Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Trebaju li Osijeku novi bazeni?

Da
47%
 47%  [ 88 ]
Ne
46%
 46%  [ 86 ]
Ne znam/ne zanima me
5%
 5%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 185


Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 22:00 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebali ih bazeni! nek obnove ceste koje su katastrofalnom stanju, pogotovo one u centru grada, staze također. okolis oko dvorane gradski vrt je takoder katastrofalan. infrastruktura grada je katastrofalna i treba ju popravit, tek kad se popravi onda gradi nesto novo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo još jedan biser.
Dakle uredit okoliš oko dvorane i onda ga raskopat za bazene. svka čast!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Evo još jedan biser.
Dakle uredit okoliš oko dvorane i onda ga raskopat za bazene. svka čast!


biseru, nece oko cijele dvorane biti bazeni jel tako? ne pravi se pametan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›

Halo majstori, gradite infrastrukturu i poduzetničke inkubatore. Zar ne mislite da je to jedini način da se smanji nezaposlenost i poveća standard građana i zar mislite da ste previše uložili u to.


Evo nekima je teško čak prosufat portalom. Znam da je google daleko u ameriki ili gdje već izvan granice ali 031 je tu i nađeš što te mući

Poduzetnički inkubator BIOS gradi novu halu!:
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=29237#axzz1BKJtCTQw

GOSPODARSKE ZONE:
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=29766#axzz1BKJtCTQw

Koje se trenutno aktivnosti provode na razvoju gospodarstva i zapošljavanja?
VRDOLJAK:Poslovnu zonu Tenje smo popunili, to je aktivno danas, tamo se gradi, tamo se zida. U poduzetničkom inkubatoru Bios popunjeni su svi kapaciteti koji su bili slobodni početkom godine, te već sada ima kandidata koji će popunjavati prostor onih koji se presele u Tenje. Nakon Biosa ide poslovna zona Tenja, a nakon Tenje poslovna zona Nemetin, u kojoj rješavamo imovinsko pravne odnose, otkupljujemo zemljišta, tražimo modele financiranja, radimo fizibiliti studije cijele zone. Već sada se javljaju veliki partneri, poslovni subjekti koji bi investirali u tu zonu. Projekti kojima potičemo razvoj gospodarstva u pravilu su dugoročni, sporo daju rezultate, a i nikada ne završavaju.

Kolega znam ja za oboje, i kao što sam rekao zar misliš da je to dovoljno? S tolikim brojem nezaposlenih u Osijeku treba stalno graditi infrastrukturu i inkubatore. Treba još najmanje 20 inkubatora, a otkud onda lova za ostalo? S obzirom na gospodarsko sranje u županiji takvi inkubatori bi mogli spasiti radna mjesta koja će se ugasiti u naredno vrijeme. Gledaj malo u budućnost prije nego se praviš pametan.


Dakle Grad nek napravi 20 inkubatora i svi nezaposleni sjednu u njih i sjeda na jajima dok se ne izleže nake ideja??
Šta stvarno misliš da svih 10 000 nezaposlenih u Osijeku treba radit u BIOSU?
Misliš li da se sva lova iz proračuna može bez problema rasporediti u 20 Inkubatora - dakel ukinuti subvencije, potpore, plaće u školstvu i izgradit 20 inkubatora i svi problemi su rješeni??

Grad treba ravnomjeran razvoj - kako geografski tako i strukturalno - malo sporta - malo uređenja i malo poticanja gospodarstvu.
Puno poticanja gospodarstvu treba dati država priej svega ukidanjem hrpe bespotrebnih parafiskalnih nameta te glomazne administracije!

Pobrkao si lončiće malo. Kako sam rekao Osijek i Bizovac koji nije daleko imaju zatvoreni bazen, a oboje ne profitiraju baš nešto jer nisu posjećeni.
Naravno da grad zaslužuje sve pohvale za ravnomjeran razvoj Osijeka u svim segmentima kao što je obnova škola, izgradnja prometnica, biciklističke staze i sl.
Novac se treba trošiti za ono što je prioritetno, a 50 metarski bazen sigurno nije prioritet.
Vjeruj mi da će u gradu nezaposlenost još više rasti zbog nedostatka novca u državnoj blagajni koja mora vraćati kamate i dugove koji su iz godine u godinu sve veći. Novi trgovački centri otvaraju radna mjesta, a stari trgovački centri će smanjivati broj zaposlenika.
Naravno da ne mislim da bi 20 inkubatora zaposlilo 10000 ljudi trenutno, ali bi se išlo ispravnim putem jer bi se razvijao poduzetnički duh, veliki broj poduzetnika bi imao mogućnost sa duplo manjim troškovima pokrenuti posao i koristiti raznorazne usluge stručnih ljudi u inkubatoru koje su mu potrebne jer na početku poslovanja nitko si to ne može priuštiti. Neka samo 10% uspiju razviti nekakvu tehnologiju i uspostaviti međunarodne veze za izvoz svojih proizvoda bilo bi dovoljno da se za koju godinu zaposli pa skoro tih 10000 ljudi.
Grad treba ukinuti sve stipendije jer stipendije se daju kad nemaš dovoljan broj radne snage a potrebna ti je pa da si je osiguraš na vrijeme. Demagoška je laž ili neznanje onih koji govore da ima malo stručne snage. U Osijeku ima viška stručne i nestručne radne snage svih vrsta tako da idućih 5 godina ne treba dati nijednu stipendiju. To je samo kupovanje biračkog tijela na naš trošak.
Za sportaše treba ukinuti sve stipendije zauvijek. Svaki sportaš ukoliko se želi baviti nekim sportom neka si sam traži sponzora u privatnom sektoru.
Ako pod poticajem gospodarstvu smatraš stvaranje povoljnijih uvjeta za poduzetnike kao što su otvaranje inkubatora slažem se da treba poticaj, ali ako smatraš da treba izmišljati poslove da bi se osigurao posao nekim firmama koje nemaju trenutno posla i nemaju za plaće pa ucjenjuju grad da će otpuštati radnike onda se ne slažem da treba poticaj gospodarstvu.
Kao što sam napomenuo, grad treba stvarati uvjete izgradnjom inkubatora te izgrađivati infrastrukturu, a firme po Osijeku neka se prilagode tome, a ne da se grad prilagođava tim nesposobnjakovićima koji su pokradene pare spremili na tko zna kakve bankovne račune, a sad se prave da nemaju love za plaće radnika i da ih moraju otpuštati ako grad ne skine gaće i naguzi se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
luisa je napisao/la: ›
glupo je raspravljati o ovome na ovakav način.
bazeni će se graditi za koju godinu,financirani od tko zna koga,


centurion je napisao/la: ›
Ni ovaj bazen niti Aquapark ne grade se iz gradskog proračuna nego će većinu love dati Država (bazen) ili privatni investitor (aquapark) .


lancelott je napisao/la: ›
Nezaposlenost je puno kompleksniji i kompliciraniji problem i nije pristojno stavljati ga u relaciju s izgradnjom bazena.


Evo, u tri posta smo sve saznali. Jednu je baš briga tko će financirati, važno je da se gradi, drugi misli da će većinu love dati država, iako to ne zna ni Bubalo (nego se tek nada pomoći države), a treći je jednostavno nepristojan.

Lanselot, briga mene što ti treniraš plivanje ili si u to osobno uključen. Briga me za rezultate Duje Draganje, i ostalih, jer ti rezultati nisu pomogli običnom čovjeku da živi bolje (pomogli su tek iskompleksiranom čovjeku da se osjeća bolje). Briga me za potrebu za velikim bazenom, uostalom slažem se, treba nam i veliki bazen.

Naprotiv, ne samo da je pristojno, nego je i apsolutno nužno, razmisliti gdje će se potrošiti svaka kuna poreznih obveznika. Za razliku od luise, prosječan Hrvat zna kako će se financirati bazeni, iz našeg džepa.

Standardi u kojima 75000 ljudi ima veliki bazen za nas su science fiction. Samo imbecil može tražiti od države da financira bazen u situaciji u kojoj 3500000 ljudi nema posla (a uskoro i više), a forumaš Monstrum dijeli 3 toplomjera sa 125 ljudi koji leže na razrušenom zaraznom odjelu navodno kliničkog bolničkog centra Osijek. Čovjek koji u ovakvoj zemlji razmišlja o sportskim rezultatima profesionalaca koji zarađuju milijune (a taj se Draganja čak pokušavao prodati u Katar), taj je potpuni imbecil ili osoba koja je osobno zainteresirana za taj sport.

Učenje plivanja molim da se ne miješa sa ovim grandioznim megaprojektom, jer su plivati naučili na stotine Osječana u malo većoj kadi škole Žabac, i to nas nije koštalo par stotina milijuna kuna.

Ovo je jadan grad kojeg ljudi napuštaju iz dana u dan. Ne napuštaju ga zato što nemaju 50-metarski bazen, nego zato što nemaju kruha. Samo imbecil zanemaruje tu činjenicu. Samo imbecilna vlast može graditi bazen u ovakvoj depresiji, i to ne samo bazen nego i trg, dvoranu, i što sve nisu najavili u skoro vrijeme.

Volio bih ja 50-metarski bazen za 500 klinaca, ako ih uopće ima 500. Nevažno neka ih je i 50. Ma volio bih ja i dva bazena. Samo, nevjerojatna je ta patologija društva u kojemu se ovakva idiotska ideja proglašava dobrom. Pa prije par godina smo isto ovo slušali za ove ogromne dvorane - koji su rezultati? Gradovi će zbog njih uskoro grcati u dugovima. Jesu li nove dvorane potakle razvoj bilo kojeg profesionalnog sporta? Ne. Sport je generalno degradirao. Krajnje je vrijeme da se prestane mazati oči napaćenom narodu, i maskirati očaj u kojem se nalazi povremenim sportskim uspjehom nekog Draganje, ili Balića.


Felt, sreća tvoja što si samo ironičan, a ne imbecilan. Ironija se može zaliječiti. osijek031.com smile

Nije nevažno ima li 50 ili 550 klinaca. Bar tih 500 obitelji razlike, danas u Osijeku vidi i osjeti razliku.
Ogromne dvorane nisu Osječki slučaj. Naša je dvorana potvrđena kao najkvalitetnija i najfunkcionalnija. Zasigurnno je to građevinski, a o načinu upotrebe i kvalitetnom&učinkovitom korištenju možemo i raspravljati.
Ista je situacija s bazenom. Imat ćemo najkvalitetniji i energetski najučinkovitiji objekt u Hrvatskoj, čak u ovom dijelu Europe, pravi "science fiction" kako ti kažeš.

Ne slažem se da je sport kod nas degradirao. Degradirali su ljudi koji su se zabili na administrativno upravljačke funkcije u sportu. Očigledno si nemožeš predočiti veličinu ovo troje ljudi koji su danas bili u Osijeku, jer sve drugo znači tvoj veliki bezobrazluk i nepoštivanje. Draganja da je htio u Katar, i otišao bi tamo. Ali nije. Iz Amerike se vratio u Hrvatsku i ovdje radi s mladim hrvatskim trenerom "degradaciji sporta" unatoč. I budi siguran da mu nije cilj biti "mazalica" za oči napaćenoj javnosti.

Nije bitna moja veza s plivanjem ili uključenost u projekt, jer to samo po sebi ne mijenja situaciju. Bitno je posjedovanje informacija, znanje i vizija.

Npr. Kažeš Šta nam fali, nekoliko stotina su naučili plivati u Žapcu... Žapca više nema, a i dalje svake godine prvi razred osnovne škole u Osijeku upiše tisuću i sto djece! Složit ćeš se da je tisuću sto, ipak značajno više od stotinjak.

Šteta je što ljudi napuštaju Osijek. Sudeći po tvojoj intonaciji i frustraciji i ti si vjerojatno blizu da učiniš isto. Možda kada nas napusti dovaljan broj defetista stvari i krenu nabolje, jer će oni koji ostanu razumjeti i znati što se može i treba učiniti i to svakodnevno i činiti.

Ti, kao prosječan Hrvat već znaš tko će financirati izgradnju bazena, i kukaš nad ogromnom količinom lipa koje će otići iz tvog (i mog) džepa. A što ako griješiš u tome?
Što ako postojanje bazena indirektno sačuva nekoliko života od utapljanja? Kolika je to cijena u lipama ili kunama? Eurima?
Kolika je cijena očuvanja zdravlja? Postoji li valuta za to?
Koliko će se uštedjeti ukoliko samo desetak mladih ljudi nikada ne kupi drogu... ni prvi, ni dvadeset peti put prije nego se predozira?
Koja je u čvrstoj valuti vrijednost osmjeha na dječjem licu nakon prvog poduhvata preplivanog bazena?

Ajd da se fokusiramo na kune koje se moraju uštedjeti na drugim mjestima iz kojih ne da cure, nego lipte u propast ili u lopovske džepove...hmmm?

Kao što rekoh, neke stvari nije pristojno uspoređivati.

A ti, okani se specijalnog rata i veličanja defetizma na zdravim temama poput ove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.[/quote]
Koje se trenutno aktivnosti provode na razvoju gospodarstva i zapošljavanja?
VRDOLJAK:Poslovnu zonu Tenje smo popunili, to je aktivno danas, tamo se gradi, tamo se zida. U poduzetničkom inkubatoru Bios popunjeni su svi kapaciteti koji su bili slobodni početkom godine, te već sada ima kandidata koji će popunjavati prostor onih koji se presele u Tenje. Nakon Biosa ide poslovna zona Tenja, a nakon Tenje poslovna zona Nemetin, u kojoj rješavamo imovinsko pravne odnose, otkupljujemo zemljišta, tražimo modele financiranja, radimo fizibiliti studije cijele zone. Već sada se javljaju veliki partneri, poslovni subjekti koji bi investirali u tu zonu. Projekti kojima potičemo razvoj gospodarstva u pravilu su dugoročni, sporo daju rezultate, a i nikada ne završavaju.[/quote]
Samo da napomenem da je Gospodarsku zonu u Tenju isplanirala i realizirala prethodna gradska vlast na čelu s HSP-om a dio te vlasti je bio i Vrdoljak, samo istine radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

UREDITE TVRĐU... Napravite od nje više nešto!!!
Stoji nam tu pod nosom... Trune... Uništava se...

Od nje se može zaradit... pa će se lako zidat i bazeni... i dvorane... preusmjeriti ta dobit u korisne stvari za grad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Evo još jedan biser.
Dakle uredit okoliš oko dvorane i onda ga raskopat za bazene. svka čast!


biseru, nece oko cijele dvorane biti bazeni jel tako? ne pravi se pametan.


ok, kužim, treba radit stazu uz trpimirovu i onda kad krene širenje trpimirove na 4 trake raskopat tu novu stazu Wink bravo

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): ›
Samo da napomenem da je Gospodarsku zonu u Tenju isplanirala i realizirala prethodna gradska vlast na čelu s HSP-om a dio te vlasti je bio i Vrdoljak, samo istine radi.

Ajd u PM. Jebo te HSP! Ovdje je riječ o 50 metarskom bazenu, a ne o HDSSB-u, HSP-u, SDP-u, HDZ-u ili nekom desetom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Evo još jedan biser.
Dakle uredit okoliš oko dvorane i onda ga raskopat za bazene. svka čast!


biseru, nece oko cijele dvorane biti bazeni jel tako? ne pravi se pametan.


ok, kužim, treba radit stazu uz trpimirovu i onda kad krene širenje trpimirove na 4 trake raskopat tu novu stazu Wink bravo


ja tebe ne kuzim, jel pokusavas biti glup ili si stvarno glup?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›

Halo majstori, gradite infrastrukturu i poduzetničke inkubatore. Zar ne mislite da je to jedini način da se smanji nezaposlenost i poveća standard građana i zar mislite da ste previše uložili u to.


Evo nekima je teško čak prosufat portalom. Znam da je google daleko u ameriki ili gdje već izvan granice ali 031 je tu i nađeš što te mući

Poduzetnički inkubator BIOS gradi novu halu!:
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=29237#axzz1BKJtCTQw

GOSPODARSKE ZONE:
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=29766#axzz1BKJtCTQw

Koje se trenutno aktivnosti provode na razvoju gospodarstva i zapošljavanja?
VRDOLJAK:Poslovnu zonu Tenje smo popunili, to je aktivno danas, tamo se gradi, tamo se zida. U poduzetničkom inkubatoru Bios popunjeni su svi kapaciteti koji su bili slobodni početkom godine, te već sada ima kandidata koji će popunjavati prostor onih koji se presele u Tenje. Nakon Biosa ide poslovna zona Tenja, a nakon Tenje poslovna zona Nemetin, u kojoj rješavamo imovinsko pravne odnose, otkupljujemo zemljišta, tražimo modele financiranja, radimo fizibiliti studije cijele zone. Već sada se javljaju veliki partneri, poslovni subjekti koji bi investirali u tu zonu. Projekti kojima potičemo razvoj gospodarstva u pravilu su dugoročni, sporo daju rezultate, a i nikada ne završavaju.

Kolega znam ja za oboje, i kao što sam rekao zar misliš da je to dovoljno? S tolikim brojem nezaposlenih u Osijeku treba stalno graditi infrastrukturu i inkubatore. Treba još najmanje 20 inkubatora, a otkud onda lova za ostalo? S obzirom na gospodarsko sranje u županiji takvi inkubatori bi mogli spasiti radna mjesta koja će se ugasiti u naredno vrijeme. Gledaj malo u budućnost prije nego se praviš pametan.


Dakle Grad nek napravi 20 inkubatora i svi nezaposleni sjednu u njih i sjeda na jajima dok se ne izleže nake ideja??
Šta stvarno misliš da svih 10 000 nezaposlenih u Osijeku treba radit u BIOSU?
Misliš li da se sva lova iz proračuna može bez problema rasporediti u 20 Inkubatora - dakel ukinuti subvencije, potpore, plaće u školstvu i izgradit 20 inkubatora i svi problemi su rješeni??

Grad treba ravnomjeran razvoj - kako geografski tako i strukturalno - malo sporta - malo uređenja i malo poticanja gospodarstvu.
Puno poticanja gospodarstvu treba dati država priej svega ukidanjem hrpe bespotrebnih parafiskalnih nameta te glomazne administracije!

Pobrkao si lončiće malo. Kako sam rekao Osijek i Bizovac koji nije daleko imaju zatvoreni bazen, a oboje ne profitiraju baš nešto jer nisu posjećeni.
Naravno da grad zaslužuje sve pohvale za ravnomjeran razvoj Osijeka u svim segmentima kao što je obnova škola, izgradnja prometnica, biciklističke staze i sl.
Novac se treba trošiti za ono što je prioritetno, a 50 metarski bazen sigurno nije prioritet.



Po 5 puta već pitam gdje piše da će Grad OSijek platiti ove bazene osim ove papirologije i izvlaštenja kuća?
AKo Grad i bude sudjelovao neće to biti neka ogromna cifra a pogotovo to neće biti ove godine.

Citat: ›
Vjeruj mi da će u gradu nezaposlenost još više rasti zbog nedostatka novca u državnoj blagajni koja mora vraćati kamate i dugove koji su iz godine u godinu sve veći. Novi trgovački centri otvaraju radna mjesta, a stari trgovački centri će smanjivati broj zaposlenika.


Mislim da će Osijek ovu godinu završiti sa mnajom nezaposlenošću nego što je sada a za Državu nebi reko. Pametnom dosta.

Citat: ›
Naravno da ne mislim da bi 20 inkubatora zaposlilo 10000 ljudi trenutno, ali bi se išlo ispravnim putem jer bi se razvijao poduzetnički duh, veliki broj poduzetnika bi imao mogućnost sa duplo manjim troškovima pokrenuti posao i koristiti raznorazne usluge stručnih ljudi u inkubatoru koje su mu potrebne jer na početku poslovanja nitko si to ne može priuštiti. Neka samo 10% uspiju razviti nekakvu tehnologiju i uspostaviti međunarodne veze za izvoz svojih proizvoda bilo bi dovoljno da se za koju godinu zaposli pa skoro tih 10000 ljudi.


Mislim da nema toliko zainteresiranih za samostalno pokretanje posla jer kod nas je još uvijek u velikoj većini mentalitet komunizma.

Citat: ›
Grad treba ukinuti sve stipendije jer stipendije se daju kad nemaš dovoljan broj radne snage a potrebna ti je pa da si je osiguraš na vrijeme. Demagoška je laž ili neznanje onih koji govore da ima malo stručne snage. U Osijeku ima viška stručne i nestručne radne snage svih vrsta tako da idućih 5 godina ne treba dati nijednu stipendiju. To je samo kupovanje biračkog tijela na naš trošak.
Za sportaše treba ukinuti sve stipendije zauvijek. Svaki sportaš ukoliko se želi baviti nekim sportom neka si sam traži sponzora u privatnom sektoru.


Nebi se slozio jer mislim da stipendije u HRvatskoj nisu davane tj. ne daju se ni sada iz gospodarskih pobuda nego iz socijalnih.
To tvoje stoje za neku normalnu drzavu bez tolike sirotinje.
Sportasima je potrebna pomoć a posebno vrhunskima .

Citat: ›
Ako pod poticajem gospodarstvu smatraš stvaranje povoljnijih uvjeta za poduzetnike kao što su otvaranje inkubatora slažem se da treba poticaj, ali ako smatraš da treba izmišljati poslove da bi se osigurao posao nekim firmama koje nemaju trenutno posla i nemaju za plaće pa ucjenjuju grad da će otpuštati radnike onda se ne slažem da treba poticaj gospodarstvu.
Kao što sam napomenuo, grad treba stvarati uvjete izgradnjom inkubatora te izgrađivati infrastrukturu, a firme po Osijeku neka se prilagode tome, a ne da se grad prilagođava tim nesposobnjakovićima koji su pokradene pare spremili na tko zna kakve bankovne račune, a sad se prave da nemaju love za plaće radnika i da ih moraju otpuštati ako grad ne skine gaće i naguzi se.


Mislio sam na gospodarske zone, na inkubatore, nagrade za inovatore, nagrade za poduzetnicke ideje, nagrade za najbolje studente..

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Evo još jedan biser.
Dakle uredit okoliš oko dvorane i onda ga raskopat za bazene. svka čast!


biseru, nece oko cijele dvorane biti bazeni jel tako? ne pravi se pametan.


ok, kužim, treba radit stazu uz trpimirovu i onda kad krene širenje trpimirove na 4 trake raskopat tu novu stazu Wink bravo


ja tebe ne kuzim, jel pokusavas biti glup ili si stvarno glup?


PA nisi točno rekao koju lokaciju oko dovrane treba uredit pa sam nagađao. Da si bio precizniji izbjegli bi ovo Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj centurion lako se tebi zajebavat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je. dobar mi dan danas iako kažu da je najdepresivniji.
Grad je bliži novim bazenima pa sam sretniji Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta se vi brinete oko toga,kao da se bilo koga od vas pita bilo šta vezano za bazene,oni ili će biti ili ne,to neovisi o nikome od vas.
Ti bazeni ako se naprave potrošit ce se novci predviđeni za njih,ako se ne naprave,ti isti ce otici u neku drugu svrhu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: