Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neobični fetiši

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2006. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

'Ajd' da se i ja povjerim Wink

Obožavam lijepo donje rublje. Na meni. I trošim (zaista previše) novca na to. Bez obzira hoće li to neki primjerak muškog roda vidjeti ili ne, mene naprosto uzbuđuje imati ga na sebi (i znati da se nalazi na mom tijelu, bilo ispod traperica i neke široke, šlampave majice npr. bilo ispod neke seksi haljinice).
Btw, sad se baš pitam... znači li to da sam uvijek napaljena?!?!

A glede muških primjeraka.... dakle, izluđuju me bokserice. Obožavam vidjeti mog muškarca u boksama (prije nego bacim pogled na ostalo Wink ).

Spada li i ovo u fetiš?

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2006. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
vidiš,vidiš...Smile
godsmack - awake(nepitajte, ne znam zašto)


Nije njegov, nego moj fetiš. ne pitajte, ne znam zašto Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2006. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
'Ajd' da se i ja povjerim Wink

Obožavam lijepo donje rublje. Na meni. I trošim (zaista previše) novca na to. Bez obzira hoće li to neki primjerak muškog roda vidjeti ili ne, mene naprosto uzbuđuje imati ga na sebi (i znati da se nalazi na mom tijelu, bilo ispod traperica i neke široke, šlampave majice npr. bilo ispod neke seksi haljinice).
Btw, sad se baš pitam... znači li to da sam uvijek napaljena?!?!

A glede muških primjeraka.... dakle, izluđuju me bokserice. Obožavam vidjeti mog muškarca u boksama (prije nego bacim pogled na ostalo Wink ).

Spada li i ovo u fetiš?


Da, ali iako ništa od naših "fetiša" nije fetiš u pravom smislu riječi, kao što je recimo, kad frajera popaljuje žena koja u potpeticama gazi bube ili hoda u štiklama po njegovim stopalima... takve stvari koje sa sexom veze nemaju su po meni pravi neobični fetiši. Kao Oreo keksi, recimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2006. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la (Pogledaj post): › u kom smislu "ko grof george gordon byron"? ako misliš, hromi apolon mrtav ko spomenuti grof, onda neće proći. još uvijek mi drago kad je "meso" ugodne temperature od kojih 37 'C Smile


recimo da je živ Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2006. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ali iako ništa od naših "fetiša" nije fetiš u pravom smislu riječi, kao što je recimo, kad frajera popaljuje žena koja u potpeticama gazi bube ili hoda u štiklama po njegovim stopalima... takve stvari koje sa sexom veze nemaju su po meni pravi neobični fetiši. Kao Oreo keksi, recimo.


onda se bolje izrazi kao aseksualni fetishi, mada ja kažem da nema aseksualnih fetisha jer fetish nije fetish ako ne dovodi do seksualnog uzbuđenja..

ak netko kaže da mu je fetish zlato npr. onda bi rekao da on zapravo ne zna šta je fetish

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2006. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
onda se bolje izrazi kao aseksualni fetishi, mada ja kažem da nema aseksualnih fetisha jer fetish nije fetish ako ne dovodi do seksualnog uzbuđenja..


Znači, postoji šansa da je moj fetiš ipak fetiš? WinkWink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2006. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam to samo tako nazvao, meni fetish nije fetish ako nije vezan za seksualnu uzbudu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kealan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: WorldWideWeb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2006. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Znači, postoji šansa da je moj fetiš ipak fetiš? WinkWink


Nije da je nekii poseban fetish, pače vrlo je čest u više oblika, ali i meni je vrlo drag. Btw. slobodno mi možeš pokazati kolekciju svojih čipkica, a ja ti se za uzvrat šetam u boksama po cijeli dan Wink

_________________
Coimhéad fearg fhear na foighde!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2006. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kealan je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Znači, postoji šansa da je moj fetiš ipak fetiš? WinkWink


Nije da je nekii poseban fetish, pače vrlo je čest u više oblika, ali i meni je vrlo drag. Btw. slobodno mi možeš pokazati kolekciju svojih čipkica, a ja ti se za uzvrat šetam u boksama po cijeli dan Wink


Eh, da ne postoji onaj "primjerak" od 1,93 cm i cca 100 i nešto kg... možda bih još i razmislila o ovom WinkWink

Btw, kako si pogodio da je u pitanju čipka?

Mislim, lijepo donje rublje može biti i pamučno, ne? Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2006. 0:07 
Naslov:  Re: Neobični fetiši
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, evo moga...(fetiša, naravno. sram vas bilo koji ste pomislili nešto drugo) Fight

palim se (osim na guranje) na žensku koja mi donosi kavu ujutro obučena samo u moju košulju... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kealan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: WorldWideWeb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2006. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Eh, da ne postoji onaj "primjerak" od 1,93 cm i cca 100 i nešto kg... možda bih još i razmislila o ovom WinkWink
Btw, kako si pogodio da je u pitanju čipka? Mislim, lijepo donje rublje može biti i pamučno, ne? Wink


Jel se mi znamo od nekud??? Odakle znaš moje mjere sunac ti tvoj žemski !! ?? Wink Smile

A što se čipke tiče, lucky guess... To mi je vrlo drago za vidjet' (i osjetit'), a i prekrasan je osjećaj kod skidaš svilene čipkaste gaćurke... Tako fino klize niz bokove, da ti ni ruke ne trebaju... Embarassed

_________________
Coimhéad fearg fhear na foighde!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.05.2006. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nu, nisam se ovom nadala kad sam ni ne znajući započela ovu temu!

Isis je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ali iako ništa od naših "fetiša" nije fetiš u pravom smislu riječi, kao što je recimo, kad frajera popaljuje žena koja u potpeticama gazi bube ili hoda u štiklama po njegovim stopalima... takve stvari koje sa sexom veze nemaju su po meni pravi neobični fetiši. Kao Oreo keksi, recimo.


onda se bolje izrazi kao aseksualni fetishi, mada ja kažem da nema aseksualnih fetisha jer fetish nije fetish ako ne dovodi do seksualnog uzbuđenja..

ak netko kaže da mu je fetish zlato npr. onda bi rekao da on zapravo ne zna šta je fetish


Ma kužiš, nisu ni te bube ni štikle aseksualni fetiši - takvi ljudi time (i samo time!) doživljavaju seksualno uzbuđenje. Samo, radi se o nečemu što nimalo ne popaljuje druge ljude. Fetišisti su bez daljnjeg ipak devijantni i imaju seksualni poremećaj, jer bez takvih vizualnih i inih stimulansa ne mogu postići... zadovoljstvo, rekla bih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2006. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Nu, nisam se ovom nadala kad sam ni ne znajući započela ovu temu!

Yeah, right...

Sex, business, relationship sve je to isto. Svaki dan se gura granica malo dalje i svaki dan sanjamo kako bi sutra tu granicu jos malo gurnuli. Kad se probudis jedan dan i nemas vise volje za guranje te granice - spremna si za svoj sprovod.

Dream as if you'll live forever, live as if you'll die tomorrow.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.05.2006. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, ozbiljno, moja tema je derivirana iz onog "Rezervirano za cure-muškima ulaz zabranjen" il tako nešto - odjednom se pretvorilo u novu temu Smile

Ma ok je, treba svakodnevno testirati granicu, samo - nitko ne ide preko granice koju si je sam postavio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2006. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakodnevno sam u više navrata u ilegalnom prelasku granice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: