Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2012. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Karola ne vrijedi to objašnjavati Simi. On dalje od svog nosa ne vidi a zato i ima veliki nos samo što to neće priznati već će reći da mu je nos prčast.


U nedostatku argumenata, uvijek je tu stari dobri argument ad hominem. Jadno ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karola
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.01.2012. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
karola je napisao/la: ›
A ti simo031 si 12 sati dnevno na ovom portalu i na netu opčenito,jel imaš ti zivot,familiju,djecu??? ili ti je zivot net ,portal osijek031?


 Imam suprugu i dvoje djece(jedno na faxu, drugo predškolskog uzrasta),posao SSS (metalske struke) oko pola jutra voćnjaka, šezdesetak trsova vinove loze, petstotinjak kvadrata vrta, domaće životinje, kućne ljubimce i nemam PTSP (barem nije utvrđeno).

Zanima li te još što?


Ne,ti si mene pitao za gpdine i djecu ja sam ti rekao.sin 18,ako mislis da valjam docicu u kafic gdje zelis i mozemo se upoznat da vidis skim pises i skim debatiras ovdje.Drago mi je sto imas familiju i djecu,a za ptsp nemam ni ja a bio sam 91 na Baranji proveo godine u blatu i mulju za nista..al hvala bogu imam posao dobar pa onda penziju i Delagica nisam trebao kao mnogi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2012. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

karola je napisao/la: ›
Pa tko je danas crni SIMO posten??? navedi mi jednu osobu iz gradske vlasti bivse i sadasnje,koja je to radila za grad a ne za sebe?? aj navedi ti ovako" nacitan i bistar" momak!


Pošten je svatko onaj tko želi miran san. Političari su ljudi. Među ljudima ima poštenih i onih drugih. Ne poznajem nikoga od njih da bi sudio o njegovom poštenju.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karola
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.01.2012. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
francika je napisao/la: ›
Karola ne vrijedi to objašnjavati Simi. On dalje od svog nosa ne vidi a zato i ima veliki nos samo što to neće priznati već će reći da mu je nos prčast.


U nedostatku argumenata, uvijek je tu stari dobri argument ad hominem. Jadno ...


Simo moras prihvatit da Franci je htio reci da se ne slaze sa ovima iz vlasti,svatko ima pravo na svoje misljenje,meni je osobno na primjer strosika super,tebi nije,franciki onako..al to imamo pravo reci,a ne da bude kao u juznoj koreji da Kim Jong drugi digne ruku i 20 miliona onih jadnika kaze DA!!demokracija je..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: