednakim cijenama tako da ne vidim dramu. Na Bicikljaku mi ih, za razliku od autopije, nije bio problem pronaći, a usput sam i popila kavu, družila se i dobila par korisnih savjeta.
I kad ste već zapeli za sematiku, rado bih znala u što biste, a da nije sajam, preimenovali događanje/okupljanje vrste kao što je ovo. Ne vidim neki drugi prikladan izraz, a vi?

Na ovaj forum sam se uključila ranije zbog jedne druge teme, koju ću i nastaviti komentirati, a ovdje sam samo usput jer se i ja osjećam prozvana kad se pljuje po nečemu dobrom vezanom za biciklizam budući da mi je bicikl jedino prijevozno sredstvo.
A što vas dvojica vozite?


a da ti ipak izabereš neki forum ili temu gdje se piše o štrikanju...kuhanju....kukicenju...goblenima i tako to

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2012. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
rodaroda je napisao/la: ›
Uuu, al' su se neki znalci bicikala, te opreme našli uvrijeđeni! Shocked
Na autopiji sam recimo svake druge nedjelje između 10-12 sati i nije da sam baš vidjela gdje su te tučnjave za fensi opremu i slično. Opišite mi, molim, gdje su takvi događaji da se i ja omastim.
Kupovala sam dijelove za bic i na autopijaci i na bicikljaku po jednakim cijenama tako da ne vidim dramu. Na Bicikljaku mi ih, za razliku od autopije, nije bio problem pronaći, a usput sam i popila kavu, družila se i dobila par korisnih savjeta.
I kad ste već zapeli za sematiku, rado bih znala u što biste, a da nije sajam, preimenovali događanje/okupljanje vrste kao što je ovo. Ne vidim neki drugi prikladan izraz, a vi?

Na ovaj forum sam se uključila ranije zbog jedne druge teme, koju ću i nastaviti komentirati, a ovdje sam samo usput jer se i ja osjećam prozvana kad se pljuje po nečemu dobrom vezanom za biciklizam budući da mi je bicikl jedino prijevozno sredstvo.
A što vas dvojica vozite?


a da ti ipak izabereš neki forum ili temu gdje se piše o štrikanju...kuhanju....kukicenju...goblenima i tako to


Patetično.
Kad se nema što pametno odgovoriti, onda se ne može drukčij nego tako kao ti.
Lijepi pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: