Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2012. 17:46 
Naslov:  Re: SALA ZA SVEČANOSTI PETRA & ANA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pipi os je napisao/la (Pogledaj post): › Prvo bi se obratila gospodinu "jojkretenu" u ovom slučaju bi ga nazvala i" jojIDIOTOM". Pitala bih ga odakle mu pravo da nekoga vrijeđa i naziva prevarantom na osnovu svoga bijednog iskustva u pijanom stanju. Ja sam jedna od mladenki i u više navrata gosšća u sali Petra & Ana i to što "jojIDIOT" navodi naprosto nije istna. U svim svatovima u kojima sam bila pa tako i mojim radili su profesionlni konobari i usluga je bila na nivou,piće je sve u cijeni kako sokovi tako i žestoko i nije kao u drugim salama da ti naplate Jager posebo ili sl. Hrane je bilo u izobilju a sutra dan smo imali ručak na kojem su nam služeni svježi prlozi i salata. I nakon toga je ostala hrpa hrane koju smo još danima djelili rodbini i susjedima. Tako da tvrdnja gospodina "jojIDIOTA" ne stoji. Naravno nije uvijek sve savršeno...bilo bi bolje da je recimo dopušteno pušenje u sali pa da gosti ne moraju izlaziti,puno bi ljepše bilo da je strop niži...ali sve u svemu smo zadovoljni i ja i ostali moji poznanici koji su tamo organizirali svatove. Još bi gospodinu "jojKRETENU" rekla da je klasični primjerak primitivca jer na svim forumima samo pljuje po ljudima koji se trude i bore za svoju egzistenciju...ovdje mu nevalja sala u Višnjevcu,na drugom forumu mu ne valja catering jer nije dobio pribor,nadalje mu ne valja Karaka jer je bila gužva...itd,itd...samo pljuje i vrijeđa. vjerovatno neki tatin sinčić koji nikada nije ništa u životu korisno napravio. Toliko!

Apriliiiliiiii !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: