Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ŽENE vs. SP 2006.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Kealan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: WorldWideWeb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2006. 8:28 
Naslov: Complicity ŽENE vs. SP 2006.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naletih danas u večernjaku na zanimljiv članak i popratnu zafrkanciju, pa me baš zanima mišljenje, iskustva, doživljaje proteklih godina i tako to, posebice naših dragih pripadnica ljepšeg spola....

Citat: › Valentina Junaci - Večernji list => Ne, nijedna cura nije urlala od sreće na Jarnijevu 47. minutu. Ma, nijedna nije grizla nokte kad je Šuker Stelei iz penala zabio prvi put, pa ga je i drugi put, opipavajući si puls, Rumunju uspio uvaliti. Mi mislimo da su braniči golmani, da je offside nešto za namazati na kruh ili, eventualno, neki dio automobila jer i o autima valjda ne znamo baš puno.

Svake četiri godine, kako se redaju SP-i i EP-i, ulazimo u rat za daljinskim upravljačem, do zadnje kapi krvi jer ne daju nam muškarci ni da proplačemo koju minutu nad našim omiljenim sapunicama... S prijateljicama peglamo kartice i tračamo uz kavu jer ne znamo što bismo u očaju bez naših dragih. Mi smo nogometne udovice. Od 9. lipnja do 9. srpnja dobrodošle smo valjda jedino u Švicarskoj, koja je samo za nas širom otvorila vrata svojih hotela i pružila nam predivan mamac, plakate i reklame s razodjevenim Misterom te alpske idile. Zgodniji je lik od Lečkova i Ivanova za koje nikad nismo čule, a izgleda bolje od Rooneyja, još jednu našu enigmu. Vrijedi razmisliti o Švicarskoj i zbrisati što dalje od muškaraca i njihovih TV-a. Jer, kad ih neće zanimati Vatreni i Kockasti (kako ih ono zapravo zovu?), onda će se zacementirati na svojoj pohabanoj fotelji uz Togo-Švicarska ili će ih zanimati hoće li Drogba zabiti koji gol Argentincima kao što zabija u Chelseau.

Ovako u muškim glavama o nogometu dišu žene. Internetski muški štosevi i bontoni već su, međutim, lagano zastarjeli. Čak i domaća istraživanja pokazuju da će trećina Hrvatica pratiti sve tekme SP-a. I to ne zato što ih zanima kako Prši stoji dres ili zato jer je in znati nešto na tu temu. Muškarci više nemaju monopol na nogomet i dovoljno je prostora da svoja viđenja o njemu iznesu oba spola. Ako volimo i - ne daj Bože - koji put prokomentiramo igru, ne znači da smo manje žene.

Dečki, ne sudite olako da nam je svima Van Nistelrooy sladak i da samo zato pogledamo koju utakmicu Uniteda ili Oranjea. Sjetite se, naši najdraži, samo kako ste voljeli gledati mečeve Anne Kurnjikove, vjerojatno zbog njezina zavidnog teniskog umijeća.

I KAO DODATAK PRILOGU:

10 zlatnih pravila: Uživaj u nogometu i ostani moja žena


1. Draga, čitaj sport i ne žali se
Od 9. lipnja do 9. srpnja čitaj sport u novinama da budeš svjesna svega što se događa na Svjetskom prvenstvu, da možeš razgovarati sa mnom. U protivnome, režat ću ili te ignorirati u potpunosti. Draga, ne žali se zbog premalo pažnje koju ti poklanjam.
2. Čuvaj oko!
Za vrijeme SP-a, televizor je moj, cijelo vrijeme, bez iznimke. Ako samo pogledaš daljinski, ostat ćeš bez njega - mislim na tvoje oko.

3. Ne trebam te golu
Ako baš moraš proći ispred televizora za vrijeme tekme, ne smeta me dok to činiš puzeći po podu. Staneš li gola ispred TV-a, obuci se čim se makneš jer ako se prehladiš, neću te imati vremena voziti liječniku ili paziti na tebe dok traje SP-a.

Ne očekuj ništa
Dok gledam tekmu, bit ću gluh, slijep i nijem, osim ako hoću piće ili nešto prigristi. Nisi pri sebi ako očekuješ da ću te slušati, otvarati vrata, javljati se na telefon, podići bebu koja je upravo pala s drugog kata... to se neće dogoditi.

5. Pobrini se za pivo i čips
Neka u frižideru stalno bude najmanje 12 piva i dovoljno grickalica. Molim te, ne radi grimase kad mi prijatelji dođu gledati tekmu. Zauzvrat, dopustit ću ti da od ponoći do 6 ujutro gledaš TV, osim ako ne bude reprizira tekme.

6. Ne reci gubitniku 'smiri se', dragi'
Ako me vidiš uzrujanog jer moji gube, nemoj reći "smiri se, to je samo igra" ili "ne brini, pobijedit će drugi put". Jer, uzrujat ću se još više i manje ću te voljeti. Ne zaboravi, nikad nećeš znati više od mene o nogometu i tvoje "ohrabrenje" može završiti prekidom ili rastavom.

7. Ne griješi u vremenu
Smiješ sjesti kraj mene i gledati jednu tekmu sa mnom, smiješ razgovarati sa mnom u poluvremenu ali samo dok traju reklame i ako sam dobre volje zbog rezultata mojih. Uoči da spominjem "jednu" tekmu, dakle ne koristi Svjetsko prvenstvo kao ljigavi izgovor za zajedničko provođenje vremena.

8. Golovi su zakon
Ponovljene snimke golova su vrloooo važne. Ne zanima me jesam li ih već vidio ili nisam, želim opet. Puno puta.

9. Ne očekuj moja ukazanja
Reci svojim prijateljicama da ne rađaju, da ne organiziraju dječje tulume na kojima bi se ja trebao ukazati, jer: neću ići, neću ići, neću ići! Ali ako nas moj prijatelj pozove da u nedjelju gledamo tekmu kod njega, bit ću tamo iste sekunde.

10. Ne zaboravi, čuvaj oko!
Noćne TV-emisije koje daju najbolje detalje prethodnog dana na SP-u važne su kao i tekme. Nemoj da ti padne napamet reći "ali ovo si već vidio, promijeni program da gledamo ...

_________________
Coimhéad fearg fhear na foighde!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2006. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit ću totalno oduzeta od ikakvih saznanja o sp-u, kao što sam bila i dosad, jer su ispitni rokovi i jer me nimalo ne zanima. Ne mogu govoriti za svog boyfrienda, ali sam prilično sigurna da ih i on ima, pa ćemo to blaženo razdoblje između 9. i 9. provesti uz knjigu. Cheers...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2006. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Bit ću totalno oduzeta od ikakvih saznanja o sp-u, kao što sam bila i dosad, jer su ispitni rokovi i jer me nimalo ne zanima. Ne mogu govoriti za svog boyfrienda, ali sam prilično sigurna da ih i on ima, pa ćemo to blaženo razdoblje između 9. i 9. provesti uz knjigu. Cheers...


pa hej....mislim stvarno, nemoj me vrijeđati, buba.
ja i sp ne idemo zajedno...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
knox
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.05.2006. 18:59 
Naslov:  Re: ŽENE vs. SP 2006.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene sp zanima,zato sam tako i namjestila ispite da mogu gledati na tv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2006. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la: ›
Bit ću totalno oduzeta od ikakvih saznanja o sp-u, kao što sam bila i dosad, jer su ispitni rokovi i jer me nimalo ne zanima. Ne mogu govoriti za svog boyfrienda, ali sam prilično sigurna da ih i on ima, pa ćemo to blaženo razdoblje između 9. i 9. provesti uz knjigu. Cheers...


pa hej....mislim stvarno, nemoj me vrijeđati, buba.
ja i sp ne idemo zajedno...


Nemoj ti, assume makes ass of you and me, tak da bolje da ne pretpostavljam šta ti misliš i kakve stavove imaš... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2006. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heheheh...a volim te....:*

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2006. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:*

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2006. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blago onom tko izmislio ta pravila..
idiot

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kealan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: WorldWideWeb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2006. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › blago onom tko izmislio ta pravila..
idiot


Isis je očigledno protiv nogometa Smile Ali ne razumijem zašto bi netko 'ko se očigledno voli zajebavati bio idiot?! Razvedri se malo burajz!!

_________________
Coimhéad fearg fhear na foighde!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francuska sobarica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2006. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja volim gledat nogomet
ja volim gledat nogometaše
ja volim navijat za svoj tim
a najviše volim ono što ide poslije dobre tekme...

_________________
Allways look on the bright side of life... Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2006. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francuska sobarica je napisao/la: › a najviše volim ono što ide poslije dobre tekme...

Pranje sudja i ciscenje gajbe od navijanja ekipe? ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kealan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: WorldWideWeb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2006. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He he he, admine, CARE! Vidim da ti znaš što naše bolje polovice očigledno čeka na kraju duge Smile Twisted Evil

_________________
Coimhéad fearg fhear na foighde!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2006. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jos ako se nose ko francuske sobarice... moglo bi biti i bichevanja Smile)

eeer, ovo nije fetish topic ? Upss Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.05.2006. 23:18 
Naslov: Complicity Re: ŽENE vs. SP 2006.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo, sorry, clanak koji si umetnio nije mi se dalo citati, jer je, jebo te, predugacak, ali vjerujem da je neizmjerno zanimljiv.

Tvoj topic mi je upao u oko zbog same pomisli o navlacenju i raznih trzavica za vrijeme svjetskog prvenstva.

Svaki normalni tip ce pratiti svjetsko, i bodriti nasu repku na putu prema gore. Uostalom, nisam ni ja neki veliki nogometni fan, poglavito hrvatske nogometne lige, ali kada se radi o prvenstvu na kojem sudjeluju reprezentacije svih jacih zemalja svijeta, onda grizem.

Mogu ze pripadnice ljepseg spola i uvrijediti, ali ima par pravila za koja sam nacuo negdje prije.
Jedno od tih je: "Ne diraj me dok gubimo, drzi distancu jer sam sklon agresiji, i ne pokusavaj me tjesiti ako izgubimo jer sam neuracunljiv."
Ta pravila nisu smisljena bezveze, nego da bi zene bile sigurne za vrijeme prvenstva.

Netko je rekao: "Pa i muskarci imaju PMS", i nije pogrijesio, samo sto se to kod nas javlja svake 4 godine i traje po mjesec dana.

Zene upozorenje: "Ako i malo znate kako je to imati PMS, onda nas bolje pustite na miru da onako ushiceni i nabrijani psujemo, pljujemo, razbijamo i pizdimo. Vjerujte, popustit ce nas i opet cete biti u prvom planu. To je jedino sto trazimo, mjesec dana svake 4 godine."

E da i molim vas, ohladite svojim ljubljenim navijacima pivo i pripremite nekakvu zacijenjenu hranu da ne bi bilo pizdarija.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ketty
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2006. 0:06 
Naslov:  Re: ŽENE vs. SP 2006.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ću pratiti SP kao što sam ga pratila i prijašnjih godina.
Ja sam ko' i muško za vrijeme utakmice .... ne diraj grizem.


HRVATSKA ....... AJMO NAŠI !!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: