Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2012. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
Da,to sam pisao,govorio,ispadao trol kod raznih anakondi i zena koje neznaju sta je zivot,nemaju obitelj,nemaju djecu da hrani pa da drugom ona soli pamet(jos na forumu mene se uhvatila ribat,ona???koja nema ni kuceta ni maceta..)..Ovakve sirotinje po Osijeku je sve vise i vise,grad koji je bio pojam za gospodarstvo,firme,sada je postao trgovacka meka(koja ce se polako gasiti isto)postaje grad u kojem je glavna sreca otici u Portanovu ugrijat se i vidit izloge izvana jel unutra ljudi nemogu ni primirisat a kamoli kupiti nesta u skupim ducanima.Kad pomislim samo koliko ce jos ovakvog teksta biti kad pocmu otkazi u posti,drzavnim sluzbama,hep-u,koteksu,gradnji...tisuce i tisuce ljudi nece imat primanja za sebe i svoju obitelj...Drzava penzionera i zastitara smo,mi koji smo vojnu mirovinu casno zasluzili preko svoga mesa i krvi i one hijene kojih ima u samom osijeku 2 tisuce laznih da dobro zive a ovi jadni nemogu kruh kupit a kamoli nesta vece..eee kad se sjetim samo rijeci Brune Busica muka mi dodje..isao sam branit zemlju od krvoloka sa istoka,koljaca,siledzija,arkanovaca,orlova,tigrova i svih drugih gadova i kerova iz smrdije.znam za cega sam isao...al kad te tvoj Hrvat u tvojoj zemlji krade to boli kako kaze Bruno Busic nas emigrant i pisac kojeg su isti ti koljaci iz srbije ubili u Parizu..nek bog pomogne ovom narodu koji nema al bojim se da je i on okrenio ledza napacenom narodu zbog boguljenja..(i nisam balavac anakondo nego otac dvije cerkice,68-osmo godiste sam tepsijo, ako te zanima moja biografija,ranjen na Nemetinu 20.11.91 u predjelu nogu,stomaka,40% invalid,to sam ja anakondo,zovem se Robert,zivim na uskim njivama,i nemoj me vise spominjat u bilo kojoj recenici bolje ti je.

Uglavnom ti zamjeraju načinu na koji govoriš, a ne ono što govoriš.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MUGDIM
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2012. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): › ..(i nisam balavac anakondo nego otac dvije cerkice...



Jesu ti dobre cerkice ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2012. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@rafa
Ako te smetaju rasprave ne forumu, zasto sudjelujes..
i da, nije lijepo vrijedjat ljude a ni zene..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2012. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MUGDIM je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › ..(i nisam balavac anakondo nego otac dvije cerkice...


Jesu ti dobre cerkice ?

padobranac.... kakvo ti je to pitanje???? Surprised Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2012. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
MUGDIM je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › ..(i nisam balavac anakondo nego otac dvije cerkice...


Jesu ti dobre cerkice ?

padobranac.... kakvo ti je to pitanje???? Surprised Confused

Daj zaljubljena ne seri! Very Happy
MUGDIM, podrzavam te potpuno! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2012. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
MUGDIM je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › ..(i nisam balavac anakondo nego otac dvije cerkice...


Jesu ti dobre cerkice ?

padobranac.... kakvo ti je to pitanje???? Surprised Confused

sorry padobranac... u stvari sam se obratila Mugdimu jer mi nije jasna namjera njegovog pitanja o kćerkicama?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2012. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
Daj zaljubljena ne seri! Very Happy


Malac, budi pristojan... zar te kod kuće nisu naučili tome?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2012. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sad tek vidjeh da je lik i dalje opsjednut......nemo'š vjerovat.......@rafa - ovaj puta ozbiljno: skini mi se kurca, prestani prijetiti i mani se mog imena,...boli me briga tko si i što si, nisam ti ja balavica s kojom se ovce '68 čuvao, čovjek bi pomislio da u tim godinama imaš pristojnosti, al ne da se seljak iz opanaka u salonske cipele....
...i da si sto puta ranjen i branitelj, i da pedeset puta boluješ od ptsp, boli me dupe....i moj je muž u istom košu ko i ti, njega barem ne maltretiraju trolovi po forumima...iš-iš....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2012. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malac, budi pristojan... zar te kod kuće nisu naučili tome?

Jesu, jesu... A sta si ti operirana od zajebancije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2012. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...sad tek vidjeh da je lik i dalje opsjednut......nemo'š vjerovat.......@rafa - ovaj puta ozbiljno: skini mi se kurca, prestani prijetiti i mani se mog imena,...boli me briga tko si i što si, nisam ti ja balavica s kojom se ovce '68 čuvao, čovjek bi pomislio da u tim godinama imaš pristojnosti, al ne da se seljak iz opanaka u salonske cipele....
...i da si sto puta ranjen i branitelj, i da pedeset puta boluješ od ptsp, boli me dupe....i moj je muž u istom košu ko i ti, njega barem ne maltretiraju trolovi po forumima...iš-iš....

To su tipicne fore kmecavaca, kad nemaju argumet za raspravu, onda vade keca iz rukava: Ja sam branitelj, tko mi smije nesto reci..
nebitno koja je tema..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: